Je tu vubec nějakej pořádnej xc chrt ? aneb složení BFORA

93 nepřečtených
  • kupce

    z většiny příspěvků mám dojem, že složení je zde:

    1. SNOBOVÉ strejci, co jezdí 1× týdně aby ukázali jaky drahy kolo mají,
    2. výletnici, co jezdí jen pro radost čistě jen když se jim chce
    3. pak taj takovy ti technici, co x dní sedí v garáží a přeméšlijou jak tu vidlicu ještě vylepšit, a pak se dou párkrat projet a zas servisujo
    4. praví hobbíci – jezdí maratony aby se pobavili, podívali kde nebyly, závod je pro ně spíš bojem o přežiti
    5. výkonější hobíci – snaží se na závodě jet rychleji..ale moc jim to nejde..ale trenovat nechcou
    6. nakupovači – celé dny řeší kde shodí gram, aby měli lehčí kolo, a paxe tím tady chlubí
    7. technici – řeší jestli je lepší xt nebo lx; ale asi nebyly nikdy na závodě..protože vždy rozhodlo jen to jak kdo trenuje a ne jesli má písmenko nebo číslo na přehazce
    8. rejpalové – jezdi bez helmy, za rok najedou par set km, a dělají tady že sou nejchytřejší ze všech
    9. náěštěnvíci – pohodáří, jezdí jen když je slunce :)) tzv.sun touristi
    10. rádoby závodníci – řeší jesli je lepší si oholit nohy a ítm pádem se jim zlepší čas :) ale aby trenovali líp to je ani nenepadne

    Tak doufám,že se spustí prudká diskuze :))) a každej se tu najde

    0 0
    •  

      hm koukam fake už sou v oblibě i tady, ale ja se nikde nenašel, co že nejsi na ICQ??? sem tě dlouho neviděl

      0 0
    • vlk  

      já bych se nezařadil nikam.Naše skupina jsou spíše takoví průzkumníci.Co na závody už dávno kašle.Co zkomají kam která cesta vede, kde je dobrý sjezd nebo těžký terén Snaží se objevovat nová technicky náročná místa, kde lidská noha nějakou tu dobu nevkročila.Přitom nejezdí zrovna v pohodě ale spíše se snaží jet co nejrychleji.A u ob­čerstvení nebo ve škole kecají- co je za nové výrobky a jak na tom jsou.A doma si vše opravují sami a pokud se jim chod vidle zrovna nelíbí, tak se v ní rejpou tak dlouho, dokud nejsou spokojeni.A sem tam vymyslí nějaký zlepšovák nebo přestaví vidlu na jiný systém pružení/tlumení.tak co kam bys nás zařadil. Myslím si, že škatulkování lidí je dost velký nesmysl.

      0 0
      • Otto  

        A pak jsou zde škatulkáří, kteří musí všechno někam zaškatulkovat…a dělají že nejsou ani jedna z jimi vytvořených kategorií a oni jsou ta nadvláda… sakra zase Pulp.

        0 0
    • blue.sun  

      Považuju se za člověka,který jezdí pro zábavu a kdy se mu zachce, ale rozhodně nejsem výletník. Protože nejsem turista, ale jezdím spíše technický jízdy a docela dost dálkovky…

      0 0
    • misj  

      hmm zkus me nekam zaradit. Doufam ze SNOB nejsem doted jsem jezdil na kole z roku 1993 s vybavenim ALTUS, Letos jsem si koupil konecne kolo s odpr. vidli a deore. v garazi nesedim, gramy nehonim. Ze zdr. duvodu jsem 2 roky nejezdil temer vubec snad krome vyletnictvi. zavody me nebavej. Jezdim cca 200 km tydne navic proste neni cas. Helmu mam nohy si neholim. tak schvalne

      0 0
    • Man  

      zabudol si napisat, v ktorej skupine si ty.

      ja len aby som vedel, s kym mam tu cest :-)))

      0 0
    • Volf  

      Co když nepatřím ani do jedný tvý skupiny. Co budeš dělat.

