• topca

    Kolik ujedete celkem km za rok ?

    0 0
    • Pavlos  

      vedle je sice anketa …

      No ale jinak zhruba 1000 – 1500km

      0 0
    • biker007  

      tenhle rok bych chtel prekonat 10.000km. ted mam by woko tak 6000–6500. ale od dubna do ted sem nemal tachac takze proto by woko:)

      0 0
    • Eila  

      letos snad 10.000 ale nejak uz nestiham:-(

      0 0
    • RUMcajs  

      Zatím 4200 na biku, takže to bude asi jako loni 8500.

      0 0
    • Daf  

      Posledni roky jsem mezi 11000–12000km za rok. Letos na tom budu zase podobne.

      0 0
    • fousac  

      rad bych dal >10.000km… tak uvidime…

      0 0
    • samson  

      Jazdim iba cestu, za minuly rok 17000, tento rok to bude asi menej (teraz mam cca. 10000), predpokladam 15000.

      0 0
    • Orbis  

      No já mám pouze bajka, a loni to bylo něco okolo 12500 km a letos mám zatím 9500 km , takže možná i takovejch 17500 km ale spíš 15000km. Bajku zdar!!!(silničce samozřejmě taky):)

      0 0
    • MARIN  

      Driv (1993–2001) to byvalo tak 3500–5000km pak byl skok 10500km (02), 15000km(03) no a letos zatim 7700km. Nejak me to proste zacalo vic bavit. Nebo me to prestalo bavit byt doma? Coz si zacina myslet spolubidlici :)

      0 0
    • ddd - andy  

      Byli roky kdy tam bylo treba 25tis. No a letos tak kolem 15tkm, ale na biku ani na sjezdaku nemam tachac :-)) takze jen tak odhadem..

      0 0
      • ddd - andy  

        eeee „BylY roky bla bla bla…“ :-)

        0 0
        • Otto  

          Šílenec… Anarchista !
          Já na biku loni 2500, letos zatím 1700

          0 0
          • fousac  

            :-D vidis vidis ddd, ani novy nick ti nepomohl pred prozrazenim… :)

            0 0
          • SavaH  

            Jsem na tom stejně(o: Ale ty 3 letos dam. I kdybych měla jezdit na sněhu a náledí

            0 0
    • Darkson  

      loni to bylo asi 5000 km, letos zatím 2500. koukám, že musim přidat. ale je fakt, že dělám i jiný sporty:-)

      0 0
      • mastihuba  

        taky sem zjistil že už je půl roku pryč a mám jenom 2200km. Do těch 5000 to bude s velkým ???

        0 0
    • Marry  

      loni jsem mel neco pres 10000 km ale tetos to bude asi trochu slabsi :(

      0 0
    • Man  

      jedna naivna a hlupa otazka pre tych, ktori najazdia rocne 10 a viac tisic km. robite aj nieco ine okrem jazdenia na biku? alebo tie kilometre su vysledkom celorocneho jazdenia na biku do prace…?

      0 0
      • fousac  

        z prace… do prace to mam 0,5–1,5km podle nalady, z prace treba 90km.. :) no a o vikendech nejakej vejlet a je to..

        0 0
        • vicmac  

          ..co na to rodinka? jste-li zadáni? mám malou holčičku a o těch 10k se mi jen zdá…zato mám naježděno skoro 200 km s kočárkem :-))

          0 0
          •  

            to si vynásob dvěma, jeto jako kdybys jezdil s dvouma koloma zároveň ;)

            0 0
            • vicmac  

              :-))) to je ale stejne JEN 400 km ;-)) jen si u toho ale neměřím průměr a tep…

              0 0
        • Man  

          no ja som sa pytal preto, ze ked pridem domov z firmy okolo 17-tej, tak o 17:30 som na biku. a to tych 90km nedam ani na motorke. mam pocit, ze 10–15 tis. km rocne, to asi nic ine nerobis, len jazdis na biku cele dni. sorry, nemyslim to osobne:-))).

