• x-mass

    Mam moznost koupit si Vidlici Black Super (model 2003) za 10 000. Rad bych vedel jestli je to dobra cena. A taky by mne zajimalo, co rikate na lock out. Mam echo, ze po roce pouzivani jde do vecnych lovist. Tudiz by mi prislo zbytecne davat 4 tis. (model 2004 – 13 990) za neco co se stejne za rok znici. Diky za odpovedi.

    0 0
    • kovar  

      podle meho nazoru to neni dobra cena, to si radeji kup novou.

      0 0
    • vlk  

      pokud je nová tak je to cena za níž je mají na netu.Použitou bych nebral.Obecně bych si ale za 10 tis vybral jinou vidlu.

      0 0
      • x-mass  

        Nova, to ona je. Jakou bys tedy bral? Skareb? To mi prijde moc krehky a hlavne, ja si nedavam zadny maratony. Gramy na kole nehonim. Na vaze mi moc nesejde.

        0 0
        • vlk  

          otazka na co to chceš.ja bych si třeba ještě těch 1 až 2 tis. připlatil na fox.Teď jsem si koupil duka XC u-turn za 8400 a tak jsem se do ni trochu zamiloval :o).psylo 9400 je jinak skoro stejné.No a marzocchi Marathonka by se mi taky líbila.Ale ta stojí o dost více.Dříve jsem si říkal, že bych bral i Marzocchi.MX Comp oil.Ale teď jsem právě nějaké comp viděl na kolech.A to byla hrůza.Obyčejné pochromované nohy.Chod byl taky dost hnusný.Darmo mluvit.Akorát mě ty vidle překvapily.kdoví jestli to byly vůbec Compy od Marzcocchi.Měli jména mějak MZ comp.Ale neměli vůmec vejčité nohy.Vypadaly jako EXR s jinýma nálepkama.Bylo to na RockMachine El nino nebo tak nějak.-Tak ty bych opravdu nechtěl.Jinak tz m0 rady ber s rezervou.Já si vždy pro něco nadchnu když si to koupím-viz ta moja vidla.

          0 0
          • Otaku  

            no nerek bych ze MX Comp=MZ Comp…

            0 0
            • vlk  

              no já nevím mrknu na to, ale ten mz comp byl hnuj.

              0 0
              • pit  

                Len klud…Marzocchi rady MZ su OEM vidlice na tovarenske biky, pokial viem tak su elastomerove…s ra­dou MX nemaju absolutne nic spolocne.

                0 0
                • vlk  

                  tak to jo, už jsem se lek, že to jsou klasické comp.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Co si sakra predstavujes pod „comp“. Comp je proste privlastek, ktery oznacuje jednotlive modely jedne rady. Pouziva ho hodne firem. A rict o, co ja vim riditkach nebo sedle co maj znacku Comp, ze nefungujou jako odpruzene vidlice je dost ujety. Comp je podle me od competition. Je to jako Sport nebo Pro nebo Team atd. Nic vic.

                    0 0
                    • vlk  

                      no vím, že je to řada mx , ale do teď pokud vím do této řady patřily jen comp vidle.Nevšim jsem si, že už dělají mx pro.Jinak pokud vím tak jiné vidle od marzocchi přívlastek comp nemají takže když řeknu comp, tak je asi každému jasné co myslí.To, že je nějaká Marzocchi MZ comp jsem netušil.A jinak MZ Comp vyrábí marzocchi.Vypadají vzhledem stejně jako EXR.Já řek, že MZ Comp od marzocchi jsou hnuj.A zároveň jsem podotkl, že nevím kam je v jejich řadě zařadit.Zatím s comp přívlastkem byla jen mod.řada mx.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Modely 2004 jsou tu uz temer rok. Mel by sis zvykat. Letos (04) jsou Comp: MX air,coil,29er i ETA MZ EXR Drop Off takze docela rozsah vidlic s uplne jinymi vlastnostmi a druhem pouziti. No nic, stane se :)

                        0 0
                      • Aiax  

                        Ja bych si tipnul, ze MZtka nedela Marzocchi, ale zase Suntour.

                        0 0
    • Lada1  

      Ja jezdim Platinum a nemam namitek. Akorat lock out ze riditek (jako zaklad pouzit ze skareb) jsem si musel nechat hodne predelat.

      0 0
    • x-mass  

      Hmmm… podle predchozich rad jsem zase na vazkach. Rock Shox/Psylo SL U-Turn, Marzocchi/Mx Pro Eta 2004, a nebo Manitou/Black Platinum. Ja si proste nevyberu:). No mam na to jeste mesic.

      0 0
      • B-I-K-E-R  

        Být tebou bral bych Scareb comp , Scareb super Jsou to super vidle

        0 0
        • Pavlos  

          nechybi ti tam smajlik?

          0 0
          • enjoy  

            on to chlapec treba ani jako srandu nemyslel.jenom by musel dodat ze to neni moc vidle do opravdovyho terenu.

            0 0
            • Pavlos  

              prave ze typek si vybira vidle na enduro(agress. XC) a on mu tam hodi skareba:)

              0 0
              • enjoy  

                no hlavne ze x-mass asi nevi o znacce fox:-).ale me to nevadi:-)

                0 0
                • x-mass  

                  Vim o ni, ale zkus si v Liberci sehnat FOXE. Do Prahy se jen tak nedostanu. Pokud vis o nejakem E-shopu, kde by byly k mani, tak mi muzes dat vedet.

                  0 0
                  • blue  

                    tak se domluv v kramu v Praze a oni ti ji klidne poslou treba kuryrem nebo postou, stejne jako ten eshop… v tom nevidim problem, pokud o ni fakt stojis

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Nebo zajdi do nejakyho poradnyho shopu (nebudu jmenovat:) v Liberci a oni ti ji sezenou.

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Jmenuj, v Liberci krámy neznám a mám to jenom kousek. Ale jestlipak seženou Float 100 RLC pod 18000,–? :(

                      0 0
                      • x-mass  

                        Ja osobne to pujdu zkusit k Bakovi. Ve Frydlantske ulici – naproti kinu Varsava (ve dvore). Je tak asi jediny shop na neco lepsiho, ale i tak pochybuju, ze to bude za stejno jako na netu.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Co treba WideBike nebo Tom Brzak (po kolejich za viaduktem po prave strane uvidis zluty kolo)?

                          0 0
                          • x-mass  

                            Diky moc za radu. Vypada to, ze i po 20ti letech ten Liberec neznam ouplne.

                            0 0
    • vlk  

      pokud ještě trváš na tom black tak zajímavou nabídku jsem našel na.http://www­.bikeranch.cz/ Manitou Black Sport 03 6735,– Neberte to prosím jako reklamu.

      0 0
      • x-mass  

        Dobra cena. Ale rozhod jsem se, ze pujdu do nove. Snad nebudu litovat.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Hmm, ale nova, sundana z kola se dala loni sehnat za 3990,–. To byla zajimava cena za Blacka (pro nekoho, kdo po nem touzi)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.