• juro

    chcel by som vas poprosit ak ste niekto z brna, chcel by som tam behnut kupit nosic+cyklobrasny, asi sportarsenal alebo vape alebo… este neviem. potrebujem vediet kde v brne je shop (shopy) kde by to mohli mat, ak by sa dalo nazov aj s adresou. dik moc.

    0 0
    • PT  

      Ahoj.XCR na Špitálce,RK Cyklos (ulice mezi Veveří a Čápkovou).Jiným nechci dělat reklamu:)

      0 0
    • mastihuba  

      sportarsenal by měli mít tady: Brno CYKLOS
      Vodní 13a Brno HOBBY SPORT
      Veveří 38 Brno LE BLOCH
      Republiky 30

      0 0
      • juro  

        diky za typy, snad nieco zozeniem, lebo u nas v bratislave je to absolutna bieda… to mi pride ako sranda ze sa stazujete ze v brne nic nedostat… tak ako ja do brna, tak asi vy do prahy. to su paradoxy!

        0 0
        • gomolka  

          slušnej výběr mají i u Šírera na Vídeňské. Je to za Carrefourem ve směru na Vídeň … cca 500m v tom souběžným pruhu s dálnicí… hodně štěstí :o))

          0 0
        • juro  

          no nakoniec to nebola ziadna slava, tie veci co som chcel(brasny 312) mali len u Hanaka a aj to len 2ks, chcel som zobrat komplet 4ks… skoda ze ma to nenapadlo pred vtupom do EU, mohol som mat nazad DPH, ale i tak je rozdiel sokujuci, na SK je oficialna cena tych tasiek za kus 1190sk, v brne 740kc, k tomu neni co dodat!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.