      0 0
    • Beeda  

      Ja se nazim chrtit:-), Daf s brachou je asi taky chrt, ddd je asi nejvetsi/nelepsi chrt na foru a k tomu i chrti i na DH :-) Delas nabor novejch chtu? B. PS: Lempl uz nepise a asi chrti:-))

      0 0
      • ddd - andy  

        ooo, dik za podporu :-) jinak definujte mi chrta a ja vam reknu jestli jo nebo ne.. ;-) no a k tem bodum – asi od kazdyho kousek, ale nic z toho uplne doslova.. :-)))

        0 0
        • martt  

          este aj gatier je tak trocha chrt. Aspon vysledky z MS v Bad Goisern tomu tak trocha nasvedcuju.

          0 0
    • Tommy  

      Poslední dobou bych se pomalu zařadil do kategorie 9 – pohodář – nervů a pocení jsem si užil při závodění dost a dost, ale snad to ještě taky dokážu zmáčknout :-)) hnusný počasí mi poslední dobou vadí víc a víc…

      0 0
    • Bobo  

      Ve skutečnosti jsem vesnická tetka, co jezdí jednou do měsíce 1 km na nákup k židovi na tříkolce pro dospělý. Když mají zavříno, tak jedu až do spolku, a to už je panečku maratónek. A teď jsem se strašně nasrala, proč tady nemáš kategorii taky pro nás.

      0 0
    • TinkTink  

      Ja jsem trosku smeska :)

      2+3+5+6+7

      Myslim ze se ti to moc nepovedlo :)…jeste tomu neco chybi :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Trefil jsi me presne! Jsem trochu 2,3,4,5,6,7,8­,9,10 a malinko i 1 ka.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Pokusím se to nějak specifikovat (vlastně nejlépe je to v krátké charakteristice u usera „propadl jsem kolu“) takže od každého trochu a nic výhradně.

      Jezdím na biku od 1990 se střídavě menšími či většími přestávkami. Poslední asi 4 roky poměrně intenzivně. Dříve jsem měl i silničku, kterou jsem prodal a před 3 roky si zase silnici pořídil. Baví mě oboje, bike i silnice. Oboje jezdím pro radost. Jediný silniční závod absolvuji Krále Šumavy a to více méně vždy na pohodu. Baví mně i se v kolech pořád hrabat, měnit komponenty, vylepšovat. Jezdím za každého počasí, v létě v zimě, sněhu, mrazu, dešti. Občas do práce. S dětmi v sedačce, prostě, jak jen to jde. Jezdím kam chci, jak chci, s kým chci. Jsem svým pánem. Nějaký ten maratónek u nás občas dám, někdy pohodově a někdy si to objedu na maximum, na co mám. Prostě jak se mi chce. Nejvíc mně baví bikování v Alpách. Asi proto, že je to správná vykoš?ovačka a člověk si dá opravdu do těla. Extrémně dlouhé výjezdy, velké převýšení a hlavně i pořádně dlouhé sjezdy, kterých si člověk u nás moc neužije. Vysloveně jsem propadl Transalpu, je to skvělý zážitek a posilující zkušenost.

      Rozhodně tedy nejsem „pořádnej XC chrt“, ale z těch 10 typů se nedokážu s žádným jednoznačně ztotožnit

      Takže typ 11:

      1. jezdím 4× týdně, kolo mám takové jaké chci a je mi jedno jaké kdo má a jestli někdo pozná, jak drahé/levné mám já
      2. jezdím pro radost, ale ne vždycky jen když se mi chce, když se hodlám na něco připravit, tak se musím zmáčknout
      3. v garáži se štrachám, ale jakmile je to hotový tak zase nejradši jenom jezdím
      4. hobík jsem, ale o přežití většinou nebojuju (to so ostatně může stát i profíkovi)
      5. výkonnější hobík ano, občas mi to jde a trénovat trénuju (když potřebuju) :-)
      6. nakupovač ano – málokdo dostává věci na kolo zadarmo, takže je to nutnost a u mne zároveň i hobby. Nikdo nechce mít extra těžké díly, ale většinou nakonec zvítězí funkčnost před gramy
      7. technik nejsem, písmenka neřeším, přehled o písmenkách si udržuji

      8)cyklisty bez přilby prostě nechápu 9)pohodář, ale jezdím i marastu

      1. závodník (občas – když se účastním nějakého závodu, tak jím prostě jsem chca nechca :-) Nohy si holit nepotřebuju, z několika nejrůznějších důvodů shledávám jejich neholení praktičtějším.

