UL - Erzegebirge (nebojaksetoksakrupise)

282 nepřečtených
  • scret

    tak zakladam po vikendu nove vlakno…

    0 0
    • Smazaný účet  

      tak mi pak posli fotky :-) cos nafotil, i pro ostatni, dam to na server a vystavim :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      jo a jakto ze ste nedojeli na komarku ? po double-grogu bylo zase dobre :-))))))

      0 0
      • kacacka  

        krasne se mi po tech rumech litalo vzduchem :))) dneska trochu boli zebra :( jinak jsem ok, dada uz mi vybira novy brzdy…

        0 0
        • Smazaný účet  

          dikybohu ze se nestalo nic horsiho vid :-)))) a taky me mrzi ze sem to nevidel ;-)))))))))))))))))))

          :-))

          0 0
          • hmi  

            cus, odpadlici chytli rychlik a presunuli se do UL…

            Jak jste dopadli, nezmokli jste? A kde Kata plachtila?

            0 0
            • scret  

              NO zmokli jsme uz cestou na Cinovec,pak uschli a pak zas zmokli:))

              0 0
              • hmi  

                v UL byl cedak jako blazen, tak jsem si rikal ze vas to asi taky chytlo…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jo, tesne pred komarkou spadla z nebe mokra deka ;-))))) chvili sem stal pod stromem ale nemelo to cenu ;-)) ale ty dva grogy na komarce to spravili ;-)))))))))))))

                  :-)

                  0 0
                  • hmi  

                    motto: kdyz nekdo zmok, pomoh mu grog;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      :-))))))) jo :)

                      0 0
                      • hmi  

                        asi z toho bude blues;))))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          blues-band rulezzzz ;-)))) jooo na missisipy tam je atmo ;-))))) cernosky a parniky a tak ;-)

                          0 0
                        • SELMIRA  

                          dneska zasjec zmokávácí den afšak grog nikde žádnej :o(((

                          Tak snad trochu blues:

                          „…a zatím dole v dancingu tři bledí páni* v smokingu hrají pro cizí vkus. Stesk jim oči zavírá, když kytarista ** zazpívá svý nejnovější blues…“ © myslim Plíhal

                          *u nás to budou 2 páni a jedna dáma **Hmi

                          :o)

                          0 0
                          • scret  

                            trocha sentimentu:)))

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              nó víš Ty to vlastně, že budem mít orchestr? takový malý teda band takový bluesový kdybys chtěl, tak trumpeta je eště volná nebo bicí (esli si ho tedy ke kytáře nebere Hmi) moh bys pak pít zadarmo v našem báru :o)

                              0 0
                              • scret  

                                no neco vo tom vim. Juu,tak joo,do toho jdu!:) Na trubku jsem vzdycky chtel hrat:)))

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  príma a Katka by mohla třeba zpívat už máme jednu blond Marlen, tak aby byla i jedna brunetka to bude hezké :o)

                                  0 0
                                  • scret  

                                    hehehe:))) tak tos trefila,Kacka zpiva tak rada,ze to uz by radsi jezdila na kole kazdy den:)))

                                    0 0
                                    • SELMIRA  

                                      jestli zpívá tak dobře jako jezdí na kole tak to berem! To se jí bude líbit. Blues se musí líbit každýmu. :o) Zvlášť to naše. Myslim, že Kačka se narodila proto, aby byla spolu s námi nejslavnější blueswoman vesmíru. Teda všech vesmírů. Tím jsem si jistá.

                                      0 0
                                      • scret  

                                        neboli „..the best of the best of the best..“:))) no ja si myslim ze na kole jezdi daleko lip:))) a blues a jazz se ji zrovna moc nelibi!:) no jo je holt jeste mlada,nei co je dobry:)))

                                        0 0
                                        • SELMIRA  

                                          hlavně, že si vybrala Tebe takže trochu to asi ví? No a zbytek jí poradíš. A my Ti pomůžem. :o)))

                                          0 0
                                        • hmi  

                                          vy ste se pekne rozjeli;)))) ale to je dobre! talent ani sluch neni dulezity, dulezita je chut a nadseni pro spolecnou vec;)

                                          0 0
                    • SELMIRA  

                      tý wogo! To bude song! Uplně to slyšim. Hlavně ten saxík v tom. :o))

                      0 0
            • Smazaný účet  

              kata zrala hlinu dyz sme ficeli z komarky, jak je ten houpak, po tom desti ty trekovy kola nemeli zrovna velkej grip ;-((

              0 0
              • scret  

                a potloukla se hodne???:(

                0 0
                • SELMIRA  

                  já to viděla za to mohlo to bahno slizský, zlý! Nebohá Kačka se bacila do hlavy takže teď má pan Dáda praštěnou ženu. Cho.

