• Dumbo

    Tak ma napadlo zrobyt mensiu anketu :-)

    Ak by ste skladali nejake zjazdove kolecko z akych komponentov by pozostavalo ? Zauima ma ake je vase vysnivane zariadenie… :-) poprosim maximalne dve zostavi…

    Mojimi naj favoritmi su RB DRAGSTER a ROCKY Mountain RMX/7 v kombinacii z RockShox Boxxer Race (obe by mali byt odete v Zelenom Maskovani)… :-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      S nejnizsim boxxerem?

      0 0
    • hanz  

      jdi do shivera, je ůžasnej, boxera jsem malem taky koupil(worldcup), mam shivera a nelituju

      0 0
      • Dumbo  

        prepacte asi ste ma nepochopili :-) mozno som sa ja zle vyjadril.. nazov tejto diskusie je v uvodzovkach ja v skutocnosti bike neskladam lebo uz jeden mam a peniaze na novi niesu :-(

        mna len zauimalo aky by ste poskladali vi chcel som vediet „co je dnes v mode“ ak by ste mali moznost do coho by ste sli ? alebo co je vasim snom aky bike ?

        je to vlastne moj mensi prieskum ze aky hardwere je naj… respektive ktory by chcelo najviac ludi

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No urcite Norco Team DH. Jenom seriovku. Na tom neni co menit za lepsi.

          0 0
          • Radek Broz  

            jak jinak, ze:o)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Sem vedel, ze budes prvni kdo se ozve :) Bohuzel jsem se nejak namlsal a i na dalsi kola pujde zrejme obdobna vybava. Zacinam pozvolna gripama, pak treba 66ku, razeni, prehazka a… a to uz bych ani na hypoteku nemel. Tak nic. Koupim si krosa do 10 tisic, podle doporuceni tady na foru a bude :)

              0 0
    • X-biker  

      Chcu jit do Big Hita DH nebo RB Monster DH. Vidla Junior T s QR20. Maxxis 2,7" mobster zadek, highroller predek. S butyly a DH duše. Rafky Remerx Jumbo. Naby asi od pointu. Sedlo Point Chill. Ridla a napinak EXU, predstavec point. Brzdy mech avid 205.

      0 0
      • Dumbo  

        ja by som siel do RaceBike Drgster DH dal by som si ho zrobyt v zelenom maskaci…:-) + vidla by sla RockShox Boxxer Race je lacna a dobra vzhladom na moj styl jazdenia idealna… + rafky by som dal Alexrims DM24 v ciernej farbe + naboje onyx + vyplet DT nerez + Brzdy Hayes HFX9 HD 203mm + sedlo Tioga multicontrol najvetsie + plaste Point BigFoot 3,00 + DH duse point/kenda + kluky RaceFace Prodigy DH + voditka EXU + Rajdy Amoeba DH zvarany mostik

        uz sa mi nechce pisat… :-) mozno vas to ani nezauima… na ram RockyMountain by sli tie iste veci aj maskac… tlmic nejaky Xfusion

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak si to uz konecne rozmysli. Ma to bejt snovej bike nebo „socka sklada sjezdaka“?

          0 0
          • Dumbo  

            ma to byt snovej bike.

            0 0
            • Mox  

              Intense M3

              0 0
              •  

                spíš M1 a nebo Kona Stab primo, ale ani jedno bych nevyužil, na to si sebe moc vážím

                0 0
                • Mox  

                  M3 je hezčí

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Vy ladici :) Ze to je jinej system uz nikoho nezajima?

                    0 0
                    •  

                      hehehehe ja a ladič :))) dobrej for, ten si někam napíšu To je detail, laici vybíraj podle barvy a designu este sem si vzpomněl na Nikolaie a hratky s rohloffem a řetězama

                      0 0
                    • Mox  

                      Právě mě se ten systém od Santa Cruz libi na tom ramu více než FSRko od Specialized

                      0 0
            • Pá-dlista1  

              To mas teda dost divoky sny. Asi nocni mura, co? Nejlevnejsi rafky, nejlevnejsi boxxer, jednocep…brr :(

              0 0
            • Pá-dlista1  

              A ty brzdy… na zabiti.

              0 0
              • Dumbo  

                pretoze uvazujem a snivam realne :-) ja by som sa napriklad nepohneval demaxom alebo monstere alebo 888cke ale to su veci na ktore nemam aj ked snivam :-) preco brzdy na zabiti ?

                0 0
                • Mox  

                  Protože Pádlista

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jak se zda, je to levnej šunt. Jednomu cloveku prestaly brzdit, kvuli pilinam v pistku a ty ostatni maj problemy s gumovou!! zatkou expanzky, ktera je tam jen namacknuta. Zadnej sroub, nic. Proste je tam dudlik na expanzce, kterym se to zavzdusnuje.

                  0 0
                  • Mox  

                    A některým to funguje už rok a nic, jako u všech kotoučovek.

                    0 0
              • rich  

                ja mam pocit, ze nam tu dumbo pise co ma na svojom biku v sucasnosti (mozno ho postavil podla snov) a caka na vyjadrenie – ak budu negativne aspon neutrzi podpasovky tak priamo :-) a off topic – dumbo to na vychode neucia gramatiku? take prznenie slovenciny uz som davno nevidel. alebo to patri ku cool imidzu downhillera?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.