• Rolei

    Občas se něco objeví ve slevách (trika, kalhoty) a docela se mi líbí. Máte s Adidasem někdo zkušenosti a jaké? Dík.

    0 0
    • biker007  

      vozil sem rok kratasy adidas, cena po sleve byla cca 1500kc, sedely perfektne, supr vlozka, zadek me dekoval:). reflexni prouzky (byly jen 3:) ) plnily v noci skvele svou funkci. bohuzel sem je letos na Drasalovi roztrhnul o vetev..

      0 0
    • K2  

      Kra?asy – vložka spokojenost, kupoval jsem je před cca 5 rokama za cca 750. Nejde se jich zbavit, furt drží (mám ještě jedny) Teďka jsem v nich jel po asfaltu a i přes svůj věk to obstály celkem slušně. Jestli je někde uvidím, tak si je zase koupím

      0 0
    • blue  

      ja vozim uz asi ctvrtej rok kratkej jednobarevnej dres, rekl bych, ze nicim nevybocuje z beznyho prumeru… barevnej je porad stejne, vlastnosti materialu taky porad stejny a na to, kolika keriky sem ten dres uz protahnul, je celkem bez sramu…

      0 0
    • bikerGT  

      Mam dres (po sleve 750) 1,5 roku. Na rozdil od ostatnich spokojenych majitelu dresu Adidas, ten muj trpi barevnou nestalosti. Mozna je to tim, ze vozim camelbag a tudiz misto pod nim je vic tmavsi. Co se tyce funkcnosti, tak nevybocuje od ostatnich. Dal pouzivam rukavice, maji dobre vychytany vycpavky, ale reflexni pruhy na hrbetu zapesti se castym pranim odroluji.

      0 0
    • Daf  

      Od Adidasu mam jedny kratasy, rukavice letni i zimni a zimni bundu. Kratasy nic moc vlozka pohodlna, ale vsita niti, ktera me neprijemne dre na stehnech. Kratke rukavice katastrofa kupoval jsem je asi pred 3. lety a byl to nejdrazsi MTB model. Po roce se zacaly rozpadavat a po vyprani neprijemne ztvrdly. Dale mely velice spatne upinani. A ted k tem lepsim kouskum. Zimni rukavice jsou uplne super pohodne a kvalitni. Zimni bunda naprosto bez problemu kvalitni funkcni ale draha.

      0 0
      • Rolei  

        A co ta guma dole na kra?asech? Je tam fungční, nebo člověka spíš rozčiluje?

        0 0
        • Pepazdepa  

          myslíš to co zabranuje klouzání kra?áků? na 98% funkční.. Jinak adidas=spokojenost! Reflex. proužky, po dvou sezónách pořád svítí.. No po dvou, spíš po jedný..

          0 0
    • Eila  

      mam novy dres a asi rok uz kalhoty. oboje je poraqd dobra i po castem prani, preflaxni prouzky sice trosku ztmavly ale porad plni funkci skvele takze spokojenot

      0 0
    • Thidney  

      mám 3 roky jednobarevnej dres, standartni průměr, v této cenové kategorii se používají velmi podobné materiály, rozdíly jsou hlavně ve střihu a barvách. Pokud ti padne střihem a nebude křivě ušitej tak je pro zdejší podmínky v pohodě. V extrémnějších prostředích – třeba u moře kde je vyšší vlhkost vzduchu a teplo je příjemější mít třeba hadříky Sugoi tam ten rozdíl dost poznáš, ale ty jsou podstatně dražší.

      0 0
    • Meesha  

      Ja sem tak koupil dres (500), capaky (asi 900) a rukavicky. Dres je prumer, capaky sem jiny nikdy nemel a sem s nima naprosto spokojenej a rukavicky se po roce a pul jezdeni zacinaj trhat. Ale za tu cenu sem spokojenej.

      0 0
    • dalimil  

      byl jsem v adidas outlet,koupil dres ve slevě za 470,–,maj tam fakt hodně treter za dobrý peníze,ale probrané velikosti

      0 0
    • Fido Mrlasek  

      Docela dobrý hadříky za slušnou cenu. Reflexni proužky sem sice časem opral, ale i tak pořád dobrý. Letos mě ale kra?ásky nechaly ve štichu. Elastická látka na zadnici trošku prořídla a já sem drahnou dobu jezdil po světě s průhlednejma kra?asama ......

      0 0
    • Paja  

      Nevim jestli je to v cele siti Adidasu (zrejme jo) ale v Brne na Masarykove ted maji 50% na nejake cyklisticke hadry (cimz se dostavaji na cenovou uroven treba Atexu:) ale hlavne na boty, treba casto zminovana El mora tam maji za necelych 1200Kc.

      0 0
      • Santus  

        Dnes jsem se tam dival a musim rict, ze dobry. Cyklisticky boty od tisicovky za nejaky turisticky, az po kosmos s kevlaru za 2.4tis. V hadrach se mi to zdalo slabsi. Akce do konce tydne, pak to ma jit na puvodni cenu.

        0 0
    • Ráža1  

      Od Adidasu mám rukavice a MTB tretry a jsem spokojený. Věci od Adidasu hodně vydrží, žádné rozpárané švy ani po dlouhodobém a intenzivním používání.

      0 0
    • dave lister  

      má druhou sezónu návleky na kolena a spokojenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.