      Tož teď Kupče mudruj !! :-))

      0 0
      • radek z BF  

        Náčelníku, z Tebe bude spisovatel :-))))) …A jakožto takový bys měl ještě napsat 11/…, že rozhodně odsuzuješ klecová lůžka :-)

        0 0
        • Vojtíšek  

          Já už spisovatel jsem ! Spisuji tedy jsem :-) Jenže né bohatá anglická spisovatelka, anóbrž nevýdělečný český spisovatel a jako takový klecová lůžka rozhodně podporuji !

          0 0
          • radek z BF  

            správně :-) a navrhuju do nich pozavírat všechny, co jezdí na biku bez helmy :-))))))))))

            0 0
    • BH  

      ta kategoriozace neni vubec presna.Jerome K.Jerome rozdelil cyklisty na ty kteri kolo jenom opravuji a na ty kteri na kole jezdi.Bylo to v knize Tri muzi na toulkach.To se mne zda presne.Ja na kole proste jezdim, ale jinak se kolem, spise koly i zivim,takze uplne nova kategorie, ne?mam silnicku i bajka,jel jsem parkrat CP MTB(prichozi), ale i silnicni zavody.Na kole s batohama jsme projel kus Evropy, kazdy vikend jezdim na svih s partou podobne postizenych , zavod MTB nyni tak 1× za rok,hm kam teda vlastne patrim?

      0 0
    • enjoy  

      to se ti teda moc nepovedlo.za prvy sem se fakt nenasel a to sem se VAZNE snazil,uz jsem si rikal ze se chytnu v ty kategotii bezhelmar,ale tech parset kilometru…,pres to nejede vlak. no a pak si vynechal kategorii ddd a padlista.ale vlastne padlista se uspesne nasel,aspon nekdo

      0 0
      • Dumbo  

        ja som sa nedokazal najst ani v jednom bode na 100% ale myslim ze z kazdeho mam trosku.. ale asi okrem toho snobba mam vsetko… :-) rozhodne nepatrim ktym co zaciatkom kazdej sezony su v shope buchnu niekolko tisicok litrov na pult a kupia novi model aby boli in… blizsie sa definovat neviem… mozno neskor na bicikli jazdim asi od svjich 3–4 rokov teraz mam 16r tak vaznejsie som zacal jazdit asi v 13 z dovodu buracajucich hormonu chcel som zhodit nejake Kg koli dievcatam no prisiel som nato ze bike je strasne goood a zacal som jazdit pravidelne neskor som sa dostal ku skakaniu a zjazdovaniu a to adrenalinove ponatie mi ostalo az doteraz..... ale venujem sa aj dlhym vijizdkam typu XC vela terenu ziadna cesta… Vetsina mojich znamich ma naziva…FANATYKOM

        0 0
        • Dumbo  

          este by som dodal to ma mozno pomoze definovat :-) neznasam seriove bicykle… svoj bike si radsej poskladam komponent po komponente podla chuti… ak by som mal neobmedzeno konto asi by som skladal bajky nejake fajnove specialy :-) som nieco ako porodna baba je to strasne krasny zazitok pozerat ako sa rodi novi bajk

          0 0
          • visby  

            kedy si radsej miesto stavania bikov trochu pozrel na gramatiku :-)

            0 0
            • Dumbo  

              kebyze nebola Literatura na skolach tak asi ma vileju koli gramatike Diktaty mi nikdy nesli zato Lit vzdy za 1 :-)))

              0 0
              • visby  

                to ze mas literaturu za jedna, je pekne, ale mohol by si sa naucit aj trochu po slovensky…

                0 0
                • Dumbo  

                  Ano Pan dokonali

                  0 0
                  • lubos  

                    Niekedy ti nie je skoro rozumiet. Tak to nepodcenuj.

