Český pohár Down Hill - Liberec 27.6.2004 - FOTKY

70 nepřečtených
  • rhuman

    dneska jsem byl na Českým poháru Down Hill – Liberec 27.6.2004 a udal jsme par fotek, takze pokud nekde chce, muze se na ne mrknout zde http://hkbikers.d2.cz/…berec_04.htm

    0 0
    • sun7dots  

      To je ten zavod na ktery vcera trenovala sirenna?)

      0 0
    • enjoy  

      ja bych radsi videl padlistu:-).jestli taky umi neco jinyho nez kecat:-)

      0 0
      • stanley  

        Já teda proti Pádlistovi nic nemám, ale co jsem včera viděl na vlastní voči viděl jednoho sjezdaře na HT jak to pustil z těch sjezdů ze Švícárny tak to teda smekám.To je adrenalin jako prase.Já toho ale bohužel nejsem schopen, pud sebezáchovy je silnější.

        0 0
        • Dumbo  

          pekne fotky…, no pozeram ze rider na fotke cislo P6270081.JPG ma kangaroo Tatanka da sa to niekde kupit ? este ? ja by som to chcel …

          0 0
        • JJ  

          Jojo, hardtailisti sou zvirata. Bylo mi jich docela lito, kdyz sem je videl. Ale jezdit teda umej. Jinak letos to bylo jeste hezci nez loni

          0 0
          • J.A.V.  

            Pod to bych se podepsal. Hlavně těch posledních 4–5 hardtailistu co jelo (první pětka po prvním kole že?) to bylo něco. Celkově to byl první DH co jsem sledoval na vlastní oky a dost dobrý. I když to asi ani nebudu zkoušet :)

            0 0
        • Mox  

          Jo to byl ten typek s Norcem Manik (15cm Drop off triple) tak ten byl fakt dobry. No pribyl dalsi jezdec na ktereho nemam :) I kdyz v Beroune jsem ho dal, ale tam to bylo dost slapave :)

          0 0
      • ddd - andy  

        Padlistu sem videl, ale bohuzel ne v akci.. :-( a odkaz na fotky je v poradku, protoze sem se tam nasel :-))) Jinak uz se tesim na pristi sjezdik az budu mit kolecko trochu v ruce a naucim se jezdit na podhustenejch gumaach..

        0 0
      •  

        no myslilm že umí rozhodně víc než nějakej XCčkař namachrovanej :))))))) http://mtb.netbox.cz/photos/871.jpg http://mtb.netbox.cz/photos/834.jpg

        0 0
        • x-mass  

          Jo zavod vypadal fakt luxusne. Moc jsem si liboval u spodni casti trate (koryto s balvany). Ale co tu ma kdo proti XC (Vita)?

          0 0
          • Mox  

            Blby je ze pristi rok to uz nebude (jako ty balvany) Pokud je tam zase nenahazime :) Budou tu cestu zarovnavat :(

            0 0
          •  

            enjoy (2004–06–28 00:50:45)
            > Český pohár Down Hill – Liberec 27.6.2004 – FOTKY
            DH & FR ja bych radsi videl padlistu:-).jestli taky umi neco jinyho nez kecat:-)

            0 0
      • zac  

        Padlistu sem videl a vsechna cest!!! Bohate by mi stacilo abych jezdil jako on!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Si delas srandu. Jsem si rikal, ze sem fakt posral prvni kolo (natrhal sem si kapradi ksiltem na muddy wall) no, ale kdyz to ted zhodnotim, tak to bylo to lepsi z meho vystoupeni :))) Ve druhym kole zaprselo (spatna volba plastu :( ) a nahore v jednoduchy pasazi jsem hodil salticko a pritom si stihnul vykloubit palec pravy ruky. Mam ted peknou okurku a asi si chvili nepojezdim. Rev krvelacnych fanousku byl silnejsi, tak sem si rikal, ze to jeste dam. (popravde receno to nebylo ono:( ) Na Muddy wall (stenu, cesnek, padaky) jsem nabral celkem kalup. Divaci rvali, tak jsem to trochu pustil a dole jsem ukazal divakum co chteli videt a hodil ukazkovy zadicka do toho nejhlubsiho bahna. Kdyz jsem se rozjel na skok, tak jsem si uvedomil, ze vubec nic nevidim a snazil se to trochu poladit zabahnenou rukavici. Jel jsem jak posranej a jeste jednou lehnul, nez mi doslo, ze si ty brejle fakt musim sundat jinak se zabiju :))) Vubec jsem nomoch udrzet ty zablaceny riditka a ani jsem se nezdrzel na vysledky, tagze ani nevim jak jsem dopad (a to doslova:)