          0 0
          • lubos  

            na cestaku po hradzi das

            0 0
            • martt  

              presne tak. Ja som pracoval niekolko rokov doma, teda rovno pri hradzi. Kazdy den pokial bolo pekne, aj v zime, som sa medzi dvanastou a druhou jednoducho pobral na cestak a dal Vojku (60 km) alebo Gabcikovo (90–100 km) alebo Javornik (60 km ale do kopca). Bez nejakej vacsej namahy som v lete za mesiac robil aj cez 2000 km. Za rok asi 12–15 tisic. Kde su tie zlate casy? Teraz sedim v praci a vypisujem somariny do bike-fora :-)

              A Alenka jazdi denne do prace, v priemere denne tak 20–30 km v uplne kazdom pocasi a aj s obcasnymi vyletmi s rodinou a maratonmi jej to hodi takych 7–8 tisic km rocne.

              0 0
              • lubos  

                teraz proste tych 15tisic najazdis mysou, no :o))

                0 0
              • Man  

                no bohuzial, do prace na biku nemozem a po rovine by som musel ist z Kosic bud na Presov alebo Miskolc. na kazdu inu stranu su vyzivne kopce :-))). ale myslim, ze je lepsie najazdit 40km v kopcoch po lese, ako 100km po rovine. pretekari ma iste opravia, ak sa mylim :-))). teraz mi vrta hlavou: kto je na tom fyzicky lepsie, ten kto ma najazdenych 10tis. po rovine, alebo ten, co ma 5tis. s poriadnymi vyskovymi metrami?

                0 0
                • Mamutt  

                  No ten, kdo nalítá dohromady 15kkm obojího ;)

                  0 0
                • lubos  

                  Ako som uz niekde spominal a ako je vsade na weboch … nie je dolezite kolko km a kde najazdis. Dolezite je ako a kolko najazdis v spravnom tepovom pasme :) Takze aby som to podal tak nejak extremne, moze byt lepsi aj ten co trenuje dole kopcom nez ten co trenuje do kopca :o)

                  0 0
                  • Man  

                    diky lubos, tak toto ukazem mojej zene. ta kopce priam nenavidi a najradsej by jazdila len po rovine, ale trenovat dole kopcom… to sa tusim vola DH a nie XC? :-)))

                    0 0
                    • lubos  

                      :o) , to ak dokazes ist dole tak rychlo, ze trenujes v AnP alebo AP tak hej. Ale to len, kebyze byvas niekde na vrcholku :) Ale je to viac nez malo pravdepodobne :) Vcera som tak siel, ale musel som brzdit a aj tak som dosiahol tak-tak kompenzacnu oblast. Ale to bolo co som chcel.

                      0 0
                      • Man  

                        tak to by ti vedel najlepsie povedat napr. Padlista, kolko ma tep ked ide dole, ale pochybujem, ze to udrzi na 60 :-))) (Padlista sorry, ze si sa stal prikladom :-)))

                        kedze ja nie som ziadny zavodnik a jazdim pre radost z jazdy, tak subjektivne mam radsej vyslapy po lesoch, kopcoch…, ako dlhe otvorene rovinky po ceste, aj ked uznavam, ze sa tym rozvijaju ine schopnosti.

                        0 0
                        • lubos  

                          Ja tiez. Ale ked je takto teplo, radsej chodim mimo … menej teplo a menej hnusneho hmyzu.

                          0 0
                          • Man  

                            mam rad les aj kvoli tomu, ze tam az tak nesvieti slnko na kokos a je tam prijemny chladok. horsie je, ked vyjdes na nejake pole a ide ta to zabit. aj ked mam slusny cestak (ram Satka a vybava Shimano RX 100), tak po ceste nejazdim kvoli idiotom za volantom. a tych je coraz viac.

                            0 0
                    • lubos  

                      Trening sily na XC by som uz ale doporucoval naozaj kopce. Ale to myslim nie su dlhe intervaly.

                      0 0
      • MARIN  

        Do prace z prace (18km)jedu tak 30× do roka a cestu z prace vetsinou hned napojuju na dalsi jizdu (trenink? :). Jinak pri pracovni dobe 6–14 neni takovy problem kdyz je pocasi zacit jezdit uz od pulky unora. Doma si cas od casu musim vyslechnout reci jako ze jsem porad v pr..li atd ale argumentuju zatim porad tim ze kdyz nebudu jezdit doma se stejne valet nebudu a zacnu chlastat. To bude asi vsude stejny :)

        0 0
      • Daf  

        Ja zasadne do prace na kole nejezdim nesnasim to :) V sezone jezdim tak 2–4× za tyden a zpravidla jsou vyjizdky delsi jak 100km. Nemam zadnej pevnej treninkovej plan jezdim jen kdyz se mi chce a tak aby me to bavilo :)

        0 0
      • J.A.V.  

