• hanz

    sháním nějaký pláš? na předek na dh co mě podrží v mokrým lese, ne na blatě – prostě takový ty mokrý lesní pěšinky s jehličím a větvičkama. dík Hanz

    0 0
    • MartinXC  

      Myslím, že dobré hodnocení měl Maxxis Swampthing (2.5), ale mám to z MTBR. Zkušenost s velice příbuzným dezénem (špunty) ale mám – Hutch.Mosquito, a ten je v měkké hlíně a blátě a tuhém sněhu velice dobrý.

      0 0
    • X-biker  

      Mam na zimu a na bahnite zavody Maxis Swampthing 2,5" a je to bida aspon podle me. Sou naky spiky ale nevim kdo to dela ale na suchu se normalne lamou jak sou tvrdy. Takze jen na bahno. Kamos jezdi highrollery 2,5" se supertrack smesi (tusim ze hustota 42) a cekal sem ze pudou do sracek driv. Ma je uz asi ctvrt roku a to jezdi i dost street a furt sou fpoho a rikal ze drzi dobre. Ale highroller je spis na sucho ja jen kdyz se mluvilo o ty smesi. Kup si mobstry 2,5" ty sou super na vsem. Jezdil sem je asi rok.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Spiky byly puvodne Panaracer Spike, ale asi to pouzivaji i jine firmy vzhledem k tomu co to znamena v prekladu. Kazdopadne je to mezi jezdci oznaceni tohoto druhu pneumatiky, ale to je fakt jen na bahno. Neni ta smes co myslis nahodou superstick? :) O mobsteru 2,7" ted uvazuju dopredu, ale moc se mi nechce do maxxisu.

        0 0
        • goofy  

          Ja mam Mobstry ted ve predu i vzadu, a drzi dost fest, ale do velkeho blata moc dobre nejsou… spish ty vlhke lesni peshinky a tak…

          0 0
        • BoB  

          Jenom jestli to nebude super tacky :-))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jako super laciny, nevkusny, poutovy, kriklavy? To by mohlo bejt :))

            Koukam, ze toho Mobstera prodavaj jen tvrdyho. Kde maj mekkou smes?

            0 0
            • goofy  

              K nam se asi dovazeji jenom ty 60a, nebo ne???

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No prave. A kdo jim o ne stoji? :(

                0 0
                • goofy  

                  hmm… tak to je shkoda… ja uz mel planou nadeji… :o(((

                  0 0
                  • BoB  

                    A co high roller nebo Minion – když je to jen do vlhka. (a jsou i ve verzi bez proužku – sem aspoň viděl)

                    0 0
                    • goofy  

                      jo jo… ja jenom, ze mi celkem sedly ty Mobstery, a kdyby byly v mekci smesi, tak na korenech budou o dost lepshi…

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Samozrejme, ze jsou i ve verzi bez prouzku. Stejne jako je Mobster i v mekci smesi :) High roller podle me nedrzi a o minionu to tu nekdo uz tvrdil taky.

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Ja treba nechapu, proc maxiss dela tolik stejnecjh plastu – minion a mobster treba jen trosku jinak vypadaj a podle me ani lidi v maxissu nevedej, kterej je v cem jinej.

                        0 0
      • -b-n-x-  

        Mobstera 2.7 mam ted vpredu cca 1 rok a zatim teda spokojenost. Jako meritko to ale moc neberte, protoze jsem predtim zadny podobny plast nezazil. Na snih a bahno jsou teda lepsi panaracery spiky, ale ty se zase na nic jineho pouzit nedaji.

        0 0
    • visby  

      ja jazdim taky polospike michelin wildgripper 2.1(nic ine nie je na plasti napisane), je dost makky… ale 2.1 je malo na korene… teraz som mal na vlhku maxxis 2.5 minion F 60a a nemal som problem, ale myslim, ze taky swampthing 42a by bol idealny, bohuzial nemam srdce vyhodit za plast tolko penazi:-)

      0 0
      • Dumbo  

        ja by som doporucil POINT BigFoot 3,00 ten by ta mal podrzat :-) skoda ze u nas v dedine ich nemame :-) (Košice)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak z toho zrovna dvakrat odvazanej nejsem. Jednak ma ke trem palcum daleko a druhak nijak oslnive nedrzi :(