          0 0
          • Mox  

            Jestli se nepletu tak posledni z tech co dojeli (jako v druhem kole) ale vysledky mam doma.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jeste, ze to letos bylo jako na Rampage. Body i za preziti :)

              0 0
              • Mox  

                Hehe

                0 0
              • x-mass  

                Vydel jsem tam nejakyho borce s brylemi povesenymi na ruce. Rikal jsem si, proc je ma zrovna tam? Asi uz znam duvod. Tedy pokud jsi to byl ty. To: MOX – Ty sutry tam byly fakt dobry. Respekt vsem, ktery to projeli bezhlave a pohlave:).

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Sutry, fakt nejlepsi pasaz.

                  0 0
                • Sirenna  

                  Mne se ty sutry taky moc libily :), v treninku sem tam hodila polet na drzku a kameny se mi dostaly az na kost pod chranice a mam tam peky modriny a tekla mi i krev, hec :))))

                  0 0
              • ddd - andy  

                No teda skoda zes tam nebyl az dokonce a nemoh zhodnotit moje vystoupeni :-))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  A kde jsi vystupoval? :)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    V prvnim kole nad muddy wall, ale to sem ti rikal a do druhyho kola sem malinko upustil gumy a hned to lip drzelo az sem z toho byl prekvapenej a udrzelo to asi 12misto -na XCckare.. ;-))

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      No dobry. Ty nafoukany gumy, to je fakt blbej zlozvyk :) No ja prorazil v treninku a to sem je zas tak mekky nemel :( Proste blby gumy a duse (Maxxis bez vyztuhy a Barum? nebo co.)

                      0 0
                      • Mox  

                        To by mě zajímalo, co tě to popadlo koupit si Maxxis bez výstuhy? Nechápu.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Jsem mel jen pujceny na vyzkouseni. Vzorek, smes i to platinko bylo na hovno. Mam objednanej jinej model v nejmekci smesi s vyztuhou a samozrejme jeste sirsi :))) Pak zas poreferuju, jak jsem prorazil :)

                          0 0
                          • Mox  

                            Já jsem dole nad cílovým skokem prorazil Tiogu o to betonové korýtko. Nějak jsem ho přehlíd a nápálil to dohrany. :)

                            0 0
                            • Sirenna  

                              JA sem ohla vepredu kotouc a divila sem se proc musim tak dupat a proc mi to tak pred cilovym skokem spomalilo :(

                              0 0
                          • Sirenna  

                            Mela sem obe jizdy lepsi cas :))) Ses rad? :-D

                            0 0
                      • ddd - andy  

                        Jeste k casum – doved sem si tam predstavit 2:15 ale vsecko co bylo pod tuhle hranici je fakt velkej hrad coor!! :-0

                        0 0
          • JJ  

            Mi ses tam dole libil, jak ses valel v blate:) Rozhodne si fakt sklidil nejvetsi aplaus:)

            0 0
      • Radek Broz  

        Divil by ses, ale docela umi;-)

        0 0
    • Aiax  

      Fotka nekoho, kdo helmu pouzil misto sekacky na travu je taky na danebermann.hy­perlink.cz/no­vinky.html:)))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Sem se jeste nepochlubil. Moje tlama do kapradi si vcera vyslouzila vterinku v regionalnim vysilani televize Prima (tusim). Pak tam byl Mox na muddy wall, ale ten jel ciste a nejakej Vlasta (ten to vyhral). Tak jsem zase medialni hvezda. Sice bych se tam videl radsi jako vitez nez jako sasek, ale … :))))

