• huncut

    Zdravim, Cesky raj znam jak vlastni boty, ale jen ze silnicky. Ted tam vyrazime s s vypravou s horakama a tak bych uvital nejake tipy a rady na dobre vylety pro horaky. Vim ze tam ted byli nejake problemy se zakazy, ale snad to nebude tak hrozne :-/ Mate nejake oblibene trasy v Ceskem raji? Dik vsem.

    0 0
    • náčelník  

      Dle mého to není dobrý nápad, do Českého ráje o prázdninách. Budete se prodírat mraky turistů. Já tam raději jezdím jen brzy na jaře nebo pozdě na podzim. Zákazové tabule se objevily koncem loňského roku, ale protože protestovaly m.j. i obce, tak snad zmizely. Ale současný stav opravdu neznám.

      0 0
      • huncut  

        No turiste by mohli byt zalezli ve skalach, u rybniku nebo v nakych zamcich :) Ja vim ze to nebude idealni, ale ono vsude kde je pekne ci kde je neco zajimaveho v tuhle dobu bude spousta turistu.

        0 0
        • blue  

          no jenze oni se k tem skalam, rybnikum a zamkum nejak musi dostat a pak se zas musi dostat pryc… driv sem do CR jezdil casto, ale ted bych asi uz taky radsi jel jinam

          0 0
          • huncut  

            Nojo, ja vim, nicmene uz je rozhodnuto. Lidi z party to tam neznaji a pres rok nemaji sanci se tam dostat . Tak aspon omrknout. Vsak nemusime kazdy den najet spoustu km.

            0 0
            • náčelník  

              Né, dobrý. My tě samozřejmě nechceme odradit. Hezky tam je a na MTB je, myslím, jetelné snad všechno kromě nějakých výstupů ve skalách. Uzavřené lokality pro kola – napadají mě snad jen Prachovské skály? Koukněte do mapy a jeďte kam vás napadne. Pěknou dovolenou.

              0 0
              • blue  

                trochu problem jeste muze byt s kolem kolem Drabskych svetnicek s tema uzkejma kovovejma zebrikama (pokud si to dobre pamatuju)

                0 0
                • náčelník  

                  Ty žebříky jsem lezl s kolem na zádech. Ovšem já mám úzký řidítka :)

                  0 0
              • huncut  

                A na pristi rok touhle dobou doporucite jakou oblast? Uz sme byli v Beskdech, na Sumave, ted Cesky raj…kam pak? :)

                0 0
                • misj  

                  labsky piskovce?

                  0 0
                • Honza-HK  

                  Jizerky, mám je projetý křížem krážem, teď dávám dokupy pro kámoše bikeprůvodce. Pokud byste tam příští rok vyrazili, můžu poslat.

                  0 0
    • baca  

      V Českém ráji jezdím třikrát až čtyřikrát týdně už pět let a snad není trasa, kterou bych neprojel. Český ráj je docela malý a dá se v podstatě projet za dva max. tři dny. Z turistických tras doporučuji vše kromě: trasa Mužský (na Vyhlídce)-Příhrazy (zde jsou úzké schody – ale pokud ti to nevadí, tak je to supr trasa s nádherným výhledem), dál nedoporučuji jet po zelené (?) pod prachovskými skalami – hrozně písčité. Pak bych se ještě vyhnul dvou sjezdům: z Dobšic po modré dolů do Podvyskeřského údolí a z Rytířovy Lhoty po zelené dolů do Podroseckého údolí. Pokud chceš poradit s naplánováním konkrétní trasy tak mi napiš na mail.

      0 0
      • huncut  

        Supr, dik moc, neco takoveho sem presne potreboval.

        0 0
      • náčelník  

        Z Rytířovy Lhoty se to dá sjet, ty Dobšice si nějak nemohu upamatovat, snad jsem je šel s kolem na zádech nahoru :)

        0 0
        • baca  

          Souhlas, sjet se dá v pohodě, ale dole je to dost poškozený od bouřek a tak, a navíc ty lidi, co bydlej dole u výjezdu tam pořád strkaj větve, aby tam nejezdili cyklisti- asi je nemaj rádi. Pro ty, co se nevyžívaj ve sjezdech ale nedoporučuju – radši objet přes Libošovice, nebo vede supr zkratka – ale to je na delší vysvětlování.

          0 0
      • rigby  

        Souhlasím s tvrzením, že Český ráj je malý. Protože tam jezdím také několikrát týdně, mohu potvrdit, že teď o prázdninách je to dost zabijácké a raději se mu vyhýbám. Nejlepší je to tak po sedmé hodině večerní, to už bývá klid. Doporučuji trochu rozšířit teritorium a podívat se také pod Kozákov (i na Kozákov). Je tam mnohem větší klid a stejně nádherně.

        0 0
        • huncut  

          Vsak jo, cele teritorium ohranicene Turnovem, Malou skalou (Frydstejn), Zeleznou Rudou, Semilama, Lomnici, Prachovskyma, Jicinem, Sobotkou atd… je moc pekne.

          0 0
          • rendl  

            Nemyslel jsi Zel.Brodem? Jinak by to bylo teritorium pres pul republiky.

            0 0
    • Fido  

      ..taky..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.