• jakub

    Poradte, vcera se mi ozval Polak, ze by chtel ode mne koupit ram, kerej mam v inzeratu, jenze to chce poslat do Polska, da se to poslat normalne na dobirku nebo japak to mam udelat, mate s tim nekdo zkusenosti ?? Abych neprisel i o ram i o prachy…

    0 0
    • jakub  

      Jo a myslim to vazne, tak nepiste kraviny a pordte mi

      0 0
    • Aiax  

      Na dobirku pochybuju, ale radsi se zeptej na poste. Tady jsou podminky posty pro Polsko (o dobirce ani zminka): Článek 280 Zahraniční podmínky – Polsko

      1. Odesílatel může zvolit hlavní službu cenné psaní (článek 101). Nejvyšší přípustná udaná cena (článek 101 odst. 4) v takovém případě činí 159 924 Kč. Odesílatel nemůže požádat o poskytnutí služby za sníženou cenu podle článku 101 odst. 10.
      2. Odesílatel může zvolit hlavní službu cenný balík (článek 103). Nejvyšší přípustná udaná cena (článek 103 odst. 5) v takovém případě činí 159 924 Kč.
      3. Nejvyšší přípustná hmotnost standardního balíku (článek 102 odst. 5) a cenného balíku (článek 103 odst. 7) činí 20 kg.
      4. Největší přípustné rozměry standardního balíku (článek 102 odst. 6) a cenného balíku (článek 103 odst. 8) činí: délka 240 cm, součet všech tří rozměrů 300 cm.
      5. V případě podle článku 102 odst. 7 u standardního balíku nebo podle článku 103 odst. 9 u cenného balíku (tzn. rozměry poštovní zásilky přesáhnou, a to i jen zčásti, níže uvedené rozhodné rozměry, nebo poštovní zásilka nemá pravoúhlý tvar, přičemž její hmotnost je vyšší než 2 kg), se služba poskytne za zvýšenou cenu (příplatek za neskladný balík); rozhodné rozměry činí: délka 200 cm, součet všech tří rozměrů 300 cm.
      6. Odesílatel může žádat o změnu poštovní smlouvy podle článku 114 odst. 1.

      Ja bych to radsi poslal pres ppl, fedex nebo jinou sluzbu (u fedexu by to mohlo byt bez problemu). Idealni by samozrejme bylo, aby zaplatil predem a ty pak muzes poslat normalne balik.

      0 0
      • jakub  

        moooc dekuju za rady, ten idiot si myslel ze mu necham cely kolo za 10 000,– tak nic no (blbec)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.