• SODOVKA

    Nazdárek, jelikož se tady nedávno probýrala léčba odřenin, docela by mě zajímalo jak opečováváte takový ty veliký podlityny (hodně krvané a velké třeba 10×10 cm), které vznikaj při tupém nárazu na zem (vetšinou se mi to stává při nepovedeném dopadu po poletu). Samozřejmě že proti nim celkem účinně fungují chrániče, ale přesto se mi do roka na tělě několikrát objeví. Já používám ibuhepan, na něho sáček a přes to přetáhnou takovou tu stahovací nohavičku. A tak za cca 14 dní je to pryč. Jak s něma válčíte vy???

    0 0
    • Fido Mrlasek  

      Já si je nechávám. Mě nevadí. Co sem si ale zrovna nedávno bohužel nemohl nechat byl vlk jako prase a musel sem jít zdlouhavě vysvětlovat do lékárny, kde je problém a jak vznikl. Ty dvě dámy se vyptávaly jako blbý.

      0 0
    • Lada1  

      to jsou opruzeniny nebo co je ten vlk ?

      0 0
      • Fido Mrlasek  

        Hele nechci dělat chytrýho, když sem to měl na prdeli zatim jenom jednou – ale je to taková jakoby dost hodně nepříjená odřenina/opruzenina v místě styku ........ se sedlem. Mám pokračovat, nebo už toho máte dost?

        0 0
        • Lada1  

          pokracuj

          0 0
          • Darkson  

            až budeš chodit jako tučňák, tak si vzpomeneš…

            0 0
          • Fido Mrlasek  

            Ta historka končí tím, že sem si napustil horkou vanu a zapomněl sem, že sem si přivez ještě něco navíc než jenom únavu a trochu bahna. Se zatnutýma zubama a na podmínku .......sem to vydržel. Řikám vám přátelé, vůbec se mě nevyptávejte, nebo prodáte kola a vícrát vás na kole nikdo neuvidí :-))))

            0 0
            • Lada1  

              ja mam doma 3 tydenni dceru. takze ruzne masti na zadek mam dost :-)

              0 0
    • websky.cz  

      na to je prece starej for: vite jak se rekne vlk na trinact? zaparena prdel no a vo tom to je, vlka muzes chytit i kdyz si rozehratej sednes treba na studeny schody

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.