          0 0
        • visby  

          point zrovna plast do blata nie je…

          0 0
          • Dumbo  

            asi urceny do blata nebude no ked sa tie „kocky“ zakusnu do zeme tak nieje ocom… ja sam jazdim plaste KENDA kinetics DH 2,35 tvrdia o nich ze nedrzia v zakrutach no mne drzia v pohode ja jazdim vyslovene len les a do hlini sa zakusnu aku pitbul a uz nepustia to ze nedrzia na chodniku (ako niektory KE jazdci tvrdia) ma nesere… pretoze niesom stritar a vlese ma este nesklamali Mal som aj Tioga hoci neboli zjazdove ale nebolo to boh vie co… Maxxis mi nesedia stylovo (stve ma ten orange pasik na bokoch) :-)

            0 0
            • visby  

              hehe, kendy drzia v lese? :-) padlista, prosim vysvetli mu to, ja na to nemam sily…:-)

              0 0
              • McBlacky  

                Visby, nejsem žádný DHčkař, nejširší plášt mám 2,1, ale taky záleží jaký máš styl jízdy a co ti sedí. Třeba se mu na Kendách jezdí ok, to že vám ne je váš subjektivní názor a ne obecná pravda. Při porovnání v XC snadno vidim frajery na semislicku drtit bahnitý sjezdy a jiný típci se tam smotávaj s mud speciálama :-)

                0 0
                • enjoy  

                  dik za uznani s tema semislickama:-))

                  0 0
                  •  

                    mam doma parek sjetejch innovaderů, necheš :))))

                    0 0
                • visby  

                  myslim, ze je vcelku obecne, ze kazdy koho poznam a jazdil pointy vo vlhku tvrdi ze nedrzia…

                  a borci co zajazdia na semislickoch v tucnom bahne maju len moj respekt a obdiv… ale nehovori to o tom, ze im na tych semislickoch dobre ide a ze drzia:-)

                  0 0
                • lubos  

                  Tak ano, staci trochu hlubsi mazlave blato a je uplne jedno jakej ma clovek plast.

                  0 0
              • Pá-dlista1  

                Kineticsy prej nedrzej. Co jsem se lehce svezl, tak muzu potvrdit, ale Kenda Blue Groove a Nevagal v mekky smesi drzej vyborne. Taky cenove jsou nekde jinde.

                0 0
              • Dumbo  

                KENDA 4ever

                0 0
    • hanz  

      teďka mam mobstra 2,5 vzadu-občas mi ujede ale zatím se to vždycky dalo kontrolovat, big footy mam doma taky jsou super, ale na tohle zrovna ne, minion dh mam teď na předku a minulej tejden jsem to nemohl zaboha udržet na pěšině a aj jsem si obejmul jeden strom, docela se zanášej. Za sucha byl ok, ale ve vlhku fakt nic moc, dneska jsem koupil ten swampthing či jak se to píše, měli jen 2,35 tak uvidím. Hanz

      0 0
      • rider  

        Ja ho mam v 2,5 a nějak vodvařenej z něj nejsem. na bahně se chová stejně, jako takřka sjetá Tioga bílý tigřík na zadku. Neudrží mě ve směru, co bych chtěl. Ale možná je to tim, že toho bahna je moc, nebo toho chci po něm moc..nevim

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tagze White tigera doporucujes? To je muj dalsi favorit. Nejen na mokro, spis tak nejak na vsechno cestou dolu.

          0 0
          • rider  

            No hele, já bych ho na zadek už nedával, pokud nemáš bohatýho sponzora. Opravdu rychle ubývá i na předku, ale zadek… Jako novej, a jen na závody by možná šel, ale jinak na to fakt nemam. Je hrozně moc mněkej. Psal tu vůbec někdo o Nokianu? Má docela dobrý kousky: http://www.nokian.cz/spec.asp

            0 0
            • rider  

              mě se líbí do bláta model TRACTOR :o))

              0 0
              • Pavlos  

                TR forest ale zda se mi nejaky moc siroky hmm uvidim koupim a pak dam vedet:)(neco mi rika ze bude sirsi nez Python2,0:)

                0 0
                • rider  

                  No tak budeš mít míň místa v bocích, no. Ale stejně, za ten vzorek to stojí :o))

                  0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja Nokiany vozim. Jsem celkem spokojenej. Jen jsem chtel zkusit neco jinyho (pokud mozno lepsiho:)

              0 0
              • visby  

                daju sa nokiany alebo mekke zmesy maxxisov/tiog zohnat na nejakom ceskom eshope? u nas sa da zohnat jedine 60a highroller a aj to je nedostatkovy material:-)

                0 0
    • johny  

      Zkus Schwalbe Black Shark, jsou super.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.