        :) Do práce jezdím autem, abych byl dřív doma a mohl jít na kolo. Ono ty objemy nad 10 tis ročně už jsou většinou z velké části najetý na silnici (a je jedno jestli na biku nebo silničce) – tam to přece jen naskakuje lépe.

        Krom toho, ono to o těch km není.. já znám kluka co má letos najeto tak 500 km a nandá mi to kdy si vzpomene.

        0 0
        • mastihuba  

          to znám. v tu chvíly mách chu? to kolo prodat, ale zatim sem to dycky rozdejchal.:))

          0 0
    • Paris  

      Jezdím druhým rokem. První rok jsem dal 7500+1500 trenažér. Ted mam 7 200+3500trenažér

      0 0
      •  

        mno jezdim prvnim rokem a mam zatim 800km. Je to slaby, ale je na druhou stranu pravda, ze dva mesice sem nejezdil vubec – pocasi, byl sem linej sehnat si poradnej foukac kola…A jedna vec me tizi maximalne, nemam s kym jezdit. Kamos furt slibuje a akorat zevluje

        0 0
      • lubos  

        1500 na trenazeri ? Ouu, to si neumim predstavit.

        0 0
        • ddd - andy  

          Tak to si umim predstavit velmi zive.. :-) jednu zimu jsem mel na ternazeru pres 3tkm.. a to nebylo na spinningu, kde clovek muze aspon koukat po zenskejch..;-)

          0 0
          • lubos  

            No ja jsem 2× ! dokazal jet 30minut na trenazeri. Pak jsem mel nekolik dnu trauma :) .. radeji budu jezdit 2–3 hodiny v desti (hmm, jenom bych musel si na to koupit nejakej zvlast bike) , nez hodinu na trenazeri.

            0 0
          • Otto  

            Jooo, tak to byl důvod proč jsem na ten spinning šel. Sem to mojí říkal, že je to normální :o)

            0 0
    • Pekáček  

      Loni 14000km převážně na biku, ale to neznamená bez asfaltek. Letos to bude míň.

      0 0
    • kankrlicek  

      Loni 4.200, letos 3.800 na biku + 500 na trenažeru. Na biku jezdím všechno – silničku nemám.

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Jistě jde i o profil trati. 100 km po rovině nebo 40 km a na nich 1500 m převýšení – co je víc?

      0 0
      • Daf  

        Urcite kvalitneji potrenujes na te 100km rovne trati.

        0 0
        • Otto  

          Nemyslím si že jezdím pro trénování…raději beru 20km po lese s nějakými pěknými výjezdy a sjezdy. Ten klíd…vzduch…h­ospůdka – na zpáteční cestě samozřejmě.

          0 0
          • Darkson  

            s tím teda souhlasim, akorát najít v Praze v okolí bydliště les se slušným kopcem a klídkem je poněkud nadlidský výkon

            0 0
      • lubos  

        Vic je to, kde odjezdis vic hodin/minut v treninkove tepovce. Moje dosavadni zkusenosti pravi, ze je pro mne objem lepe jezdit po rovine, asfalt, nebo ne asfalt ale ne rozbite cesty a intenzivni trenink asfalt do kopce. Ale posledne jsem si nasel i 5–7km kopecek na asfaltu, kde muzu najizdet i objem. Na rovine bych musel jet asi tak 4× tolik km.

        0 0
    • jose  

      loni 7500km, letos díky počasí a větší prac. vytíženosti bohužel jen 2200km,snad to bude příští rok lepší. vše na biku

      0 0
    • Paja  

      Loni mirne pres 7000km teren i silnice, letos to bude podobne, spis se o neco prekonam:)

      0 0
    • Kaja  

      Loni něco kolem 4000,letos kvuli ruznym nepodstatnym věcem,jako škola teprve 600,takže to bude ve výsledku asi o dost slabší.

      0 0
      • discover  

        mam bike len 4 mesiace,ale zacalo ma to bavit tak zatial 2200km (polovica v lese…asi…)

        0 0
    • TinkTink  

      Zapomnel jsi na to, aby ti tam lidi dali prevyseni jaky najedou a na cem – ono je rozdil najet 1000km v beskydech a 1000km u budejic…ja nebudu odpovidat :)

      0 0
    • Thomas  

      neco malo přez 4000. Jen na BIKU.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.