                    0 0
                    • hribik A1  

                      nemal som sebemensi problem to precitat

                      0 0
                      • kubad  

                        lubos (15.07.2004 13:10:15)

                        někdy není na škodu si pořádně přečíst na co odpovídáš 5let je už celkem dost dlouho :-)

                        0 0
                        • hribik A1  

                          no a? ja som si vsimnul, ze je to 5 rokov stare, ale ono to nieco meni na platnosti napisaneho? je to snad novelizovany zakon, ale vymysleli medzicasom vyssiu sadu?

                          0 0
                          • kubad  

                            a tenhle znáš?:

                            …náš patolog dokáže mluvit s mrtvolou ještě 5 hodin po smrt, ale voni mu nevodpovidaj :-)

                            ale pokud tě to baví klidně pokračuj

                            0 0
                            • hribik A1  

                              to by sa dalo povedat o vsetkych, co tu v tomto threade pisali, vratane archeologa, ktory ho vytiahol (lebo ja som to nebol)

                              0 0
                              • hribik A1  

                                *pisali teraz

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                vubec bych neresil stari threadu. tim spis, pokud jde o pomerne obecne tema a par let na tom nic nezmeni.

                                kdyz chci zareagovat, ucinim tak. spis nerozumim tem, kteri maji potrebu ostatni ironicky upozornovat na datum zakladajiciho prispevku. to vypada na nedostatek vlastni seberealizace.

                                0 0
                  • visby  

                    k tomuto mozem povedat len: LOL

                    0 0
    • Luka  

      Chtelo by to jeshte kategorii „Chcipaku“ :))) Tam se hlasim…

      1. neukazuju nikde jak drahy mam stroj, ale jsem na nej patricne hrda, mam ho moc rada a nedam na neho dopustit.
      2. na vylety jezdim rada, tzv. na kochacku. Je to bozi, kdyz se nemusish hnat nekam jak magor.
      3. v kole se strashne rada prohrabuju, shteluju a nicim bezvadne serizeni v zajmu jeshte bezvadnejshiho.
      4. na maratonu se bavim – pokud totiz neumiram, tak se vybavuju s poradateli jedoucimi na konci pole :)
      5. rychle na maratonech jen ve snu, rychleji nez vladnu naprosto bezne.
      6. nakupuju rada, bohuzel uz moc neni co vymejshlet. Gramy me netrapi, ale cim lehci tim lip ovladatelny, pro me.
      7. technik – hm. To na me nesedi, protoze s LX/XT si vystacim nadosmrti mam dojem :) (a to XT je tam stejne jen proto, ze LX nemeli :)
      8. bez helmy ani ranu, ale rejpu rada do tech bez helmy.
      9. kdyz je slunicko je fajn. Precijen kdyz je clovek mokrej a je mu zima, tak z toho bajkovani moc nema a jeshte chytne rymu a jinou verbez.
      10. nohy si kupodivu holim, ale ne pro bajk, ale proto, ze je zenska s chlupatejma nohama nechutna.

      No. Koho to vubec zajima? Lidi co znam – ZNAM! Vim kdo je chrt (Beeda, DDD), lidi co znaji me, vedi ze jsem chcipak co se aspon snazi. No, tak proc se tu shkatulkovat?? Mohla bych prece tvrdit ze jsem profi sjezdar a dokud byste nevideli v realu jak se smrti v ocich prekonavam 2% klesani na rovne silnici, tak byste stejne pravdu nezjistili. Ach jo.

      0 0
      • misj  

        tvuj pristup se mi libi, ja si dokonce nektery kopce vytlacim…:))

        0 0
        • Luka  

          Nekde jsem tu cetla bajecnou hlasku : „Fuck uphill“ :))) No, ale presne, kdyz se mi nechce se zrasit hned na zacatku trasy jednim kopcem, tak ho taky vytlacim, ale jindy bojuju jako lev a snazim se prekonat pro me nezdolatelny kopce.

          0 0
          • wroum  

            fuck uphill je z myho profilu – neznamena to ale ze tlacim, alebrz ze me to nebavi. do kopce jedu dokud to de (tedy dokud jsou fyzikalni podminky nakloneny vyjeti)

            0 0
      • Volf  

        Hele taky se hlásím do kategorie chcípáků jak jsi ji popsala pouze s jednou výhradou – žádnej maratom¨n, kvůli blbcům co tě zmrzačej jen proto, že tím že tě nemůžou předjet dojedou až 350 a ne 349, a ty oholený nohy taky nemusím, teda u sebe.

