• Marosh

    Jak je to na zavodech ČP ve fourcrossu v kategorii hobby? Docela by me lakalo to zkusit, ale rikam si abych nevlez do vosiho hnizda. :) Koukal jsem na soutezni rad a asi bych musel nekde sehnat chranice lokty/kolena a doufat, ze moje XC skorapka to prezije… (Je to i v kategorii hobby takova drsarna?) Je to mozny jet na kole bez napinaku a podobnejch vychytavek? (pinovy pedaly mam) Koukal jsem, ze dalsi zavod se jede v Sumperku, tak to mam trochu z ruky, ale Rokytnice to uz je bliz… tak mozna. :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Pojd do toho. Precti si pravidla. Zkus si trat driv nez den pred zavodem. Zaplatis startovny a dve jizdy jsou tvoje :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jo a co se obtiznosti tyka. Kategorie s nazvem hobby nema nic spolecnyho s nizsima vykonama jezdcu. To je jen oznaceni pro jezdce bez naslapnych pedalu. S naslapama jezdis v Elite. Nebo kdyz nemas na chranice pripadne chces titul mistra republiky.

      0 0
      • Marosh  

        Aha takze kdyz nemam chranice, tak mam radsi poridit licenci a jit do Elite na prvni pokus? :) Myslim, ze ne. :))) S tou trati to je trochu problem, protoze je pro me docela blby jet treba do Sumperka si to zkusit a za tejden znova na „zavody“. Jedine jet treba v patek a zkusit si to najet… Ale to se zase podle soutezniho radu nesmi? ??? Ale laka me to hodne. :)

        0 0
        • ddd - andy  

          Zkus si projet nejakou bikrosku v okoli no a pokud na ni proskaces vsecky skoky v pohode myslim ze se pro zacatek nemas ceho bat… (a pokud je neproskaces taxi z toho nic nedelej a pilne trenuj) ;-))

          0 0
          • Marosh  

            Tak Repy nebo Bohnice mam ozkouseny, ale kazda trat je svoje…

            0 0
            • ddd - andy  

              V pripade ze obe tyhle trati proskaces tak jdi do XXXX a neboj se toho! :-)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Ty novy? Tak to klobouk dolu a smele do toho. Navic v Rokytnici se nemusi slapat, kdyz nechces vyhrat, ale jenom prezit.

              0 0
              • Marosh  

                Zadny zazraky tam nedelam, ale snazim se. Slapani je to posledni co mi vadi… Dlouhej kral Sumavy (ale asi za 15 hodin :o) )

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jeste me jako odbornika na silny reci a zadny vykony napadlo. A vis, ze ta prvni spina je odraz a ta o par metru dal dopad? :))) No a o slapani. Tady to trva 40s, ale mezitim musis slapat o preziti (takze vlastne jako o zivot). Je to proste neco jineho, ackoliv se pedaly tocej taky dokola. Kazdopadne najety kilometry se hodej vzdycky.

                  0 0
                  • Marosh  

                    „Jeste me jako odbornika na silny reci a zadny vykony napadlo. A vis, ze ta prvni spina je odraz a ta o par metru dal dopad?“

                    Jojo, to je to, kam se vzdycky snazim doletet… nebo dopadnout? :)

                    0 0
    • Radek Broz  

      Pak se taky jezdi par zavodu mimo CP (ale zavodnici jsou stejny;-) Loni se jelo 6 zovodu Hobby Cupu, ze ktereho se letos stal Rookie Cup. Jak je to s jednotlivymi zavody bohuzel nevim ani ja, ac se castecne podilim na organizaci a organizuji jeden ze zavodu. Doporucil bych ti prijet 31. cervence do Nejdku;-) mame docela jednoduchou trat, nebude se to tak hrotit jako na CP, startovny bude 100Kc vcetne cisla, vecer poradna party. Checkni www.etbikez.com – v prubehu vikendu tam dam propozice.

      0 0
      • Marosh  

        web etbikez uz jsem prolitnul driv (mate fesny dresy :) ) a ta akce taky nezni spatne. Jak to tam bude s SPD? Ja jsem dneska poprve okusil co to je protocenej pinovej pedal… au.

        0 0
        • Radek Broz  

          Pokud ti bylo 16, tak muzes jet s SPDckama. (Ja a Karel z Litomeric jsme byli jediny poradatele, kdo SPD branili do posledni chvile zuby nehty;-)

          0 0
        • Radek Broz  

          Jeste dnes tam budou podrobnejsi informace…

          0 0
    • fousac  

      hlavne uhejbej dedkum na crossech, az te budou predjizdet.. :)

      0 0
      • Marosh  

        V hloubi duse doufam, ze dedkove na crossech zustanou v Praze a budou se venovat radsi silnici, protoze kdyby me zase meli predjizdet, tak bych si asi hodil masli. :o))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.