Detítkovej řetěz pro 8speed ?

18 nepřečtených
  • sharkcom

    Prodejce mi prodal pro alivio a kazetu SDRAM 5 řetěz DEORE HG 53, bude to OK? Jak ten řetěz řadí? Dík

    0 0
    • McBlacky  

      no nebude, jestli je ta kazeta 8spd, tak potřebuješ řetěz deore IG 51, nebo alivio. HG 53 je na devítku. Nejsem si ale 100% jist, v tom číslování řetězů Shi… ale jestli tam máš opravdu SDRAM, tak to není moc rychlej počítač, a kam tam dát řetěz nevím :-)

      0 0
    • Žanek  

      V číslování Shimana se nevyznám, pokud to je opravdu devítkovej řetěz tak je nesmysl ho dávat na osmičku, když můžeš jezdit řetězy za polovic ceny. Vozím to naopak – žetěz PC48 a SH Deore 9 speed a chodí to normálně;

      0 0
      • Pekáček  

        Já tak nějak taky, osmičkový řetězy PC58 a devítikolo sestavený z osmičkovejch pastorků a devítkovejch mezikroužků -a mám 12–34 jako XT, chi chi, jen 3× těžší :o)

        0 0
        • JJ  

          No o tomhle sem uz taky premyslel, udelat z osmickovy kazety devitku, jen sem nevedel, jestli sou pastorky stejne tlusty. Takze asi jsou… :)

          0 0
          • Pekáček  

            To jsem neřešil, podložky jsem schrastil devítkový a chodí to. Jo, ještě devítkovou 12tku.

            0 0
    • Daf  

      Devitkovy retezy normalne na osmicce funguji, ale byvaji o trochu drazzi tak je to skoda kupovat.

      0 0
    • MARIN  

      Behat by to melo ale urcite to nevydrzi tolik co 8retez.

      0 0
    • Máca  

      Fungovat to bude, ale asi půjde rychleji do kytek než osmičkovej – je užší!

      0 0
      • Gatier  

        Ja to tiez tak jazdim, 8 kolo kazeta, 9 kolo radenie aj retaz a v pohode.

        0 0
        • tofino  

          spapa 9 kolova retaz 8 kolovy salter?? a so starsimi klukami bude asi problem, vsak.

          0 0
          • sharkcom  

            No to se pak můžu divit, že při mých 60 kilo a maximální péči o řetěz mi vidrží 1200km a dost. Už si u toho šmejda nekoupím ani záplaty… A koukám na koloshop na řetězy ESP za podstatně levnější peníz i z rychlospojkou… Znáte je ? Vydrží? Asi si budu muset kupovat na netu i blbej řetěz!

            0 0
            • McBlacky  

              jestli jsi z Prahy tak je ok nakupovat na bikestore.cz mají na Andelu místo kde si to rovnou vyzvedneš a řetez ti seženou tak do dvou dnů. Nechci dělat reklamu, ale mám dobrou osobní zkušenost :-)

              0 0
        • zubus  

          To vazne????

          0 0
        • MARIN  

          tahle kombinace (8kazeta / 9 razeni) ale nemuze bez uprav (vlozeni podlozek pro 9kazetu) dobre chodit

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.