• Jaroslávek

    Byl někdo odsud v sobotu na Žernovníku ? Jak se vám to líbilo ? Vyhrála kočka /co maže kolo červeným gelem/ něco v tombole, když jsem jí dal své lístky ? _

    0 0
    • Polka  

      Byl jsem. Rychla trat, spousta brodu, fakt peknej zavod.

      0 0
    • Angi  

      Zrovna ten den jsem se vracela z dovči,takže mě to minulo.Byla jsem na uplně prvním Žerňasu,vedro jak v pekle,kamoši mě namíchali tak sladký ionťák,že jsem málem zvracela,v prvním brodu mě spadl řetěz,získala jsem bramborovou medaili,ale jinak fpohodě.Jezdím tamotudy co chvíle.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Teď hurá na Hoška !?

        0 0
        • Santus  

          az po Namesti,ne :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            To už by bylo moc. Po Hoškovi je Golem a manželka by si stěžovala, že s ní nechci jezdit a furt někde lítám.

            0 0
            • Eva  

              Ne ne ne,po Hoškovi jsou Sudety :-).Tak hurá pánové do pořádného maratonu :-),bejby závody jako Žernovník,Náměš­ť,Hošek by maratony nazývány být neměly.Krátká trať,bez pořádného převýšení a bez technických úseků si to nezaslouží :-))).

              0 0
              • Bebe  

                že by žerňas neměl technický úseky se mi zrovna nezdá.

                0 0
                • KoudyJames  

                  Radši si zajeďte nějaký pořádný XC závody!

                  0 0
                • Eva  

                  Je vidět že ještě nemáš srovnání s opravdu technicky náročnou tratí.Tady bylo jen pár brodů což by se za technický úsek dalo považovat,jinak nic,žádné kořeny,šutry,žádný těžký a prudký sjezd,jen lehké cesty,šotoliny a asfalt,převýšení mimimální.Zkus jet Malevil cup,Apache Jestřebí hory,Drásala,Bes­kydy,Sudety,Ex­trem Bike Brdy a Žernovník bude pro tebe trasa pro mimina.Nechci ten závod schazovat,každý si své najde,ale toto vlákno bylo přece založené aby se účastníci mohli vyjádřil a toto je můj názor.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Eva má kolo. Eva má páru. Eva jezdí XC. Tak s Tebou bych si asi už nezajezdil. Dej srovnání.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ujede bejby závodník Sudety ?

                      0 0
                    • Polka  

                      „Eva má páru“ – to opravdu sedi, mohu dosvedcit. Ve sjezdech ujizdela jak blazen :-)

                      Jinak Mazec fakt neni technickej, maximalne ty brody. Cekal jsem, ze to bude tezsi.

                      0 0
                  • Santus  

                    ale ale, tak velka tvrda sudetacka v Namesti :-), gratulace k bedynce. Sjezdy teda jezdis pekne, v tom prvnim sotolinovym mas muj skalp, jeli jsme casto spolu( cerveny volny triko). Skoda ze nebyla sila se udrzet toho Grisofaka , ve sjezdu to slo, tam se kila hodi(moje), ale jak se to naklonilo tak spatny.
                    Malem jsem mel karambol, kdyz se v poslednim sjezdu lesem do Namesti vynorila doprotivky babka v satku na Simsonu, sakra co tam delala.
                    Nebyl to maraton, ale jako zavod se mi to libilo.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Takže na Hoškovi se mám držet volnýho červenýho trička ?

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Dejte někdo orientační čas, o co se mám snažit.

                        0 0
                      • Santus  

                        mozna to spatne chapes, cerveny triko jsem ja,to nedelej, tam budou jini rychlici tech se drz:-) Co se casu tyka, tak to je tezky, muj pohled vyletnika je, ze vse pod 2.30 je vyborny a 3.00 je dobry.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Já zůstanu asi u těch výletníků. Včera jsem si projížděl 2o s původním úmyslem projet 5o, ale od hospody z Hostěnic jsem to zkoušel dál, po 3oom jsem nějak nenašel značení a časová tíseň mě donutila jet domů.

                          0 0
                    • Eva  

                      Nooo,tvrda sudetacka nejak mekne,tak ted objizdim mistni „hnojaky“ :-))),no ne,ale tak nejak jsem tusila ze bych z toho mohla vytriskat nejakou financni odmenu,ty tri litry se hodi :-))).Jen nevim co na takovem zavode treti kategorie dela elitacka a nekolikanasobna mistryne CR v MX.Prize money jsou velke lakadlo.Jo a Sudety jsou uz pristi tyden a sakra se mi moc nechce,ted mam za sebou Hoska a predstava ze na Sudetech to nejtezsi zacina prave az na 75tem km mne uplne demoralizuje. Cerveny triko si bohuzel nepamatuju,ale koukala jsem dojels tesne za mnou,ne? Grisoftaka se drzet nedalo,neb on mel defekt,takze jen sjizdel to co ztratil.Babka na motorce fakt prekvapila.Zavod to byl peknej,daleko hezci nez Zernovnik.

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.