• teebee

    Zná někdo tra? Cyklošvec Kenda Maratonu v Písku- Semicích, který se jede v sobotu 24. 7. 2004 ? Jde mi o to, jaké obout pneumatiky. Díky.

    0 0
    • Wiktor  

      Vloni, kdyz bylo vsude absolutni sucho, jsem to v pohode objel na conti twister 2,1 a to byly jeste navic dost sjety… Vicemene se jede po pevnejch lesnich cestach a asfaltkach, ale nahore v lese byla i dost dlouha pesina s bahynkem, ale dalo se… Letos nevim, asi pojedu conti explorer 2.1, nejak jsem si na ne zvyknul a na maxxis wormdrive 1,9 se necejtim, chci si to letos hlavne uzit, ne se nekam stvat… :-)

      0 0
      • jose  

        Uvidí se, jaký bude v týdnu počasí, ale zatím letos je bahna všude dost, i tam, kde bych ho nečekal, ale myslím, že to bude v pohodě. I teď v sobotu v Horní Cerekvi jsem čekal bahna víc a nebylo to zas tak hrozný, alespoň pro mne, ale vysloveně slicky bych asi neriskoval

        0 0
        • Wiktor  

          cerekev jsem takticky vynechal… stejne jako jistebnici a zruc… bohuzel… :-( letos mi zdravi a cas nejak nevychazi…

          0 0
    • teebee  

      Kluci dík. Mě šlo o to, zda jet gumy typu Maxxis Wormdrive nebo až něco jako Rubena Saurus. Nerad bych se zbytečně dřel na těch hrubejch.

      0 0
      • Wiktor  

        Pokud ti nejde vyslovene o pohodli, tak bych to na tech wormdrivech zkusil…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.