• fx

    hledam naky riditka na dh/fr v cene 400–1000kc co byste doporucili? prumer 25,4, diky

    dival sjem se na amoeby, ale slysel jsme, ze praskaj, pak na exu, ty jsou zas blato, tioga ma prej divnej tvar, pak jsem se rozhodl pro aricle, ale ty zas znamej zlomil, tak nevim …

    0 0
    • Vincent  

      Ja mam amoeby borla a sou fakt super. Krasne tuhy a rozhodne bych se nebal ze prasknou. Cenu uz si presne nepamatuju, ale sou do litru.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja vozim Aricle za 390,– Scott Octane asi za 2 hadry. Acor asi 500,– a hruza geometrie. Zlomit se da vsechno.

      Znovu bych sel do Ariclu.

      0 0
    • Mox  

      Já vozím Pointy Speed Control za 580,– a v pohodě, jen některým lidem prý nevyhovuje tvar. Nevím, nikdy jsem tohle neřešil :)

      0 0
    • Pan F.  

      Mam taky Aricle 68cm za 390 kacek. Kvalitni riditka, sedi mi tvarem, podle me nema cenu kupovat riditka za litr, tyhle poslouzi stejne.

      0 0
    • vili  

      www.pells.cz

      0 0
    • Honza99  

      No ja sem taky hrozne dlouho řešil co za řidítka, až sem nakonec ve Všenorech koupil FUNNY sou 710 siroky a maj stenu cca 0,5 cm, takze vypadaj fakt neznicitelne, sou sice tezky jak krava,ale to me nevadi, jinak byly za 850 a sehnat se daj pres velo plzen.....akorat jsem si musel jeste koupit zaslepky vod exu, co se davaj pres riditka, protoze zadny spunty sem do nich kuli sirce steny nedostal

      0 0
      • wroum  

        Funn maj i v praze u krab cycles (podoli u cyklostezky)

        0 0
    • wroum  

      Ja vozim shaman racing DH – sou super tuhy a maj optimalni tvar. Uvazuju i o tom ze si je dam na svuj XC vehikel.

      0 0
      • Vilém  

        Osobne vozim Amoeba, dobre mi sedly,stena cca 4 – 4,5mm, zelenej elox, cena cca.450,–. Shamany si lidi chvalej,nekdo vsak nadava ze jsou mekky.

        0 0
        • wroum  

          Ja mam ty zeslabovany DH. pri jizde sou tuhy. a pri padu se pri kontaktu konce riditek s povrchem zemskym ohnou (pokud je predstavec hodne utahlej) uplne stejne jako jakykoliv jiny. pri dopadu (sebetvrdsim) nebo pri jizde si myslim ze je opravdu neohnes. pro me maj naprosto optimalni tvar a sirku

          0 0
      • Dumbo  

        co stoja tie shamany ? ja ich chem

        0 0
        • wroum  

          na krame stojej 990 kc a maj je cerny a cerveny

          0 0
          • Franta  

            Shaman bych nebral. Bohuzel Shaman/Exu je jen kus ohleho materialu bez jakykoliv uprav a geometrie riditek zadna. Skoda, kdyz dela Jozic takovy pekny napinaky, ze nezkusi vylepsit riditka, myslim ze by to potesilo.

            0 0
            • Dumbo  

              ja som ich prave preto chcel… kedze robia bohovske voditka na retaz tak urcite vedia spravit aj rajdy… no mozno to nieje celkom tak mne sa pacia tie SHAMAN/EXU DH vlastovky cervene chcem ich no v KE maju len EXU FR a tie maju nizky profil…ble :-)

              0 0
            • Marine  

              Jsem slysel ze ty novy EXU jsou uz z lepsiho matrose…takze by snad mely drzet

              0 0
              • Radek Broz  

                Tady nejde o matros – proste je to jen ohnuta trubka s podivnou geometrii (ale spouste lidi to tak vyhovuje)

                0 0
                • TinkTink  

                  To jsou kazdy…nektery jsou ohnuty tak…jina jinak…pokazdy je to trubka :)

                  0 0
                  • Dumbo  

                    no niekedy su to trubky z dvojitou stenou niekedy zoslabovane niekedy spevnovane ved vies :-)

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    OK, upresnim, co jsem mel na mysli:o) : vsechny ohyby jsou v jedne rovine (nemaji zahnuti k jezdci) + tloustka trubky je vsude stejna.

                    0 0
                    • Dumbo  

                      ale su OK aku maju hrubku steny ? ja by som na nich dal tu srubovaciu hrazdicku takze ohnut abo zlomit by som ich nemal.. neviete kde v E-shope sa daju kupit ? na terajsich strankach EXU su iba FR a tie su vysoke 3cm DH maj 5cm a ja chcem tie 5cm 710cm siroke cervene

                      0 0
                    • wroum  

                      u riditek shaman dh je trubka u koncu zaslabena

                      0 0
    • fx  

      a treba Funn – jaky jsou tyhle?

      0 0
      • Franta  

        dobry :-) Hlasim se Gaspi nema problem a zatim vsechny jeho prasarny vydrzeli takze to jsou dobre reference ne… :c)

        0 0
    • X-biker  

      Mam ty EXU DH uz asi treti rok a nemam problem. Nemenil bych. Pointy mam na pevnaku a nic moc ale za dobry kacky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.