• Gumicuk

    Predem se omlouvam ze davam dalsi dotaz ohledne helem, ale tedka si prave nejakou chci zakoupit. Takze pominuli to jak ktera mi bude sedet na sisce am tyto kandiddaty serazeny od nejvetsihi, po nejmensi :-) Giro Xen, Specialized M1, Giro E2 a MET Anaxagore Kterou by jste mi doporucili? Jsou v nich nejaky zasadni rozdili do ktery jit a nebo ne? Dekuju mooc

    0 0
    • blue  

      po designovy strance bych osobne volil E2

      0 0
    • Třé?a  

      expertů na kýble moc neni, asi se budeš muset stejně rozhodnout sám.

      0 0
    • Martin  

      Tu, která ti nejlíp sedí…

      0 0
    • sousedovicmalymirek  

      Vzhledem k tomu, jakou cenouvou kategorii sis zvolil, asi neuděláš chybu se žádnou. Nejdůležitější je, aby ti pořádně seděla, takže je nejlepší všechny vyzkoušet a uvidíš sám.

      0 0
    • ROpa  

      myslim si ze nejaku brutal zasadny rozdiel v ochrane nebude… mozno pocet dier, dizajn atd… vsetko su ochranne pomocky a tie ako take musia garantovat aspon minimalny normou stanoveny stupen ochrany. Okrem toho je kazdy pad asi dost specificky takze si myslim ze nikto ti nezaruci ze 2 alebo 3× taka draha prilba ta aj tolko krat chrani. Okrem toho sa pohybujeme v cennovej hladine renomovanych vyrobcov takze vylozene nekvalitny alebo nodostatocne chraniaci vyrobok tu nenajdes…

      Ja napr. uvazujem tiez o prilbe, bol som v obchode, maju tam Bell, Author a este cosi ale skusil som ich asi 20 a jedina ktora mi sedi na hlave je Bell Aquila v cene cca 2200Sk. Maju tam aj take light prilby do 1.000Sk ale uz na omak maju menej polstrovania atd takze sa to asi bude dost nepohodlne nosit. Oproti prilbe trebars za 4.500 som na tej za 2.200 ziaden markantny rozdiel nenasiel teda okrem toho ze mi nesedi…

      ROpa

      0 0
      • Gumicuk  

        Je asi fakt ze mezi nima nebude co se tyce ochrany nejakej zasadni rozdil, takze to asi je o tom ktera se cloveku nejvice libi (yase pomijim to jak danemu cloveku sedi na kokosu :-) Jem mozna u te giro Xen… ta ma mit nejakou trosku vetsi ochranu zatylku v ruce jsem ji mockrat nemel takze nemohu moc porovnavat s tema ostatnima kanditatama. Na te vaze mi az tak moc nesejde protoze nevim zda poznam nejakej rozdil 30 az 50 gramu a kdyz jo tak se mi alespon namakaj krcni svaly :-)) tem vetracim otvorum bych taky nevenoval moc velkou pozornost, vzhledem k tomu ze delka mejch vlasu nepesahuje jeden mm.

        0 0
    • websky.cz  

      dobra vychytavka je sitka proti hmyzu vepredu ja si koupil bellku protoze mi sedela a na tohle jsem zapomnel

      0 0
      • Gumicuk  

        To je pravda, taky si myslim ze to muze bejt uzitecny. Nedavno jsem chytnul cmelaka na slaboulinkou nitku ktera vlala na camelu :-)) tak jsem ho mel jak na voditku. To jen tak mimo :-) Je skoda ye tu sitku nema ani jedna s techto helem (alepon myslim) Moyna te bz se dalo neco podobneho do te prilby udelat (ciste teoreticky :-))

        0 0
      • blue  

        nejruznejsi sitoviny se prodavaj v metrazi v prodejnach pro kutily, pak uz staci jen vhodny lepidlo, ktery nerozlepta zevnitr helmu ani tu sitku

        0 0
    • enjoy  

      kup si E2,bude sranda.ja si ji koupim taky(bez reakci bych prosil:-)) a budem jak dvojcata:-)

      0 0
      • Gumicuk  

        Jen tak pro kontrolu jake mas botky? Rekni ze Spesli MTB comp 04 a stehuju se z Prahy :-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse