• LASiN

    Tak jsem si koupil Specialized Hardrock PRO disk. Mno zatim ho muzu jenom chvalit. Ale rad bych ho vyuzil na freestyle – MTB, street, atd.. Myslite, ze je dobre vybaveny nebo by jste neco zmenili??

    A tady mate odkaz na toto kolo: http://www.specialized.com/SBCBkModel.jsp?…

    Dikas

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jinou vidlici. Voditko a jednu placku.(spis mensi) Delsi bovdeny a provlect predni sloupkem. Vymenit kliky a stred za CrMo kliky na tisicihranu. (ale to prijde velmi rychle samo:) Lepsi zadni naboj (minimalne zadni) Odolnejsi sedlo.

      0 0
      • LASiN  

        jenom to nejdulezitejsi. dikas

        0 0
        • Jogador  

          Tak tu vidli bych tam asi nechal, to prodloužení my ale jako blbej nápad nepřijde, ale tohle si tam nech, onoto přijde samo, jestli změnit kliky a střed, no to bych tam nechal. Víměna zadního náboje Ti přijde draho, tak bych ho tam taky nechal než se posere.To ostatní aspoň co si pamatuju, bych taky změil, možná i brzdy, ale nevim jestli hydrauliky, tam bys je stejně hned vytrh, tak ty mechaniky, ale tydle moc nebrzdí, aspoň podle příspěvků tady na foru, aspon 515 a nebo rovnou Avidy.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ty brzdy, kdyz se zajedou brzdi docela dobre na ty prachy. Na tenhle ucel urcite staci. Jenze vidle je elastomerka. Kdyz si ji necha vymenit za RST muze usetrit par tisic a ve vysledku to nepozna, ale spis jsem myslel vymenit za olej. Jestli bude jen trochu jezdit, tak 4hran mu odejde a ty kliky s nim. Nechal bych je tam, ale je to o zdravi a bude se muset hodne krotit. Ten naboj bych tam samozrejme nechal. On se za 14 dni prihlasi sam. Myslim, ze specialized neni dobra znacka pro nekoho, kdo nema moc penez a chce od toho kola hodne. Ja bych bral Mongoose Thunderball za 17, kdyby se dal sehnat. Urcite bude mit taky sve mouchy, ale nebude to stat tolik penez. A vidlici by mel mit olejovku.

            0 0
            • LASiN  

              no prave Mongoose dojde az v cervenci :(( hele ja jsem lama jak prase, mohli by jste mne rict, co je to ten zadni naboj?

              0 0
            •  

              nojo jenze to rstcko chytne vakl za měsíc a co pak

              0 0
              • LASiN  

                co jo to kua vakl?? nemate nekdo icq ze bysme o tom pokecali? dikas

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Je to vůle. To nestoji za rec :) A ICQ cisla mas v USERS.

                  0 0
                  •  

                    nee to nestojí vůbec za řeč :) až na to že vůle = vymlácený pouzdra = chod na ho*** + riziko umrtí vidlice a příadně i jezdce + klepání

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Co to bylo za jezdce na RST s vuli :)

                      0 0
                      •  

                        No RUMacjs, pak kamoš Rodrigueze (xcčkař, ve sjezdu ve 40 mu rupla šavle, myslim zlomená ruka) no mě vystřelil šroub na regulaci předpětí, pochopitleně má krásnej vakl (se zabržeděnym přednim kolem se kolo pohybuje tak 1cm tam a 1 zpět…). RST = vidlice na české silnice

                        • to by si mohli dát jako reklamní slogan

                        nebo s naším RST se zaročeně RozSereTe na kusy a budou vas seškrabovat ze stromu

                        0 0
    • Nego  

      No ja zacinal s tim samym, akorat z roku 2003, a ted uz mam z puvodniho kola akorat prehazovacku :) Myslim si, ze do zacatku staci dat lepsi vidlici a to ostatni pak prijde postupne samo, podle toho jak to bude odchazet…

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.