• kib

    Zajímalo by mě, jestli má cenu si připlatit na LX kazetu a zadní náboj nebo jestli stačí deorečko.

    0 0
    • Žanek  

      Rozhodně si připla?!! Náboj zas tak špatnej není, ale kazeta Deore je tragická;

      0 0
    • střewo  

      to záleží kolik jezdíš ???

      0 0
    • Pavlos  

      kazetu kup sram:)

      0 0
      • Orbis  

        Kazetu Byhc taky koupil sram ja jí mám od jara 970 11–32 z a maximální spokojenost akorát je o 50 g těžší než XT, kterou jsem tam původně chtěl. jinak v poho…:)

        0 0
      • sis  

        Mám sram5 a půjdu do ní zas (8-mi kolo). shimano je fajn, ale taky dost stojí

        0 0
        • ghost  

          Hosi vy kecate takove kokotiny,to je hruza, jednoznacne LX.LX.LX

          0 0
          • enjoy  

            tvoje padne argumenty me presvedcily,priste jdu do LX!

            0 0
            • Pavlos  

              Kdyz napisu SIS SIS SIS pudes do toho?;)

              0 0
              • Jogador  

                No, kdybys napsal Sisi, tak klidně, ty já žeru, ale už je maj málo kde:)

                0 0
              • enjoy  

                tim jsem chtel rict ze takovy steky nemam rad:-)

                0 0
                • Pavlos  

                  skareb skareb skareb;)

                  0 0
                  • Jogador  

                    Už má Foxika, ale se Skarebem, až nato že se při každym zhoupnutí naklonil na jednu stranu z neznámých důvodů byl co vím spokojený:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      byl:-).ted uz vim co je to dobry chod.a jestli ma jeste nekdo tu drzost mi tvrdit ze skareb je super zehlicka…:-)

                      0 0
                      • Jogador  

                        Máma si teď koupila jednu napařovací, ale na mýho skareba teda zatim nenadává, jen nesmí do obýváku, prý je špinavý či co:)

                        0 0
                    • Pavlos  

                      vim to vsecko vim ja si jenom delam …

                      0 0
                  • enjoy  

                    fox fox fox:-)

                    0 0
                    • Pavlos  

                      suntour suntour suntour???

                      0 0
                      • enjoy  

                        ty jo,kdyz jsme u suntouru:-)) jsem ted videl dva suntoury,jeden xcp 75 nebo jak a ten mel najeto 400km,kolecko vymazleny,zadny bahynko nic.chodi max 4 centimetry a uz ma i slusne vydrenou tu povrchovou upravu na vnitrnich nohach,to sem hodne cumel.no a ten druhy,to nevim co to bylo,ale chodilo(teda spis dorval jsem to) to 2cm.nestiham.

                        0 0
                        • Pavlos  

                          kua ja vedel ze to nemam psat ted se tady zase strhne silena debata:)

                          0 0
                          • enjoy  

                            no ne,me je celej suntour i diskuse o nem ukradena,ale tohle jsem fakt necekal.jsem myslel ze kazda vidle musi aspon trochu jakstaks fugovat:-)

                            0 0
                        • Smepet  

                          Ahoj,
                          taky jsem si letos koupil Suntour XCP 75 , uz jsem ji 3× reklamoval. I kdyz jsem skocil z obrubniku, tak se skoro ani nehla. V prodejne, ze musim ujet par kilometru, nez se udelaji trochu vule. Po 1000 km zacla trochu fungovat, ale porad se velmi spatne vracela. Tak jsem volal do Suntour a oni mi rekli, ze tyto vidle mely vyrobni vadu (dodavka leden, unor). Dali tam spatny pouzdra. Ted mi je profrezovali a chodi to lepe, ale i do nejlevnejsi manitou to ma s lehkosti daleko.

                          0 0
                • Jogador  

                  Čau, a šumku?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.