Helma Full Bravo Comp nebo Uvex Dwnhill ?

9 nepřečtených
  • MarT

    SixSixOne – Full Bravo Comp nebo Uvex Downhill , chtěl bych si koupit jednu s techto levnějšíh full helmets, nevíte náhodou někdo jestli nají obě vytahovací vložky a jaké s nimi máte zkušenosti.? dík

    0 0
    • Manas  

      Ta 661 je nema, teda pokud pro tenhle rok nezmenili to co bylo na podzim. Spis radsi kousek pridej aby te to pak nemrzelo … Treba Bell letos nema spatny helmy. A mam dojem ze i Giro neco levnejsiho vydalo.

      0 0
    • visby  

      to full bravo comp je velmi dietna helma… radsej naspor a kup nejaku bellku, alebo giro…

      0 0
      • Honza99  

        Nevim co na ni povazujes za dietni mel sem moznost srovnani s Mad Maxem a moc rozdilu sem,cose komfortu a tuhosti tyce neshledal, zkousel sem treba este protec elite cca 4000 a ta je o dost horsi hlavne co se tyce polstrovani, UVEX sem na hlave nemel. Nakonec sem vzal tu 661 a sem spokojenej

        0 0
        • visby  

          kamarat ju mal a ked sme stlacili zboku full comp a madmaxa tak tam rozdiel bol a dost veliky… ale nehovorim, ze je zla… za tu cenu nema konkurenciu… ale mne madmax aj lepsie sedel na gebuli, takze preto sa mi zda najlepsi:-)

          0 0
    • X-biker  

      Cece ja ti nevim zdali mam Full Bravo Comp ci jinej model ale stala me 3190kc. Mam ji ja a 3 moji kamosi a zatim si nikdo nestezoval. Je podle me i celkem pevna, lehka a hlavne celkem pekna hehe. Ale pak je integrala od 661 ktera stoji nakych 5 koliku a tu ma kamos a ta je super. Ma takovej motokrossovej design coz se mi libi ale holt je uz dost draha. Jinak pokud neresis vahu a chces mega pevnou prilbu zajdi do shopu s kroskama a vychytej nakou vyprodejni akci ci slevu a kup si neco na krosku to sou sakra bytelny veci, ale tezky. Tim ovsem nechci rict ze ta 661 neni bytelna. Je fpoho a vymenitelny vlozky nema. Jinak zatim ji nastesti nikdo wo zadnej strom netestoval tuk tuk tuk a kamos testoval „mauie and son“ kokos a jako kokos prezil a kamos celkem jakztakz taky (stredni otres mozku, zedrena drzka a rychla sanitka) pak si hned koupil integralu a my ostatni taky. Kokosy sme vymenili za integralky od 661 za 3190kc a mas f tom jako fakt dobrej pocit. O hlavu se fakt nebojim hehe. Tot asi vse.......

      0 0
      • TinkTink  

        Hele…to s tou hmotnosti neni pravda – srovnaval jsem hmotnosti motokrosovych prileb a bajkovych a hmotnostne jsou na tom nektery motokrosovy o hodne lip – treba Bell Tension – ta drazsi integrala od Bell vazi pres 1,5 kila…levnejsi Bellistic vazi pod kilo…takze zajimavy…ja bych sel na 100% k motorkarum. :)

        0 0
        • Honza99  

          No jo musis si ale taky uvedomit ze motokrosovy helmy nejsou zdaleka tak odvetraný jako bajkový, takze když se potřebuješ v létě kousek přesunout, tak si mužeš v motokrosový helmě uvařit hlavu

          0 0
          • TinkTink  

            To ja si klidne uvedomim, ale kdyz se chci presunovat, tak mam jinyho bajka a normal helmu…

            Takze az casem budu kupovat integralu, tak to bude na motorku…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.