        0 0
        • Luka  

          Me predjet nemuzou, protoze za mnou potopa… teda proste uz tam nikdo jinej nez ja a poradatele neni :)) A na startu se nikam necpu. Bojim se blbu, a priznejme si, tech je i na bajku dost.

          0 0
          • misj  

            tak prave proto nejezdim a zavody, stejne bych byl posledni a nemam rad organizaci → rad si delam co chci at si ostatni delaj a myslej co chtej

            0 0
      • Smazaný účet  

        Tvuj pristup je uplne super. Hlasim se do kategorie chcipaku!

        Jinak souhlasim jak pises, kolo mam pro zabavu, bavi se mne v nem vrta, bavi mne jezdit, bavi mne do nej vrazet penize. Pri vyletech rad cumim po okoli, ale tez rad popustim Hebedu brzdu nekde z kopce. Jenom zavody nejezdim, protoze nemam rad lidi a jsem lenoch. Radeji si vyjedu na klidnou projizdku po horach.

        0 0
      • jIrI___  

        Tehdy Luka ještě asi neměla moc rozumu – nemusish, strashne, shteluju, jeshte. Jo člověk se vždycky diví, co před pár roky ze sebe vypotil :-D

        0 0
    • Aiax  

      Snazim se zapadnout do kategorie 1), ale bohuzel jeste mi prozatim schazi to vystavni kolo. Takhle se mi na te jedne tydenni vyjizdce vzdycky neco po… tedy podela a ja to zbytek tydne davam dohromady a spradam plany jaky pismenko bude na mym pristim saltru. Takze jsem snob bez snobskyho kola krizeny s nakupovacem a technikem!

      0 0
    • Pekáček  

      Asi tak 5)

      0 0
      • gersa  

        Ja mam dojem, ze patris spis do trojky

        Jeste tam patri kategorie LENOSI. Chteli by jezdit minimalne jako Lance, ale potrebovali by k tomu tajny raketovy motorek. Tak tam presne patrim ja. Vystrachat se z postele je nekdy az prilis bolestive. Jsem schopnej chodit tyden zhrzene kolem kola a povysene jej prehlyzet a potom v zachvatu svedomi vydrzim dva dny jezdit na krev dokud nepadnou vycerpanim. A pak zase bezi tenhle cyklus nanovo

        0 0
    • J.A.V.  

      Já sem asi chrt. Ale jak si lámu hlavu s tím jak to napsat aby to bylo vtipné tak mě nic nenapadá. Ale možná to s tím členěním bikerů bude asi takhle:

      Příde takhle maník k sexuologovi a povídá „Pane doktore já jsem asi gay“, „počkejte a máte košili od Armaniho?“, „ne jen tuhle flanelovou z TESCA“, „co slipy? saténové HugoBos?“, „ne normální bavlněný z tržnice“, „a máte aspoň kalhoty Kelvin Klein?“, „ne normální manžestráky“, „tak to se nebojte to nejste gay, ale normální ********…“.

      tak takhle nějak bych to asi viděl…

      0 0
    • Jenca  

      no já teda se za chrta nepovažuju rad jezdim a mam rad techniku rad studuju kdejakej novej članek o všelijakých bikevymoženostech ale přednost davam praktičnosti/fuk­nci/vaze/cene :)

      znam tak trochu tady šilence z bikefora rodriguez si řika :) i když vlastne ty ho znaš určite taky

      nevim proč pišeš pod fakem

      jo ješte mi to připada jako takovej članek typ 8 pač jsem tam nenašel žaadnou možnost co by odpovidala vašnivím bikerum ktery jezdí pro radost a nikdy at jedou maraton nebo jen rekreančě se neženou dopředu (nemaj problemy s přežitím)

      0 0
    • RUMcajs  

      Ti tam nějak chybí výkonější hobíci, co jim to nejde rychleji, páč jim to zdraví nedovolí přestože trénujou pravidelně a věnují tomu většinu volného času.

