• zirecek

    Nevite nekdo, kde jsou „nejjednoduseji“ k sehnani? Nejde mi o znacku. Vetsinu e-shopu uz mam okukanou a vsude na objednavku, cca 2–3 mesice. Jedine jsem videl na koloshopu XT03 v 180…

    Nejaky kamenny shop?

    0 0
    • Pekáček  

      Ahoj Zirecku! Řeším stejnej problém. Vzhledem k tomu že se průměrná výška člověka zvyšuje, blýská se nám, bidlounům, na lepší časy :o) Tak prosím jestli někdo víte kde jsou, napište. Dík.

      0 0
      • Aiax  

        Co vim, tak tuhle delku dela i Race Face: treba – http://www.bikesource.com/…/shopexd.asp?…

        ale jestli ji sezenes u nas…to fakt nevim.

        0 0
        • Aiax  

          A sakra to jsem vubec nemel hledat, nasel jsem, ze u nas by mely byt za 4000, takze me hned prepadla nakupni horecka. Do haje! Ted to budu muset rozchodit nebo sehnat 4 litry na kliky a dalsi na prevodniky a isis osu- http://www.skivelo.cz/cenik.php?…

          0 0
          • náčelník  

            Pozor – Skivelo s Race Face končí, má je dovážet Ultrasport. Co to udělá s cenami … ?

            0 0
            • Aiax  

              Vazne? To jsem nevedel, myslel jsem ze ultrasport bude dovazet jen Rocky Mountain. No na strankach race face je kazdopadne porad kubecka. Stejne by se urcite shaneli hur nez to XT, takze to byla spis jen akademicka pripominka.

              0 0
            • RomanH  

              Tý jo, s čím vším ještě Kubečka skončí ? Tak jak to vede bych to já ani nedokázal sabotovat :o))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                :o)

                0 0
              • zirecek  

                Neznate nekdo, kde by se dalo sehnat vice info o klikach Free Spirit. Na netu jsem to zatim nevypatral…

                0 0
                • Pekáček  

                  Člověče Zirečku já to asi s těma klikama vzdám a budu dál šlapat do svých 175mm fy Sugino typ pětipacka… Vybavit oba biky XTéčkama je nad mý možnosti.

                  0 0
                  • zirecek  

                    hm, ale sehnat XT2004 180mm za cca 6200,– je dle mého pátrání asi nejlevnější varianta…

                    0 0
                    • Pekáček  

                      S osou nebo bez? Stejnak – krát dvě :o) Proč se prostě musí dělat jen ty nejdražší?

                      0 0
                      • zirecek  

                        s osou. Jinak pockat na LX, ale ty se delaly i driv v 170/175, takze myslim, ze ty asi ani do budoucna ne.

                        0 0
                        • Aiax  

                          Zacetl jsem se dneska do Vela 4/04, kde je test klik. 180 mm uvadi u FRM – ty jsou jeste drazsi nez Race Face www.airoo.cz/frm/mkliky.htm u Tune (taky dost drahy) a pak u Truvativ Stylo, Truvativ Fived a Truvativ Husselfelt. Pripada mi to podezrely, protoze na strankach truvativu nic neni. Takze to ber, jak jsem nakoupil. Asi mysleli single speed :) Kazdopadne jeste v roce 2002 je delali http://www.cambriabike.com/…k_set_02.htm

                          Truvativ dovazi Ebola bikes, treba se zkus zeptat tam.

                          0 0
                          • zirecek  

                            FRM je hodne pekny, ale ty ceny. To uz jsi nad XTR, :-). By me zajimalo, jestli je to takova kultovka nebo proc je to tak drahe… .

                            0 0
                            • Aiax  

                              ad FRM – taky by me to zajimalo – v testu tuhosti dopadly prachbidne… takze u nas je realny asi jen XT, XTR nebo Saint (to nevim jiste) od shitmana. Ale zase na druhou stranu, kliky podle me patri k tomu nejlepsimu, co tahle znacka vyrabi.

                              0 0
                              • zirecek  

                                mas pravdu, myslim, ze Shimana (jestlis to myslel takhle) jsou na tom hodne dobre co do tuhosti a prehazovani. Urcite minus je cena nahradnich prevodniku… . Od urcite vahy u klik to ma asi proste vliv na tuhost.

                                0 0
                                • Aiax  

                                  Koneckoncu sam mam LX a nemam namitky. S tema prevodnikama mas pravdu, ale da se koupit i jinde. Shimano ma proste jen zajem na tom, aby se ti nevyplatilo kupovat novy prevodniky, ale rovnou cely novy kliky. Docela by me zajimalo, kolik je na taiwanu, vietnamu nebo kde to delaj, vyrobni cena tech prevodniku.

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.