• LASiN

    Zdarec, chtel bych vedet jestli se toto kolo hodi na freeride (skoky, triky, atd…) tak tady na nej mate link:www.specialized.cz/…bike2_04.php?…

    A jestli ne, tak jake by jste mne do 20k doporucili?? (uvazoval jsem o Mongoose Thunderball, ale nikde ho uz nemaji :-(

    thx very much LASiN

    0 0
    • X-biker  

      A co treba neco jetyho? Jukni na bazary nejlip www.freeride.cz, cyklobazar.cz a na netboxu.........ja prodaval za 22 RB Bandit DS s Junior T a pr. hydra kotoucem v super stavu. Za 20 tis se da sehnat spousta super kol. Pravda ze jetejch, pravda ze bez zaruky. Ale zase koupis mnohem lepsi kolo nez kdybys kupoval z obchodu. Kdyztak me nekamenuj za muj nazor na stary jety kola. Ja skladam porad kola z jetejch dilu co sezenu po inzeratech a mam celkem stesti. Dycky sezenu fajn veci co se mi hodi za par penez :-) Ted sem si koupil ram Leader Fox Dragstar pac ho ma par kamosu a libi se mi celkem cena a geometrie a stavim si ho podle sveho vkusu na dirt a do sk8 parku. Kdyztak rad poradim se skladanim co je dobry co ne ale stejne kazdymu vyhovuje neco jinyho ja nastesti nejsem zadny destroyer takze me staci celkem wobycejny weci.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.