• Ahoj, potřeboval bych poradit jaký hl. složení koupit (1 a 1/8"), nemam moc peněz nazbyt, ale potřeboval bych aby to něco vydrželo, zatim sem rozhodlej pro FSA The Pig, jakej je rozdil mezi timhle a Pig DH Pro, cenovej cca 110 Kč. Jsem ochoten dát za něj tak do toho 1000 Kč. Díky za rady + zkušenosti

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyz do slozeni uz cpes litra, tak si kup to lepsi. Jinak co treba Point nebo Tioga. Ja vozim ocelovy cartridge od Acoru za 230,– i za cenu, ze bych ho mel trikrat do roka vymenit (ale uz ho mam rok a dobry)

      0 0
    • Volf  

      To záleží na tobě. Já bych řešil jen to, jak je utěsněný spodní ložisko, protože tam od předního kola lítá nejvíc bordelu. Jinak s cenama to bude asi jak u řetězu. 2 x dražší složení nevydrží 2 x tak dlouho, ale můžu se plíst, protože pokud na kole měním něco jen vyjímečně, tak je to právě hlavové složení.

      0 0
    • Zdyn  

      Rozdil je v tom,ze Pig DH Pro ma prumyslovy loziska a to druhy jen kulicky. Ale mam dojem,ze cenovej rozdil je vetsi nez 110kc. Na to Procko mam taky zalusk.

      0 0
    • wroum  

      the pig stoji cca 800 a pig dh pro stoji cca 1400 (treba na trinnity,cz) mam the pig a vydrzi nehorazne moc

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Na koloshop.cz se da za 960,– V mem okoli vozej oba modely a nestezuje si nikdo.

        0 0
        •  

          no na trinnity ho maj za 1400 to pro, ale na koloshop 960

          0 0
          • wroum  

            OK tak bez do toho PRO, klidne z koloshopu, je to bezproblemovej eshop.

            0 0
            • rejow  

              Já sem si vybral úplně stejně a když sem to měl už objednaný přišel mejl od Koloshopů že prý nejni a jestli se prý spokojím s FSA Sky Pilot. Cena zůstala stejná, fakt fér jednání. Jo a to ložisko je snad nezničitelný, spodní miska je ocelová s lichoběžníkovýma válečkama a horní je klasický průmyslový ložisko. Jak zlikvidovat tuhle kombinaci opravdu netušim.

              0 0
    • Staenly  

      Ja mam ritchey a v poho. Kamos ma cane creek a taky v poho. Jinak asi bych sel do toho Pig DH Pro, za tech 960 si myslim ze dobry…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja mam s Ritcheym dost spatny zkusenosti a s OEM Cane creekem taky.

        0 0
        • Staenly  

          No treba se mi problemy jeste dostavi, ale doufam ze ne…:)

          0 0
        • Mamut  

          Mam Ritchey Logic (najnizsie) uz 7 rokov a je v poho. A to vazim 90kg. Dropy(?) do vysky 40–50cm, inac normalna jazda. Jedine spodne tesnenie som po menej ako roku musel nahradit navlecenou dusou ( a raz za cas ju menim).

          0 0
        •  

          no ja ma scuzzy logic comp a jaksi ma spodni miska vyjety drahy, navic mi nejde vyndat spodni cartridge, nechtěl sem používat sílu, horní de v pohodě, takže buď to tam necham a nebo koupim nove, pro což se teď rozhoduju… Jinak že bych s tim jezdil nějakej extrem? to ne

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.