• Thapsus

    Musím koupit nové páky na V brzdy.Stačí Deore nebo se vyplatí připlatit za DEORE LX?Nebo je do 1000 něco lepšího?V těchto dilematech mi výrazně chybí recenze ze starého bikefora…Díky za rady porady.

    0 0
    • Žanek  

      Deoréčka mám a přijdou mi zbytečně dlouhý. A taky se mi na nich udělal docela velkej vakl. Rozhodně bych si připlatil. LX jsou dobrý, ale asi bych šel do Avidů. Do litru se sehnat dají.

      0 0
    • Darius  

      Avid… staci se rozhlednout a daji se sehnat

      0 0
    • Thapsus  

      koukal jsem na stránky Progesscyclu a Avidy jsou všechny daleko přes 1000.Půjdu tedy asi do těch LX.

      0 0
    • ravo  

      Recenzi ti neposkytnu, ale na www.velotrade.cz si za tvou cenu LX páky koupiš hned 3 – za tu cenu je to bezkonkureční koupě v poměru cena/výkon:-)

      0 0
    • Thapsus  

      To opravdu vypadá lákavě.Jsou spolehlivý?Zatím jsem o nich neslyšel.

      0 0
      • ravo  

        LX páky jsou šlušný standard dnes už za rozumný peníz. I skalní Avidista Tink proti nim nic nenamítá:-)

        0 0
      • MartinXC  

        Nez Deore tak určitě LX páky. Mají nastavení brzdné síly a jsou docela životné a vypadají taky slušně. Jen jsou maličko měkké – záleží co máš za čelisti nebo kotouč.

        0 0
    • gucan  

      ja mam avidy (tusim typ AD3, nebo tak nejak), koupil jsem je za 500,– a jdou fakt dobre

      0 0
    • kovar  

      tak jezdil jsem nekolikery brzdove paky na Vcka – no name made in PRC za par supu, Deore, Avid AD3. No a subjektivne mohu prohlasit, ze jsem neshledal zadny rozdil, krome vzhledu.

      0 0
    • TinkTink  

      No tak v tydle cene v novych vecech moc moznosti nemas…bud Deore…levny…obcas staci…pak AD3…za 600,– myslim je prodavam…hem.­.asi?…ty jsou o fous lepsi nez deore…a pak LX…ty jsou o fous lepsi myslim nez AD3…akorat jsem z nich mel takovej plechovej pocit…tedka vozim AD3 na druhym bajku a SD Ti na prvnim bajku :)

      0 0
    • Mamut  

      Jazdim paky DX 98 (teda LX, iba prefarbene) a dodnes chodia uplne ok a neplanujem menit. Mam proti Sh. kadeco, ale brzdovych pak sa to urcite netyka.

      Su fakt take kratsie, takze ak mas gripshifty, tak ti mozno nebudu. Ja ich mam spolu s gripmi, ale ja mam obrovske pracky, takze mi to vyhovuje viac ako akekolvek ine riesenie. Na dlhych pakach mi vzdy koniec paky tlacil do klbov 4. a 5. prsta.

      0 0
      • lubos  

        Ak su to tie, ktore si myslim, tak ano, su velmi dobre. Stare Shimano je asi dobre Shimano (okrem SIS, to je imho humus, i ked som na tom jazdil dost dlho).

        0 0
      • fotis  

        Ja rozmyslam, ze by som tie DX nahodil na moj novy bike, len sa bojim ci su este spolahlive po 6 rocnom pouzivani. Inac rozdiel medzi hlinnik tektro a DX nevidim, ide mi len o ich vzhlad.

        0 0
    • Thapsus  

      Tak to zrovna mám-gripshifty.Ale myslím,že to s nima zkusím…

      0 0
      • rb  

        Klidně do toho jdi,jezdim LX paky a schift 5 let a eště sem si nestěžoval.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.