• Pip

    Ahoj, mel bych dotaz. Mam nove kolo cca 4 mesice. Na nem plaste Bontranger Jones AC, 2,1. Najezdeno 550, prevazne les, sotolina, silnice minimalne. Nyni jsem s hruzou objevil drobne (avsak dost huste) prasklinky po stranach obou plastu. Sjete jsou minimalne a na podhustenych jsem nejezdil. Je to normalni? Nebo mam trvat na reklamaci? Mam strach, abych nehodil tygra, kdyz to nekdy trosku pustim z kopce. Dik za vsechny info.

    0 0
    • dalimil  

      chtělo by to fotku,ale prasklinky mám na pláštích taky.

      0 0
    • tom@s  

      pokud tě to uklidní, jezdím na 9 let starých pláštích (?uk?uk) :))) nenašel bych místo bez prasklin

      0 0
      • CipisekX  

        Fajn. Kdyz prdnou a preziju to (uz ze zasady padam na hlavu), dam ti vedet. Asi to moc sleduju. Dik za nazory.

        0 0
    • igor  

      mozno to je vekom tych plastov, mne to spravili Micheliny po 1 1/2 roku…asi tie tvoje su starsieho data

      0 0
      • Pip  

        Nevim, mozna jim to kolo lezelo dlouho na prodejne. Ok, neresim to.

        0 0
    • Return  

      Popraskane boky plastu nesignalizuji, ze se plast zacina rozpadavat, na pevnost to nema vliv (ta je dana temer vyhradne kordem). Nektere plaste mi skoro nepraskaly ( IRC Mythos, Notos) a nektere jsou po nekolika mesicich hnusne popraskane (Michelin Widgriper). Spise se nemohu zbavit pocitu, ze stejne znacky plastu se v posledni dobe stale rychleji sjizdeji.

      0 0
    • ravel  

      Moje hutchinson alligator zacala mit po par mesicich praskliny vsude. Vypada to taky hnusne…

      P.

      0 0
    • Kohout  

      Podobně zpuchřelé jsem viděl modré Rubeny (saurus?), byly staré tak 2 měsíce. Asi vada materiálu. Normálné to teda neni.

      0 0
    • Fido Mrlasek  

      Mě takhle popraskaly Wildgripery ..... stály celý jmění a za 3 mesíce se neudělaly prasklinky, ale přímo praskliny. Takový, že se mi vyvalila duše ven. Cool, ne? S reklamací se mnou vyjebali, že sem na nich neměl jezdit bez vzduchu. Sem snad trotl?

      0 0
      • markus  

        taky semnou vyjebali při reklamaci,schwal­be,po 2měsících mi začala vylézat tkanina a začal se párat,řekli mi že jezdím na podhuštěných,přitom jsem si měřil tlak a dal jsem tam maximální tlak co je napsaný na plášti

        0 0
        • Fido Mrlasek  

          No jasný – typycký žvásty. Já dělám reklamačního technika, ale v jinym oboru než jsou kola a když se čovek naučí s lidma vyjebávat tak to jde jak na drátkách. Ale chápu, že se lidi rozčilujou, když jim tvrdíš něco o čem oni vědí že neni pravda...... :-))

          0 0
    • Paja  

      S kolem jsem pred lety koupil panaracer fire xc, po 1–2letech (si presne nepamatuju) mely na bocich takovy malinky prasklinky v gume (ne do podkladu) jak popisujes, bez problemu jsem je dojezdil, boky vydrzely. Leda ze by se zacaly napr. nejak vydouvat apod. pak bych neriskoval, ale tohohle bych se nebal.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.