• jakub

    kde to najdu? CHtel bych to nekde videt vyfoceny, jezdi t nekdo ?? jak ste Vi na Trans missionech spokojeny s SPV

    0 0
    • TinkTink  

      Hey…snaz se, ne???

      Vy se pise s tvrdym Y.

      Jinak – najdes to na nemeckym E-Shopu…za 519 euro…je to u bajku centurion LRS…ty se mi teda libej mnohem vic nez meridy, ale to je jedno :)

      0 0
    • TinkTink  

      Hele…takovej dotaz…pac mi dovozce jeste stale neodpovedel (asi nema zajem nebo necte maily…)…kde teda muzu sehnat tlumice do LRS…ve standartni nabidce dovozcu nejsou…

      0 0
      • Meesha  

        Zkus bikeranch Kdyz si rikaj Merida centrum…

        0 0
        • enjoy  

          ale prosimte:-) a hlavne nevim jestli by mu ten vylet za to stal:-)

          0 0
          • Meesha  

            No, nemusi sem hned jezdit, staci tam treba pisnout nebo poslat holuba! :-)

            0 0
            • jakub  

              jo, na sport pragu mi nabizeli ze mi sezenou SPVecko na meho johna silvera

              0 0
              • jakub  

                mam na mysli bike ranch

                0 0
              • TinkTink  

                Tak to staci se zeptat dovozce…komunikuje i pres mail…dnes mi dosla odpoved…ale prej ze SPV ted nemaj…a DT nedovazi… :((…ale SPV stoji 10990,–…tak o tom velmi vazne uvazuju.

                0 0
                • jakub  

                  ja sem zauvazoval az sem se rozhodnul, prodam ram Mission speeda a pudu do toho RBecka CRX este nevim kolik si mam ta ten ram rict aby byl prodejnej nako se musim dohodnou t a RB o dodani a velikosti bika atd !!dotaz!! mam 175 cm ma nekdo RB CRX v tyhle velikosti jakou ma velikost ??

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Tak se pak pochlub, za kolik jsi to prodal…

                    Ja se k tomu nebudu vyjadrovat…

                    0 0
                    • jakub  

                      he he sak prodam jenom ram

                      0 0
                      • TinkTink  

                        To mas jedno :)…stejne se pochlub…ja premyslim ze prodam svoje LRSo za 8 litru bez tlumice…ze bych k tomu prihodil sedlovku… :)

                        0 0
                        • jakub  

                          ja prave uvazuju esli si muzu dovolit dat to za 13000,–Kc sakum prdum i s tlumicem,se slapakem a stredem a sedlovkou((-:

                          0 0
                          • jakub  

                            tech 8 litru se mi zda byt rozumnych

                            0 0
                            • TinkTink  

                              No ja uvidim…tedka se pokousim ziskat novy sroub na tlumic…a uvidim co pak – zkousim ho utesnit a budu to jezdit s malyma upravama dal…uvidi se :)…(dal jsem doraz…a uvidime jak to pude :) )

                              0 0
                              • jakub  

                                ja sem ho uz nabidnul tak uvidime

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  Noo…sem zvedavej :)

                                  0 0
                                  • jakub  

                                    Co nooo… ta cena ej odpovidající zjistoval sem to

                                    0 0
                                    • jakub  

                                      dyt ty si rikal, ze by sis vzal za ten ram bez tlumice tak 8000 tak si to spocitej…

                                      0 0
                                      • jakub  

                                        jo tinku mas na inetu v nabidce spd SCOTTy, copk maj za sebou?? potrebuju pro mou slecnu SPD

                                        0 0
                                        • TinkTink  

                                          to „nooo“ nebylo na tu cenu – ta je relativne ok…ale imho je blba chvile na prodej – proto to „nooo“…ja si rad pockam, jak dlouho budes cekat a pak uvidim…mne ted jednoznacne vyjde nejlepsi to vubec neprodat a zkusit ten tlumic zprovoznit do mnohem lepsiho stavu..je proste pulka sezony…pockej s tim 4 mesice…

                                          SPD – sorry..zatim nezaktulizovany…nak nemam cas tedka moc…ale dneska to zkusim dat cely zas nak do kupy (a to uz tady tyden pisu neco o tom tlumici na meride atd…)

                                          0 0
                                          • jakub  

                                            jojo, ja sem myslel ze ty spd prodavas ty, tak proto

                                            0 0
                                            • jakub  

                                              jinak kdyz to necham na konec sezony tak mam ralnou sanci, ze ten ram zrusim a to bych nerad zatim neni ani skrabnutej takze… nechces ho koupit???? (((((-:

                                              0 0
                                              • TinkTink  

                                                Tak za 5KKc … jestli je se zarukou…to aj jo :)…

                                                SPD – no bylo to pres me…ale nakonec skoncily u me nadobro :)

                                                0 0
                                                • jakub  

                                                  hmmmm, tak mi je prodej stejne mas tyhle vetese dost ((((-:

                                                  0 0
                        • kovar  

                          a co poridis misto Mrdidy, to se budes natrasat zpet na HT?

