• Romík

    Co byste doporučili. Jezdím vyhlídkové XC :-) Je znát rozdíl mezi kulatými „špuntíky“ a kostkami? Jak je to s reálnou váhou? Doteď jsem jezdil Wildgripper S 1,95, ale bral bych něco tlustšího. Slyšel jsem, že Maxxis je ve 2" sirší než ostatní. Jak je to s váhou v drátu a jak v kevlaru? Díky za info!!

    0 0
    • Otto  

      Taky uvažuju nad jedním z nich, spíše však nad kostkou- více hran, více jistoty…

      0 0
    • Pekáček  

      Myslím, že menší, kulatý špuntíky na MiMu dřív sjedeš. Já ho vozil na předním. TéTéčko asi vydrží kapku víc, u mě našel místo na zadním kole. Kulaté špuntíky se asi budou líp čistit, reálná váha – nevím, nevážil jsem je, ale bude to asi kolem 670g v drátu a 620g v kevlaru. Pokud jste je někdo vážil, napište kolik maj. Vyšší váha je, podle mě, bohatě vynahrazená větší odolností (viz Pythony!). Pokud se nemýlím, dělají se: drát TPI 60, kevlar TPI 60, kevlar TPI 120. Cena by se měla pohybovat asi takhle: 390kč, 580kč, 900?kč. Kdyžtak mě opravte. Je pravda že ve 2,0" je hodně široký, širší než Python 2,0" a o něm se píše, že je to prakticky 2,3" v reálu.

      0 0
      • pali  

        TT- ti moc nevydrží je to makka zmes mne vydržalo asi mesiac mizne to pred očami hlavne, ak si nútený prutko brzdi? ináč dobre drží.

        0 0
        • Otto  

          Co poradíte… Klasický problém. Chi něco jako Z-Max, ale ten mi mizí před očima, když jedu po asfaltu. WTB Velociraptor se mi docela líbí( je tvrdší než Z-Max), ale valivý odpor bude asi také řádný… Potřebuji něco od teď do podzimu, pak nasadím Z maxe

          0 0
          • Martin  

            Zmaxe jsem nasadil v nedeli dozadu, dal jsem mu docela pokourit a ejhle........­...vzorek tam jeste je:-)

            0 0
            • Otto  

              Počítám, že ho nasadím až na nějakou podzimní neděli…

              0 0
          • ph  

            wtb velociraptor mam, jezdil jsem ho az do cervence. ted mam maxxis wormdrive , ale ten valivy odpor nebyl tak hrozny. skoro bych si toho rozdilu ani nevsim.

            0 0
            • Otto  

              Sem se rozhodl pro WTB Motoraptor nebo Tioga Factory XC. Co seženu dřív ve 2.1 , nebo co bude levnější. Poslední varianta je Velociraptor.

              Nojo, zase vě mě rozhodl pocit jistoty v lese, nad nižším odporem na silnici…

              0 0
        • Jogador  

          No, tak stim souhlasím, koupil jsem si TT, a do dvou měsíců byl v ptahu.Hladká jak dětská prdelka, a navíc je hrozně měkej.Já teď mám WTB Weir Wolf a fakt drží, maj hezký vzorek a maximální spokojenost, jen ta cena:(

          0 0
          • Pekáček  

            Rok starý byly asi dělaný z pravého Brasilského kaučuku :o) Ale vážně, asi byly trvanlivější.

            0 0
            • Pavlos  

              jestli to nebude tim ze se dela ve dvou tvrdostech smesi

              0 0
                • Pavlos  

                  http://www.maxxis.com tam pisou ze se dela ve dvou verzich;)

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Jo, to jsou ale typy s vyšším TPI a stojí o dost víc, to nebude drá?ák za 390,– nebo kevlar za 580,– (oba TPI 60).

                    0 0
                    • Pavlos  

                      hmm nevim nemel sem nemuzu soudit:)

                      Nekde si psal ze mas Motoraptory jakou sirku mas? Ja bych chtel skusit 2,4 a tak premyslim jestli to nebude trosku moc;)

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Já mám 2,1" a vypadá tak nějak stejně širokej jako Python Air Light 2,0". Maxxis 2,0" je o něco větší! WTB jsem v šířce 2,4" viděl Nanoraptory a moc se mi líbily! Zvažuju Kenda Cortez 2,4" -TPI 120, 700g, snad projdou vidlicema :o) Ohledně Motoraptoru, nemá v šířce 2,4" krapet brutálnější dezén?

                        0 0
                        • Pavlos  

                          nevim no… asi trosku jo;) ja ted mam nanoraptory 2,0" a velociraptory2,1" no a ony se nejak moc nesjizdi takze nevim za jak dlouho budu potrebovat neco noveho. Ptal sem se spis tak ze zvedavosti…

                          Jeste u toho motoraptoru me trosku zarazi ta hmotnost:( ale co clovek nadela kdyz je u toho napsane freeride:o)

                          0 0
    • filipes  

      vozim Larsen TT 1.9 Je dost uzky na 1.9.

      • Dobre drzi, slusne rychly, 1kkm bez defektu.
      • velice rychle se sjizdi i na prednim kole, ma tendenci se zalepit bahnem.

      Na leto ber Trilobity v silice!

      0 0
      • Santus  

        Potvrzuju, mam Larsen TT kevlar 1.9 za necelejch 600 a je strasne uzkej ma 46mm! Mam ho na prednim, na zadnim by to byl asi masochizmus, priste uz neberu. Jo a ma 500g.

        0 0
    • RUMcajs  

      Přečti si moji recenzi, snad ti pomůže. Hlavní výhoda je, že se TT dobře odvaluje ale přitom je to balón a bez procvaknutí „obteče“ kameny a dobře tlumí.

      Dneska jsem ho objednal i dozadu.

      Ježděno vpředu i vzadu a obojí O.K.

      0 0
    • RomanH  

      Hledam nejaky objemnejsi (=pohodlny) zadni plast do sussich podminek (do bahna a na predek mam Meduzu). Jde mi o rychlejsi univerzal v dobrem slova smyslu, s dobrymi zaberovymi vlastnostmi, nemel by podkluzovat na vlhke trave a listi. Porad se nemohu rozhodnout mezi Maxxis Larsen MiMo 2.0 (pokud se mi jej podari sehnat), Maxxis Larsen TT 2.0 a Maxxis Ranchero. Na ten MiMo jsou na MTBR.com dobre recenze, ale chtel bych se zeptat nekoho, kdo zkousel vetsinu vyse vyjmenovanych plastu (Pekacek ?) U toho Rancchera mam strach z prokluzovani na korenech, ale treba se pletu.

      Dopredu rikam, ze nechci Python, RR, Nanoraptor :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nemuzu se udrzet a musim pridat dalsi hodnotny prispevek… objemnejsi ve 2.0… objemnejsi :))))

        0 0
      • Pekáček  

        S tím podkluzováním nevím nevím. Z trojice TT, MiMo, Ranchero bych bral ten poslední, je to takový univerzál se skoro souvislým pruhem (kosočtverců) uprostřed a řídkým dezénem na kraji. Má vyšší životnost než TT nebo MiMo. Šířka je u všech stejná, pro posměváčky jako je Pádlista dodám, že větší než u leckteré 2,1".

        0 0
    • peky  

      MiMo jezdím ted a TT byl můj přechozí. To TTčko mi přišlo lepší nesjíždělo se tak rychle a mám pocit že líp drželo. Zase půjdu do TTčka.

      0 0
      • les  

        Souhlasím,ale na pythony stejně jen tak něco nemá.Dobře se mě taky zdají smart sam.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.