Jak nejlip rozpojit SRAM spojku?

11 nepřečtených
  • vtx

    Ja s tim vzdycky tak zapasim(zvlast s novou), treba naco delam spatne:)

    0 0
    • JJ  

      Nekdy to jde rukou, nekdy musim vzit kombinacky a spojku zmacknout krizem na tech stranach kde jsou cepy napevno

      0 0
    • tk  

      taky sem to obcas musel resit klestema, nez me napadlo, shodit retez z prevodniku, tak aby na spojku nebyl tah: od te doby pouze rukou.

      0 0
      • Twisp  

        ano souhlas jde to mnohem lip, kdyz na retezu neni tah. Bud shodit retez z prevodniku nebo pomoci druhe osoby ktera pritlaci voditko saltru smerem ke klikam.

        0 0
        • Thorn  

          Pochopitelne. Retaz by sa asi nemala rozopnut, ked je v tahu :-) Inak to chce len trochu cviku – mal som SRAM aj Connex so spojkou a teraz je rozopnutie/zapnutie otazka par sekund.

          0 0
    • radek z BF  

      všechny spojky šly doposud holýma rukama, žádné násilí kleštěma… stlačit k sobě (t.j. jakoby zúžit řetěz) a pak zatlačit oba konce spojky sobě (jakoby zkrátit řetěz…)…naprosto bez problémů… :-) čím víc kleští, tím víc úsilí při rozpojování :-)

      0 0
    • ravo  

      Ehmmm, mám opačný dotaz – jak nejlíp spojit SRAM spojku?

      Koupil jsem PC48, dokoupil spojku, nasadil, propojil a spojka spokojeně nezaskočí, ani dobrovolně, ani násilím. Něco je špatně, že by to byla spojka na devítkový Sram? Ale jak to poznat, domníval jsem se, že 8-ky jsou stříbrné, 9-ky jsou zlaté. Lze to ještě nějak jinak poznat podle označení? Jen pro úplnost, stará ConneX link jde zapojit bez potíží, takže na moje ruce to nesvádějte:-) Dík za radu!!!

      0 0
      • Aiax  

        Presne – zlata=9, stribrna=8. Takze nevim v cem je problem, me to na pc59 funguje bez problemu. Proste prostrcim spojku a zatahnu, tot vse.

        0 0
        • ravo  

          Jo, taky jsem si myslel, jak krásně zaskočí. No nic, nýtovač to zatím vyřešil…

          0 0
    • blue  

      za soucasneho prohybani retezu v miste spojky do stran tlacit ty dva spojeny clanky proti sobe

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.