      0 0
      • cabbage  

        to kupce: a co ses ty, biker třídič nebo škatulkář? :-)

        chybí ti spousta kategorií např.: biker devastátor(lempl), atd......

        myslim že chrtú je tu dost( blacky,jecnak,..) pokud teda nehledáš profesionální závodníky.

        0 0
    • Marosh  

      Tak ja taky nevim kam se zaradit. Nejspis to bude ta 4ka – nijak extra netrenuju, nejakej ten maraton zajedu, ale za rok jich je tak maximalne 5. Kdyz mam naladu, tak jedu nekam 70km a jindy zase 2 hodiny na place zkousim skakat pres parezy. Nic na kole nesteluju, leda kdyz je neco spatne, bo me s**e, kdyz tam neco cvrci, ale vetsinou to dopadne tak, ze se doplazim do sprateleneho cykloservisu a tam vzdycky dostanu vynadano, jak muzu mit neserizenej presmykac/prehazku a brzdy najednou. 7ka nejsem urcite, protoze vim, ze mam nejaky Shimano nebo co a vic nepotrebuju/nechci ve­det…

      Vlastne tam este neco chybi – televizni cyklista A je jedno jestli se zrovna kouka na TDF nebo sjizdi Disordery. :)

      0 0
    • Man  

      Zaujimave je, ze vsetci tu diskutuju jeden cez druheho a ten, ktory vyvolal tuto diskusiu sa vobec neozval. Bud sa hanbi niekde v kute alebo je Kupce len vymyslena postavicka, ktora neexistuje.

      0 0
    • Otto  

      My to dělíme poněkud jinak… Jsou takzvaní jedničkoví jezdci, na závodech zhusta startující v kategorii „muži Elita“, kolo kolem 90–150kkč, oholené nohy, barevné dresy, jistá výkonnost. Následují dvojkoví, jenž na kolech leckdy pochybné kvality se přibližují vykoností jedničkovým… No a pak jsou trojkoví.Značkové dresy, kolo, po kterém se slzou v oku pokukují jedničkoví jezdci, počínající, či již vypracovaný břich-symbol váženosti. Sjedou od bydlište k hospodě, ze zadní části dresu vytáhnou Camelky, poručí si pivečko…a tím cyklistika končí.Pokud se vydají na Maratónek, zhusta nedojedou. Začal jsem na dvojkovém…nějak se přesunuju k té trojce.

      0 0
      • kankrlicek  

        Ta trojka mě taky oslovuje, ale nekouřím a pivo jsem měl párkrát v životě (ale zase vozím dres Budvaru :))

        0 0
    • peky  

      no jak tak koukám tady na to, přijde mi že všichny mají něco společného s bikem jen ten co tohle všechno vyprovokoval a dál už se raději zdržel hlasování „vidí že šlápnul vedle a než ho rozcupovat tak raději dělá mrtvýho brouka“ asi bude patřit do skupinky 0 – hus?áci rozboráci navážeči netáhla nešlápla :) ale snažil se :))

      0 0
      • Vojtíšek  

        pokud vím, tak KUPCE je nějaký kondiční trenér, či čo…

        0 0
        • peky  

          super takže teoretik co má za sebou možná i trochu praxe. A spíš to chtěl pojmout jako nábor?:)

          0 0
        •  

          no ja vim o koho de, jezdí tak nějak polo-profesionálně, takový pravý xc chrt

          0 0
    • Radek Broz  

      Rekl bych, ze nejsem ani jedno.

      0 0
    • dedek55  

      já taky nevím jaká kategotrie jsem..jsem starej pán tady oproti vám ale rád si jezdím rozbíjet držku na kamení..takový pohodový courání všema necestama..třeba na Malou Ftru nebo na Klínovec..o)))

      0 0
    • Rychlej turista  

      Tak u mě je to jasné, skupina č. 2 je moje krevní kupina :-)

      0 0
      • Hornet  

        Noo, tebe sa chce stale :-) teda pridal by som sa aj ja, len moje km o tom nesvedcia :-D

        a hlavne teraz ked este  nemozem jazdit :-( este taky tyzden-dva rehabilitacia, ale uz ma to tahaaaaa

        0 0
    • beeker  

      Jsem se tu teda nenašel. :-/

      0 0
    • mr.antik  

      Ty určitě patříš do skupiny teoretiků, která nejezdí vůbec, celý dny jen čte bikeforum a snaží se vymejšlet jakoby vtipný vlákna…

      Chápu když někdo něco takovýho nepíše uprostřed ledna, ale uprostřed sezóny?

