servis hydraolických kotúčoviek

6 nepřečtených
  • ravas

    Mam maly proble. Predna kotucova brzda mi nebrzdila .Tak som si spravil odvzdusnovaciu sadu. Na koci prace som zakritoval nadrzkua a odsroboval hadicku.Pri odsrobovani vytiekla urcita cast oleja, kym som tam nasroboval srobu. Po odskusani brzda brzdila ale neskoro.Ked som to zopakoval viac krát , tak to nepomohlo. Pri odvzdusneni som aj stlácal brzdu takze v pieste by nemal byt vzduch.Neviete mi poradit kde moze byt problem ked nereaguje brzda okamzite a ci to je normalne ked mi vytecie cast oleja kym zasrobujem tesniacu srobu na celustiach Platnicky som nedaval nove ale v kazdy mi hovory ze este icg netreba menit. Este sa spytam aku hrubku by mali mat platnicky ked sa maju vymenit

    0 0
    • rasto  

      jaky mas typ? jeste jsem neodvzdusnoval, ale tento vikend me to ceka :-) nicmene k destickam: jsi si jisty, ze je nemas umastene? doporucuju preventivne vymenit (stare nezahazuj) ja svoje menim az kdyz zacnu brzdit kovem. tj. navareny „azbest“ je mistama tlusty cca 0,2 mm. do te doby nema cenu menit desticky. kazdopadne me prekvapuje, ze Ti tece olej do doby nez zasrobujes utesnovaci srob :-( jsem doufal, ze toto by se stavat nemelo…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.