• websky.cz

    tak mi praskla pneumatika (pujde na reklamaci) zatim ne cela ale je to prasklina asi 10cm podelne na miste dotyku se silnici (nahore)

    doporucite nekdo nejake kvalitnejsi, nejlip url, na XC, ktere vydrui vic nez 500km?

    0 0
    • Pekáček  

      Jo, znám takový, třeba Maxxis Larsen TT, MiMo, Oriflame… Vše 2,0", ale velmi tlustý, víc jak Pythony. Zrovna Python co mám teď je náchylnej na proříznutí (Air Light), Gold se zase rychle sjížděl, skoro drolil. V tlustejch gumách mi přijde ten Maxxis jako nejvýhodnější v poměru cena/výkon.

      0 0
      • websky.cz  

        hmm ja mam Pláš? přední – Maxxis Ignitor 2,1 Pláš? zadní – Maxxis DO-NY-MITE 2,1

        0 0
        • TinkTink  

          Maxxis Medusa 1,8" – pres 1000km v naprosty pohode…

          0 0
          • Martyss  

            Maxxis Mofo XC…oba......300 km…ok

            0 0
          • Jogador  

            Maxxis Larsen TT a po 1000 kiláících sjeté, přijdou mi i hrozně měké, ale neprotrhla se

            0 0
            • Pekáček  

              To je zvláštní, asi jiná série. Já je mám přesně rok, v drátu, zadní je sjetej, ale určitě toho najel podstatně víc než uvádíš ty. Jo, drátová verze.

              0 0
              • HoralFanda  

                Jo, dneska jsem prorazil duši, tak taky přemýšlím o nějakém tlouštíkovi místo mého zadního Maxxis High Roller. Zatím to vypadá, že Larsen TT je jedním z favoritů.

                0 0
                • gersa  

                  Ja jsem loni ozil Larsena a ted jsem nechal presvedcit na Worm Drive. IMHO, pokud chces slicky, je ten Worm lepsi. Mam na nem najeto cca 500km a vypada jak novej (ale problem se sjizdenim jsem nemel ani s Larsenem)

                  0 0
          • RomanH  

            Opet potvrzuji, ted jsem se vratil ze 14-ti denni dovolene po svycarskych a francouzkych Alpach a bez defektu. Byl jsem zvedavej na jizdi vlastnosti takto „uzkeho“ plaste v hrubem terenu a byl jsem mile prekvapenej, jak na sotoline, prachu a kamenech drzel. A s pohodlim to taky nebylo tak zle, jak jsem si myslel.

            0 0
            • TinkTink  

              Jak moc ti vydrzi ta medusa vzadu? Kolik km? :)

              0 0
              • RomanH  

                cca 2kkm, ale mne jine plaste vydrzely vetsinou kolem 3.5 – 4kkm.

                0 0
                • TinkTink  

                  Aha…ja porad medituju nad moznosti to dat na porad dozadu a mam obavu z prilis male zivotnosti… :-/

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja ho vozil prave nejdrive vzadu, pak jsem zkusil i predek. Vydrz oproti jinym plastum je zhruba 3/4 az 1/2 a primo se zkracuje s narustajici vzdalenosti ujetou po asfaltu. Na druhou stranu stoji o polovinu mene nez plate, ktere jsem drive kupoval, tak se mi to vyrovnava a casteji mam novy vzorek :o)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      no to jo no…ale prece jenom chci, aby mi plast chvili vydrzel…kdyz uz ho koupim :)

                      0 0
        • myc  

          mam je taky oba a bez problemu

          0 0
    • Fido Mrlasek  

      Já jezdim Schwalbe Racing Ralph 2.25 a krome docela rychlýho sjíždění (hlavně vzadu) jsou to nej plaště co sem kdy měl. Na 2.25 valej úplně libově. Na mokru trošku nejistý, ale to je detail. Měl sem Micheliny a po třech měsících popraskaly boky a když sem to šel reklamovat, tak se mnou vyjebali, ze sem na nich jezdil bez napumpovani...... tak kde to sme, přátelé?

      0 0
    • Paja  

      Zrejme vadny kousek – ja mam na zadnim! maxxis wormdrivu cca 7000km, defekt si zadny nepamatuju, ale uz je to slick totalni:)

      0 0
      • tomaasz  

        Tak to mě vydrží asi tak 2000 km – po 1000 zcela sjeté prostřední špunty. U maxisů asi klesá kvalita, před 4 roky jsen najel na wormdrivu na zadku 3500 km.

        0 0
        • Pekáček  

          Po čem to lidi jezdíte? :o) Já mám to TéTéčko rok a čím víc je sjetý, tím ubývá míň. Sjetý prostřední špunty, není to z přehuš?ování?

          0 0
          • TinkTink  

            Jo…to je vcelku logicky, protoze novej ma mensi styk s povrchem nez ojety – ty kosticky maj trojuhelnikovy prurez… :)

            0 0
            • Pekáček  

              Podobný je to se Z-Maxem, nejdřív rychle ojedeš špičky špuntů a pak drží. Ale co to přehuš?ování?

              0 0
              • TinkTink  

                No to nevim…je to dost mozny…ale taky byt nemusi…kdyz se ti sjede prostredek tak je to mene nebezpecne nez kdyz se ti sjedou boky…ne?

                0 0
                • Pekáček  

                  Já myslel, že přehuštěný Larsen TT se sjede nejdřív na prostředním pásu výstupků a správně nahuštěnej se bude sjíždět rovnoměrněji, sedne větší plochou na podklad. Názorně:

                  ,,,,,,,, DDDDDDDD přehuštěnej ´´´´´´´´

                  DDDDDDDD DDDDDDDD akorát napumpovanej DDDDDDDD

                  No nevím jak se to zobrazí, zkusil jsem to… :o)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Aaale jo…ja to samozrejme chapu, ale moc bych to neresil…nemam moc rad podhusteny plaste…

                    0 0
                    • Pekáček  

                      No jasně, všeho s mírou. Podhuštěněj cvakneš a přehuštěnej hrozně odskakuje.

                      0 0
        • Paja  

          Ten muj je od lonska.

          0 0
    • myc  

      Mimochodem, cim se lisi maxxis Ignitor a DO-NY-MI-TE? na pohled mi prijdou oba stejne. Teda az na ty napisy?

      0 0
      • ghost  

        Ja nevim co resite proste najky vadny kus normalka,to mate jedno jakou znacku,proste petikilo v prdeli,maximalne si to muzes zasit a divat se na to.

        0 0
      • kovar  

        a není rozdíl jen v barvě – Dynomite celočerný bez oranžových pruhů?

        0 0
        • myc  

          ty moje jsou oba colocerne. Jeden je udajne na predni a druhy na zadni kolo. Akorat mi nejde do hlavy proc, kdyz na pohled jsou uplne stejne.

          0 0
          • kovar  

            jde o to, aby nápis MAxxis byl na kole vidět z obou stran. Kdyby jsi si pláš? nasadil jak chceš, tak by se mohlo stát, že nápisy budou oba na jedné straně, což je reklama jen na 50 %, čemuž kluci čínští chytří chtějí zamezit.

            0 0
            • myc  

              dobry. to vysvetluje smer otaceni. Ale cim se lisi predni od zadniho?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.