• dave

    Ahoj, mám problém s pláštěm. Jedná se o Panaracer XC Pro 1,8. Po nasazení docela dost hází do strany, jako kdyby to dělalo z boku takovou menší bouli. Ten pláš? je prakticky nový. Kdyby jsem ho kupoval, tak ho jdu reklamovat, ale naštěstí jsem ho nekupoval. Je mi líto ho vyhodit, nemáte někdo nějakou radu, jak to odstranit? Třeba podlepit nebo tak něco. Díky za každou radu.

    0 0
    • Daf  

      Pokud je to vyrobni vada neudelas s tim nic. Jestli je spatne nasazenej, tak ho zkus trochu prefouknout a snad si patka sedne.

      0 0
    • bajker  

      Zkus ho na patce z obou stran pořádně namydlit tekutým mýdlem a trochu přefouknout, měl by si sednou. Jinak vyhodit.

      0 0
    • blue  

      me takhle hazi oba kleiny deathgrip a co vim, nejen me… nic s tim neudelam, i kdyz se snazim ten plast nejak srovnat, takze sem se s tim smiril a normalne ho dojezdim, pri jizde to neni prakticky citit

      0 0
    • lubos  

      Pokud nehazi nahoru a dolu, tak by to tak vadit nemelo.

      0 0
      • dave  

        Ne ne, na výšku to nehází, v podstatě se to na jízdních vlastnostech vůbec neprojevuje. Jenom to vypadá hrozně. Je to jak kdyby tam byla brutální osma :-). Ale díky za rady, zkusim to mýdlo a uvidíme.

        0 0
    • homat  

      často se takhle deformují lehké pláště, když nejsou dostatečně nahuštěny. Pokud povolil kord pláště, podívej se zevnitř pláště zda není popraskaný, tak je ton a vyhození. Pokud je pláš? jenom špatně vylisovaný tak by mohl pomoci vyšší tlak viz ostatní příspěvky.

      0 0
      • blue  

        co mate proboha s tim vyhazovanim?

        0 0
        • homat  

          Praskl mi kord na fast fredu a udelalo to takovou bouli na plášti, že než jsem dojel domu oddělal jsem ještě náboj v zadním kole jak kolo házelo. Prasklej kord ničím nespravíš jestli jo dej mi vědět.

          0 0
          • blue  

            no prasklej kord je ale trochu neco jinyho, nez jen blbe vylisovanej plast…

            0 0
            • homat  

              No potom jsem to buď blbě napsal nebo si to blbě přečet :-)

              0 0
    • Martin  

      povyfouknout, obouchat a nahustit.

      0 0
    • Dany  

      Robi ti to v oblasti ventilu alebo uplne mimo? Je mozne ze ked natahujes plast tak uz mas ventil pritiahnuty a pri niektorych rafoch ti nemusi plast sadnut tak jak ma lebo ho tam nepusti dusa. Poskladat prifukat a ventil dotahovat na koniec.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.