                          0 0
                          • jakub  

                            jo tak jest, du do RB CRX

                            0 0
                            • kovar  

                              jo to vim, jsem dotaz smeroval na Tinka. Jakub: A kdyz uz RB, nechces radeji Speedstera? To by mohla byt lepsi volba nez HT.

                              0 0
                              • jakub  

                                a gde mam na nej asi vzit??? jinak ja proste asi uz nechci fulla. Proste chvilema jsem z neho absolutne nadsenej ale nekdy bych ho zahodil do srotu. Tyhle pocity sem na HT nemel nikdy vzdycky sem byl spokojenej. Na biku absloutne nestojim o komfort spis sem chtel zrichlit ve sjezdech a nak mi to proste nesedi

                                0 0
                                • jakub  

                                  ja si dam par facek ja uz pisu i zrychlit s mekym i !!!!!!!!!!!!!! se tak stydim

                                  0 0
                          • TinkTink  

                            Tak to je jasny – koupim asi neco s poradnym tvrdym odpichem…pocitam asi Rock Machine nakej ve vyprodeji…vrazim tam EA 50 sedlovku a uvidim :))

                            0 0
                • lubos  

                  11k ? Nooo, pred pulrokem tady u nas jsem dostal cenu asi tak 21tisic Sk. Coz tehdy mohlo byt tak 16k Cz. To uz je o hodne lepsi.

                  0 0
                  • jakub  

                    hcces ho? potrebuju ho vystrelit, na novej ram budu taky cekat nakou chvili na tomhle radsi moc nejezdim abych ho nezkurvil

                    0 0
                    • lubos  

                      Jako myslis ten tlumic SPV ?

                      0 0
                      • jakub  

                        nee koupim HT RBecko CRX ty fully me fakt nak nebavjej tedkom sem mel puceny GT (asi AVALANCHE) nebo jak se ten bazmek menuje a proste se mi to neliby – zkusil sem to a o to pohodli fakt nestojim potrebuju poradnyho kostitrasa kerej se nebude houpat

                        0 0
                        • kovar  

                          ty mi pripominas tu duchaplnou reklamu s ohnutyma hrebikama.

                          0 0
                          • jakub  

                            coo ?

                            0 0
                            • kovar  

                              no asi malo poslouchas autoradio. Jako ze dobrovolne chces neco, co je horsi.

                              0 0
                              • jakub  

                                aha protoze furt cumim do i netu tak necimim vubeec na nic jinyho, proste kazdymu vyhovuje neco jinyho a ja sem zkusil fulla a nesedi mi to, tak se vracim, ale vubec si nemyslim ze na neco horsiho

                                0 0
                        • lubos  

                          :o))) Reknu ti moji zkusenost. Normalne jezdim s trochu vic nafoukanym tlumicem, tudiz se mi prakticky ani nehne pri slapani. Pres vikend jsem si sebral druhe kolo, kde mam tlumic nafoukanej min, tak rekl bych, turisticky. Kdyz jsem na to sednul a zacal slapat do kopce , byl jsem zdesen jak se to houpalo :o) Chtel jsem jej dofoukat, ale byl jsem linej. Takhle jsem dal nejakych 20km a dalsi den jsem uz pri slapani houpani nepozoroval, a posledni den jsem ani o tom ze mam fulla nevedel. Krome toho, ze bylo nadherne jak mi zadni kolo hladilo. Ve srovnani s predni vidlou :o)

                          No, jinak ale v zasade nemam proti HT nic, navic jsem jen tak-tak stacil kamosovi, co mel jenom HT. Ale zas jsem si to uzival, no :o) Ale ja nemuzu na HT :(. Zemrel bych asi na otresy do zad.

                          0 0
                          • jakub  

                            no vidis a ja sem proste zistil, ze se na Fullu necejtim, proste se mi jezdi lip na HT a vubec mi to nepripada jako ze bych se vracel o krok zpet proste jsem se poucil…

                            0 0
                            • jakub  

                              jo a jako doplneni – sem si koupil trosku mensi ram, protoze sem spis na technicky pasaze a to asi taky nebylo uplne to idealni.

                              0 0
                              • lubos  

                                No to asi ne. Navic je i tezsi a mam dojem, ze trialove kousky se daji lepe zvladnout na HT.

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  JO jo…tendle ram na trialovy kousky neni (ani na ty lehky)…i kdyz je dost tezkej…

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.