Král Šumavy se blíží..... :-O

33 nepřečtených
  • MartinX

    Sakriš, tak a za týden je to tady… teprve se probírám ze zimního spánku a najet plánovaných pár tisíc km se mě opět nepodařilo. Nesnáším jízdu v bahně a v dešti a jak to tak vypadá budu muset přezout obutí na nějákej větší vzorek abych vůbec dojel, tak jsem se tesil :-( Jaxte na to vy? Po dojetí budu v poho, ale teď mám zatím depku :-)

    0 0
    • MARIN  

      Prset ma snad jen oted o vikendu o pristim tydnu rikali jen lepsi zpravy

      0 0
      • lubos  

        mrkni na weather.com. Patek-sobota-nedele hlasen dest :)

        0 0
        • Aiax  

          Myslels tenhle dest: Sunny

          Wind: From the North at 6 mph

          69°F

          No tak pocasi vam vyslo, zlomte vaz. Ja obligatne vymekl. Na takovy krpaly nejsem staveny :)

          0 0
    • Daf  

      Jede se az za tyden. Do te doby muze byt vsechno jinak. Ja jsem v klidu. Posledni 3 rocniky neprselo tak snad ani ted nebude. Ale tesim se trasa se pojede v protismeru tak jsem zvedavej.

      0 0
      • TinkTink  

        Ano, 3 roky neprselo a zrovna letos… :o))))

        0 0
        • Daf  

          A me to je stejne jedno :) Jine gumy nez pythony momentalne nemam takze nic neresim. Behem zavodu se zahreju a v cili si dam teplou sprchu a budu OK.

          0 0
      • ddd - andy  

        Jo poslednich par let neprselo a prevyseni bylo kolem 2400m. Letos se trat jede opacne (ze 70% stejna) ale prevyseni je 3600m!!! …no tak sem zvedav co na budou rikat lidi…

        0 0
        • Daf  

          No ja teda tem 3600 metrum moc neverim. Pisou ze to merili GPS coz podle me asi neni nejlepsi reseni. Ale tesim se moc pro me je to vyzva a jeden z vrcholu sezony.

          0 0
    • tit  

      Takze na buduci tyzden si tu pekne napiseme co kto obuva za dezen. Teraz je este predcasne o tom hovorit. Verim, ze pocasie bude v poho. Vraj je na Sumave teraz teplo. Teplucko a vetrik nas urcite nenechaju v stichu. Ak tereny vyzeraju tak ako tie v Bratislave tak ..s panom Bohom.

      0 0
    • MartinX  

      Hned jsem klidnější! Už se nemohu dočkat až zítra promáznu řetěz a vyrazím do lesa… i když na mytí kola pořád nevidím nic pozitivního :-)

      0 0
      • MartinX  

        …a to mám krásný nový kolo! :-D

        0 0
        • Daf  

          Krasny novy kolo se musi poradne zajet a omlatit :) Kdyz se o nej budes bad nedostanes z nej maximum :)))

          0 0
          • MartinX  

            To teda jo! Včera jsou ho už řádně pokřtil bahníčkem a asi budu muset konečně sundat ty krásný oranžový odrazky :-)

            0 0
    • fíha  

      Za tie prachy bude pocasie: 15–22C, jemny vetrik zozadu, polojasno, bio 1, ziadny opar pre pohlady do krajiny. Bych prosil.

      0 0
    • Máca  

      Taky jsem z toho hnusu venku dost otrávenej! Přezouvat nebudu už teď tam mám gumy, který trochu blata zvládnou a na nějakej bahení masakr stejně gumy nemám. Dost divně po těle je mi z toho převýšení 3600 m. Asi to bude, v mým případě, spíš snaha v poho dojet, než honička za vaříny!

      0 0
      • MartinX  

        Tak něják podobně to také vidím! Sejdeme se na 44,5 km na občerstvovačce :-)

        0 0
    • Meesha  

      Ja ted poctive este najizdim ve Svedsku. Je tu celkem zima a dost fouka, ale ta priroda…

      0 0
      • MartinX  

        Tak to ti můžeme všichni jen tiše závidět :-) …i když je fakt, že když jsem trávil nějakej čas v horách na severozápadě USA – měl jsem homesick po polabské rovině a po návratu si ?ukám na čelo, co jsem si od toho sliboval :-(

        0 0
      • gilby  

        jee a jak jste tam dostali kola.:) my se chystame vlete taky na sever anevim jak co s kolem, ceske drahy celkem selhaly a auto se mi brat nechce:((

        0 0
        • Meesha  

          No, nacpal sem ho do krabice a zaplatil 600 k letence kupodivu se nikde nestratilo… Zejtra letim zpatky, tak doufam ze to taky klapne. Ale domu na bika se mi odtud vubec nechce

          0 0
          • Meesha  

            Tak na cestu zpatky se nam to podarilo s kamosem nejak vosmelit a taky sem neplatil nic… A dokonce i ten bike sem na Ruzyni nasel!

            0 0
        • Maara  

          Já když jsem si vez bajka z Kalifornie, tak jsem neplatil vůbec nic. Vez jsem ho v krabici. Letenku jsem měl normální Economy a letěl jsem s Lufhansou.

          0 0
    • Honzis  

      No vidíte to, silničáři se mohou ještě zatím kopat do zadku a odpočítávat zbylé dny … Doufám, že silnici v září zvládnu jako loni. Bikového krále bych také někdy chtěl ujet, ale zatím tomu moc nenasvědčuje …

      0 0
      • MartinX  

        Včera jsem potkal ve vlaku žiletkáře juniora a ten už si prý natočil 12 000 km. Docela jsem mu to i věřil… Takže bych to flákání na silnici nebral doslova :-) Svoje skore letošních najetejch kilometrů si nechám radši pro sebe a to se hrabu v sobotu na Krále :-(

        0 0
        • Honzis  

          Já věřím, že zase zvládnu aspoň těch 7500km před Králem jako loni. Vypadá to dobře – ono také záleží, jak kdo Krále bere :-) Já chci dojet dlouhou a o čas mi moc nejde. No uvidíme …

          0 0
        • Lucka  

          Tak mozna za svuj zivot:)))…to se mi nezda…a jeste k tomu mam pocit, ze si kilometry nepocitaj od ledna, jako mi amateri, ale najizdej vlastne od skonceni puvodni sezony, takze kdyby to mel treba od listopadu, tak bych tomu mozna i verila…ale jinak je to dost podezrely…a na Krale se taky pohrabu…:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.