Tekuty vosk KryTech - skusenosti ?

6 nepřečtených
  • pit

    Zdarvim,pred par dnami som zakupil nove mazivo na retaz od fy FINISH-LINE. Je na baze tekuteho vosku a je urcene do sucheho a prasneho prostredia a vraj nechyta necistoty. Urobil som s nim jeden vyjazd cca 35 km po lese a musim teda povedat,ze naozaj je retaz absolutne cista. Deklaruje sa vsak castejsi interval mazania. Ma niekto nejake dlhsie skusenosti s tymto vyrobkom?

    0 0
    • keksik  

      ja som ho kupil asi pred dvoma tyzdnami. „nanutili“ mi ho v sportservise v podunajskych biskupiciach. posudit vak mozem len tolko: lepsi ako tf2.

      0 0
    • kovar  

      nepiska po nem retez, jako po Ice Waxu od Pedrosu? BTW jsem si vsim, ze Pedros uz neni v nabidce Komersie. DObre, o jedno smecko mene.

      0 0
    • Kohout  

      Co to stojí a jaké je to balení? Pokud je to podobnej shit, jako ice wax od pedrose, tak potěš.

      0 0
      • keksik  

        mam 120ml balenie. stalo to tusim okolo 200sk. uz si presne nespominam. mazal som tym raz retaz na horaku. prvych par kilometrov to bolo ok. potom uz vrzgala retaz asi vsetkym spolutrpitelom na panda-maratone. retaz na cestaku zatial (cca 300km) proti nemu neprotestuje. a ani ja.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.