• Otto

    Tak řeším dilema co dozadu: Buď sjety Michelin XL, nebo zánovní Z-Max. A bebo koupit Maxxis Ignitor…tj něco mezi. Jel jsem teď v sobotu Tesák-troják a bylo docela sucho. Otázkou je jak bude v sobotu…

    0 0
    • kovar  

      Ja beru dopredu MAxxis Wet Scream a dozadu Maxxis Ignitor 2,35 (pokud nezaprsi) nebo Swampthing 2,1(pokud jeste zaprsi). Je docela sucho a bahna malo, ale da se najit:vcera jsem jel jednim mistem v udoli ve stinu, pred obcerstvovackou ve Frystaku – Horni vsi, a bahna tam bylo hodne-ale jen kratky usek.

      0 0
    • RomanH  

      Ja jedu na Meduzach

      0 0
    • TinkTink  

      Ja tydle veci moc neresim – to budu resit v sobotu rano…ale porad resim, jestli jet nebo nejet… :)

      0 0
      • kovar  

        mam vyreseno – pocasi to vyresi za me, jako u RomanaH

        0 0
    • RomanH  

      Nevite nekdo, jak to ted na trati vypada ? Je tam mene bahna nez v loni ?

      0 0
      • kovar  

        ac jsem mistni, tak by me to take zajimalo. Vcera vecer tu dost intenzivne zaprselo a pred tim take nebylo nejak zvlast sucho.

        0 0
        • RomanH  

          V Brne uz ted sviti slunko. Uvidime, jak to vydrzi. vecer u nas taky prselo, ale letos mi prijde, ze na to, jak porad prsi, je v lese jiz den po desti sucho.

          0 0
          • bajker  

            Také si myslím v Holešově včera trochu pršelo, ale takový zahradnický deštík, myslím pokud nezačne zase chcat, tak že to vyschne, ale některé tradiční úseky budou blátivé. Maxxis Minotaur 380 v předu a Michelin Wildgripper comp S v zadu.

            0 0
            • RomanH  

              Tradicni usek je 90% trati, jo :o)

              0 0
              • bajker  

                Když ono zase začalo vytrvale chcat v pátek večer ca 6 hod. Aspoň byla sranda – ne?

                0 0
                • RomanH  

                  Sem to ňák nepostřeh, asi jsem spal moc tvrdě. Jinak jo, sranda byla, i to kolo jsem letos očistil a promazal podstatně rychleji než v loni :o))

                  0 0
    • kovar  

      tak kombinace predek Wet Scream 2,2 a zadek Swampthing 2,1 vse od MAxxisu se ukazala byt velmi vhodnou volbou. Zvlaste v tom utvrzoval pohled na protacejici se a klickujci zadni kola spolujezdcu pri sjezdech a vyjezdech.

      0 0
      • Marek  

        Jakej je ten WetScream? Pripada mi, ze treba na sikme plose nebude moc drzet. Nebyl by na predek lepsi taky Swampthing?

        0 0
        • kovar  

          no to nevim, precejenom ten WetScream se asi lepe samocisti, ale nevim. Jestli nedrzi v naklonu, to take nevim, nejak jsem to nepozoroval ani na asfaltu. Ale nejsem schopen rozlisit nejake drobne odlisnosti v chovani plastu, dovedu rozpoznat jen kdyz jsou s plastem problemy (napr viz moje demagogicka kritika Pythonu zde)

          0 0
      • RomanH  

        Ja na Meduzach taky nemel nejmensiho problemu – uz v prvnim vyjezdu kolem Zopu jsem si liboval. Jen ta fyzicka…

        0 0
        • Otto  

          :o) Tak jsem byl rád že jsem zavčasu dal na zadek Z-Maxe… Oblíbená Kenda K-837 ve předu nezklamala ani tentokrat.Jen fyzička jaxi nebyla, a dotrápil jsem se s o minutu horším časem , než když jsem to jel předminule poprvé.

          0 0
      • Otto  

        to Kovar ..a zvláště pak nekličkující tam , kde by měly. Ovšem mezi nejhezčí zážitky bezesporu patřilo podklouznutí různých spolujezdců na okraji velkych kaluží, s následným pádem do přilnavého materiálu na dně těchto zpestřeníček :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.