      0 0
      • Vilém  

        tak se podivej kdy to napsal a pak teoretizuj :)

        0 0
        • mr.antik  

          Dobře, možná to není uplně aktuální, ale na obsahu mého příspěvku to nic nemění.

          0 0
          • Vilém  

            Dej si tu praci a najdi si, co tento clovek kdy na foru vyplodil. Vetsinou to byly podobne provokace a zadelavani flamu. A pak se bavil, podobnejma reakcema, cos tu napsal ty.

            0 0
            • mr.antik  

              no mě to netrápí, v té době jsem tady ještě nebyl… Jen nechápu, jak někdo může tohle vlákno po x-letech vyhledat a ještě na něj reagovat :-)

              0 0
              • Tomahomo  

                Zeptej se Pavla(rychleho­turisty) :o)

                0 0
              • Vilém  

                No to mi taky neni jasne, proc vubec clovek vyhrabe takovou historii. Nj, ale kdyz koukam na cas, kdy to vyhrabal, tak ten duvod asi tuplem nemam sanci odhalit:)

                0 0
    • jIrI___  

      Tak to je přesné, palec nahoru! Já se řadím do 4 a 9.

      0 0
    • Wojtek  

      svoji kategorii sem nenašel

      0 0
    • Pavel  

      Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo… :)

      0 0
    • hribik A1  

      skoro by sa chcelo povedat, ze 8, ale tych par sto km za rok tam proste nesedi a nesedi…

      0 0
    • Smazaný účet  

      něco rozdělit znamená vytvořit hranice a to do mtb nepatří. někdy tlačím, někdy su ten nejrychlejší, někdy fotím krajinu, někdy skáču v terénu, někdy sedím s kolem u piva, někdy leštím, mažu, seřizuju a studuju, někdy jedu táhle silnicí, někdy nejedu vůbec.

      ale když už jedu, tak to často vyvolává úsěv a vyplavuje endorfiny.

      0 0
    • Memphis22  

      koukám a říkám si, co je to tady za NOVÝ zajímavý vlákno… :-)))

       

      já nepatřím do žádný, jezdím, kdykoliv mam čas, snažim se zlepšit si kondici, abych měl přes zimu při squashi a plavání z čeho čerpat, na závodě sem ale nikdy nebyl a dokážu si na kole vyměnit leda brzdový špalky…

      0 0
    • killme  

      to je dobrej thread :)

       

      pobavil a to je hlavni

        
      0 0
    • Tomcat  

      Zavedl dnes bych kategorii …pacienti.. to jsou takový ti věčný řešiči toho, že něco praská, skřípe, drnčí, povoluje se atd…

      0 0
    • Alibaba  

      Pěkný vlákno (i) po letech.

      Já se vidím jako výraznej NÁĚŠTĚNVÍK ! - zprvu trochu nepřehledný termnín, ale po rozkódování vychází tipický krhůtský „cviklísta“, a navrch z rodu „šlapohybných“ !!

      0 0
    • drtyc  

      8 :) a rebu tu nacpu vis kam

      0 0
    • witmar  

      Ať uz zapadám do jedné z Tvých kategorií nebo jak to nazvat, nebo ne…Není to úplně jedno??? Ať každý jezdí tak aby měl on sám z toho dobrý pocit a radost ne??? Každý má jinou potřebu se raelizovat…někdo šlape do pedálu jako blázen a má z toho supr pocit jiní jedou pomaleji a koukají po okolí a taky se jim to moc líbí…Totéž je to o technice jeden si potrpí na novinky a gramy jinému je to putna… :-)

      0 0
    • Hejdik  

      No já se řadím asi do skupiny č.4 ale i tak to není úplně ono.Na kole jezdím,abych si zasportoval,vypadl z domu a přitom zažil nějakou srandu s partou dobrejch lidí.Nic moc extra neřeším,jezdím hlavně pro radost.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.