Odpružená sedlovka Cane Creek Thudbuster LT

23 nepřečtených
  • Iroo

    Ahoj, máte ji někdo?

    0 0
    • senožrout  

      Počkej do začátku srpence. Koupím jí na dálkovou jízdu. Uvidím, jak se osvědčí. Stojí teď 3100. Dováží to ID-sport. Tak jsem zvšdav. Volal jsem dovozci, říkal, že jich prodá tak 15 měsíčně, tak by ji někdo mohl mít. Když to dobážel Bretton za 6500 tak jich prej prodali 10 do roka.

      0 0
      • Iroo  

        Já ji mám u toho ID sportu taky objednanou, už je to asi měsíc, ale pořád ji nemám. Taky jsem na ni hodně zvědavý, tak jsem zkoušel, jestli s ní nemá někdo zkušenosti. Na zahraničních DF ji dost vychvalují (až na hmotnost).. Určitě pak napiš, jak si s ní spokojený. Čau

        0 0
        • senožrout  

          Mají je -várku těch sedlovek dotáhnout teď v polovině července.

          0 0
          • Iroo  

            Už mi volal kámoš, přes kterého jsem ji objednával, že si pro ni mám přijít. Zítra ji testnu..

            0 0
            • senožrout  

              Tak to budeš rychlejší. Mě se to všechno sejde tak kolem 3. srpna. Pak budu dělat velký rošády se starým a novým rámem :). No, tak dej vědět. SEM CELEJ ZVEDAVEJ :-). Jo a taky mne pouč jak budeš ladit ty pružící potvory na váhu. Prej je k tomu dobrý koupit i ten neoprenovej hadr, že se ti nezadelaj čepy.

              0 0
              • Iroo  

                Tak sedlovka skutečně přišla, moc se mi líbí, ale…zapomněli mi k ní poslat redukci do rámu, takže pokud neseženu nějakou náhražku, ještě nějakou dobu ji asi nevyzkouším. Koupil jsem si průměr 27,2, a? ji narvu v budoucnu do každého rámu..

                0 0
                • náčelník  

                  Adaptéry jsou zde: http://www.mcsport.cz/…sedlovky.htm

                  0 0
                  • Iroo  

                    Díky moc, to jsem potřeboval!:-)

                    0 0
                    • senožrout  

                      Já mám taky objednanou prům 27,2. Jadnak na starým Cannonu jej mám a na nový CRX mi v RB slíbili, že mi tam tu redukci na 27,2 taky dají. Chtěl jsem se te zeptat jak dlouhou ti dodali tu sedlovku. Já chtěl 400 nebo 420 (teď nevím). A dodali ti ty tlumící špunty náhradní, aby sis mohl zregulovat tvrdost pružení podle váhy nebo představ?

                      0 0
                      • Iroo  

                        Měl jsem objednanou tu kratší a i tak je hodně dlouhá a mám obrovskou rezervu. Včera jsem jel ještě do Frýdku pro tu redukci, takže jsem se nakonec i projel a je to špica!!! Jinak elastomery tam jsou po 2 kusy z každé tvrdosti, tzn. 2 ks v sedlovce pro hmotnost asi 75–85 kg a pak 2 ks šedé a 2 ks černé.

                        0 0
                        • senožrout  

                          Tak top ti gratuluju. Moje prdrl už se taky těší. Jinak, jak na tebe působí ty čepy. Jsou tam průmysly nebo kluzný? Nechytne to vakl?

                          0 0
                          • senožrout  

                            Jo, a jakej máš dojem z toho sklápění vzad? A změna vzdálenosti prdka-šlapky? Není to násilný nebo nepřirozený. Hoď sem nějaký emoce :-). Dík!

                            0 0
                            • Iroo  

                              A co se týče změny vzdálenosti prdel x šlapky je to v pohodě. Trochu mi to připomíná jízdu s odpruženým představcem. Měl jsem Phantoma se 7 cm zdvihu a po chvíli to přestaneš registrovat. Možná jde něco poznat na cestě, ale v terénu ani náhodou. Prostě pohodička, jsem nadšený…

                              0 0
                          • Iroo  

                            Čepy na mě působí masivně (vypadají na kluzné) a i celkově se mi ta sedlovka jeví dostatečně předimenzovaná. Navíc vzhledem k tomu, že není namáhaná v krutu, mohla by vydržet hodně dlouho…ale uvidíme.

                            0 0
                            • senožrout  

                              Tak díky moc. To jsi mne potěšil. 3 si pro ni jdu taky. Pak tenhzle příspěvek vyhledám a dopíšu ti jak se to zamluvá mě. A 6 vyrážím tak na 1500km tak jí asi dostatečně prověřím. Zdar!

                              0 0
                              • aeio  

                                Kolik jsi s ní už najezdil? V jakém terénu? Jaké jsou dojmy?

                                0 0
    • jihra  

      Proč kupujete takovou příšernost (myslím vzhledově) za strašný prachy, když obdobnou sedlovku (a daleko pěknější) vyrábí Suntour a dá se pořídit za 900 Kč (celoduralová) nebo za 700 Kč (s raménky paralerogramu z oceli). Neznám ovšem váhu těch Suntour sedlovek. Jednu jezdím, ale abych pravdu řekl, tak jsem ji ještě nevážil (nejsem žádný honič gramů). To iroo: Ty jsi někde od Frýdku? Já jsem z Ostravy-Výškovic. Mohli bychom se někde sejít a porovnat kvalitu pružení těch odpružených sedlovek Cane Creek a Suntoura? Když tak se ozvi na email.

      0 0
    • Ivann  

      Jezdil jsem tu sedlovku asi rok a byl jsem s ní moc spokojený. Pohodlná (dřívější bolesti zad při delších vyjížďkách významně polevily), lehčí sjezdy se dají v pohodě zvládnout v sedě. Nastavení pružení jsem nechal původní (vážím 72 kg) a bylo to tak akorát. Vzdálenost sedlo-pedály se nemění a pohyb vzad je neznatelný. Vakl zatim nechytla. Doporučuji pořídit si i neoprénový návlek, který chrání čepy. Vyšší váhu jsem neřešil, šlo mi hlavně o pohodlí.

      0 0
    • pakun  

      Oživím staré téma, i když je doba fullů…

      Přemýšlím nad sedlovkou Cane Creek Thudbuster.

      Myslím, že to je jedna z nej odpružených sedlovek na trhu. Bohužel i nejdražší.

      Sám jsem ji nejel. Chtěl bych ji na crossové kolo. Dělá se verze Thudbuster LT a Thudbuster ST.

      http://www.canecreek.com/…ts/seatposts

      Thudbuster LT má dráhu pohybu pružení 76mm a vrze ST 33mm.

      Jáké máte zkušenosti s těmito sedlovkami? Jakou vzít, LT či ST?

      Snad se dá nastavit sklon sedla?

      Díky.

      0 0
      • pakun  

        Tak sklon sedla se dá nastavit. Zde výřez z pdf manuálu.

        0 0
    • Masa81  

      Ahoj,

      uvažuji o koupi odpružené sedlovky Thudbuster ST nebo LT.

      Je dost drahá a tak se mi nechce střílet od boku.

      Nechal by mne někdo svézt na kole s touto sedlovkou, případně mi jí zapůjčil na 20 minutovou projížďku na mém trekovém kole? Lokalita Pardubický kraj a okolí. Prodejci mi jí půjčit na otestování nechtějí. Nebo víte o prodejci, který jí zapůjčí na vyzkoušení?

      Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.