      0 0
      • Mox  

        Tak to je škoda, že jsem to neviděl :(

        0 0
      • Tomcat  

        Škoda neviděl sem to :-/ Ale nemáš kopii? Kdys měl kopii mohli by sme se podívat na kopii. :o)

        0 0
      • kovar  

        a proc vlastne padas z kola porad?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Neumim se tam udrzet :( Naslapy nemam, gripy se klouzou..... :)

          0 0
        • Caryfuk  

          Musim se ho zastat.:-) Vubec se nedivim. Bylo to maso.:-)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sam to musis vedet nejlip. Ja mam jenom pochroumanej palecek, ale ty … :)

            0 0
            • Caryfuk  

              To bude v pohode, v liberci byla jenom chyra. Vcera jsem byl u kamose ortopeda, dalsi dva rentgeny a nevypada to tak tragicky, zrejme to zlomeny neni a jen hoodne natazene vazy. Zitra mi domotaj sadru a za tri tejdny jde dolu a bude orteza.:-) Ride or die…

              0 0
              • rider  

                Hehe, mě právě sundali sádru z Krupky. Hele vypadáš jako čáryfuk? S někým takovým jsem mluvil o zlámanejch kotníkách v Krupce. ..Fakt celej čáryfuk :o)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Bych rek, ze docela jo :) http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                  0 0
                  • Caryfuk  

                    A taky jako bezdomovec :-))) Ty jo, Padlisto, co ty vsechno nevystrachas.:-()

                    0 0
                    • rider  

                      Hehe, to je von!. Kdo jinej by se mohl přezdívat na závodech čáryfuk :o))) No vypadáš taky dobře. Tak brzský uzdravení. Já mam sice sundanou sádru, ale o pohyblivosti kotníku nemůže být moc řeči

                      0 0
                      • Caryfuk  

                        Dik za ucast. Me to pekne sere, protoze prosvihnu asi Mistrovstvi rep ve windsurfingu.:-(

                        0 0
                        • rider  

                          hmm, já si chtěl zajezdit v Liberci, taky to nedopadlo. Uvidíme co Svatej Petr (šacuju tě na pozici fotografa :o)

                          0 0
                          • Caryfuk  

                            Bejt divak me moc nebavi. Navic chci odjizdet do Chorvatska kde se jede ten mistrak a uvidim zda to pujde. Zatim tomu verim.Nekdy kolem 22 by mela jit sadra dolu.

                            0 0
          • Tomcat  

            No povolanější se ozvat už nemohl ( deta ještě ten řidič toho splašenýho offroadu).

            0 0
            • Caryfuk  

              Jsem rad,ze v tom offroadu jsem v tu chvili nebyl. Byl to stejnej ridic, co vez me. Nejakej chudak to tam vodsral jeste hur nez ja. Pri tech drzkach co jsme tam mnozi predvadeli je vlastne zazrak ze bylo tak malo zraneni.:-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Svata pravda. Ja jsem slysel dvakrat lupnout paterak.

                0 0
              • blue  

                a co s tim autem provadeli?

                0 0
                • Caryfuk  

                  Ja to nevidel, ale pak jsem mluvil s chlapama od nich a ti rikali, ze kdyz jel nahoru po sjezdovce tak mu chcip motor. On to chtel scouvat a zrejme kdyz nebezel motor, nesel ani posilovac brzd a on to neubrzdil a kdyz se dostal na cestu, tak ho to nakoplo a sel nekolikrat pres boudu. Nechtel bych to videt, kdyby pokracoval po sjezdovce do cíle.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    třeba by dal dobrej čas :-)

                    0 0
                  • -b-n-x-  

                    no tak neco podobneho zazila pred 10 lety moje matka. Jeli ve skrinove avii po sjezdovce na Lyse hore (beskydy) rovne dolu. Nebyt jednoho maleho smrcku, ktery je prevratil jeste nez dostali poradnou rychlost, dojeli by sice o 300 metru niz, ale tezko by to nekdo ocenil. Tak si jenom jedna kolegyne zlomila ruku o krumpac. Trochu to byl tenkrat zazrak.

                    0 0
    • Ondrej  

      jsou nekde na webu vysledky?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.