                  0 0
                • kacacka  

                  ty veckovy brzdy budou pro me :))) bacena hlava, modrina na zebrech, trosku nozka bolava, jinak utrzenej tachac, zniceny brzdy, ohla packa, osma na zadnim, ale dojela sem :))) …rikala jsem, ze si aspon muzu poridit novy kolo, ale dada nechce…pry sem posuk a nekde bych se zabila :) …¨ja si prijdu normalni :))))

                  0 0
                  • scret  

                    tyy woe,tak to musela bejt tlama!:(( Padlas aspon do „mekky“ hliny?:)

                    0 0
                    • kacacka  

                      padla sem na bok a krasne jsem se praskla hlavou o zem…nic moc mekyho…ale hlavne ze jsem cela…nee???

                      0 0
                    • kacacka  

                      padla sem na bok a krasne jsem se praskla hlavou o zem…nic moc mekyho…ale hlavne ze jsem cela…nee???

                      0 0
                    • kacacka  

                      padla sem na bok a krasne jsem se praskla hlavou o zem…nic moc mekyho…ale hlavne ze jsem cela…nee???

                      0 0
                    • kacacka  

                      padla sem na bok a krasne jsem se praskla hlavou o zem…nic moc mekyho…ale hlavne ze jsem cela…nee???

                      0 0
                      • kacacka  

                        ty blaho, me to nejak nefunguje a funguje zaroven az moc…jdu makat

                        0 0
                        • scret  

                          Jinak helma v poradku?Hlava asi taky,akorat to kolo asi dopadlo co? No to vis,to je nevyhoda trečingovýho kola. Vzhledem k tomu jak jezdis by ti dada mel koupit horaka! Vono se stejne divim ze i pri jeho skoro 90–100kg mu i ten jeho artur porad drzi… To ja bych ho asi uz davno „umrel“:)

                          0 0
                          • hmi  

                            Sive peknej drkopad;/ .....se pripojuju k vyzve poridit Kate neco poradnyho do tereeenu!;)))

                            0 0
                      • scret  

                        takze jsi padla 4× na bok??:))))))

                        0 0
              • hmi  

                no to si dokazu predstavit;( by se mel Dada zamyslet nad nakym mastodontkem pos stromecek;)

                0 0
            • Smazaný účet  

              a kde ste pak zakoncili ? ;-))))))) sem po navratu tak akorat zapadl do pelechu ;-) sem byl KO :-)) malo zradla…

              :-) no ale f 5et uz pekne ve worku ;-)))))))))))

              0 0
        • scret  

          ale copak??tys napodobovala Selmiru??:))

          0 0
      • scret  

        no,ja bych jeste klidne jel,ale Kacka se nejak zasekla a mela toho uz plny brejle:( a uz se ji nechtelo slapat ten „kopec“ na Komarku… Tak jsme okamzite sjeli do Krupky… Holt jeste neni zvykla no:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tyjo, by zaslouzila medaili !!!! jela squele :))))

          0 0
        • SELMIRA  

          i jen se Ty nevymlouvej na ženu!

          šlapalo jí to uplně parádně těkže bys ji měl zulíbat celou a eště jí koupit medaili (třeba čoko) a pohár (třeba zmrzko) :o)

          0 0
    • SELMIRA  

      Brétro. Já chci zatím poděkovat všem soudružkám a soudruhům – účastníkům toho super svatebního zájezdu. Zejména pak CK Dada&Kacka za příkladnou péči a radostnou zábavu. :o)) Přeju vám pěkný den. teta Selma

      0 0
      • dada  

        neni zač chytlas ten vlak?

        0 0
        • SELMIRA  

          no jistě snad si o mně nemyslíš, že mi ujel vlak? :o) A super bylo, že to jelo až na hl.n.

          0 0
        • scret  

          JInak ja taky dekuji „hlavnimu organizatorovi“ :)za zasveceni do pojmu „Lesna“:)

          A za to odreny sedlo se Kacce za moji Kacku moc omlouvam!:(

          0 0
          • dada  

            není odřený ale roztržený…

            0 0
            • scret  

              tak teda roztrzeny…:(

              0 0
            • scret  

              zkusite to dat nekam do spravky?

              0 0
              • dada  

                k ševcoj? neee asi to zalepime vteřiňákem…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  sraaamy sou potreba :-)))) anooobrz patina :-)))

                  0 0
                  • dada  

                    tam je problém že se to může trhat dál…je to takový choulostivý místo…

                    0 0
                    • scret  

                      bohuzel tam italsti soudruzy pouzili fakt tenkou kuzicku jak z predkozky komara

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      me se to taky trha, a porad se to jeste neroztrhlo cely ;-)) asi nemusim rikat kolikrat sem stim uz nekde riznul ;-)

                      0 0
                • scret  

                  nevim,kdo by to mohl delat:( zkus na tohle tema zalozit thread…mozna nekdo bude vedet… Fakt me to mrzi!Muzeme pak u mne v praci treba vymyslet nejakou slevu…

                  0 0
                  • dada  

                    to je dobrej nápad…budu kupovat nějakej lehkej spacák…třeba husky ember nebo tak něco.....tyk udělej akci!

                    0 0
                    • scret  

                      ember je slusnej! akorat se rozhodni kdy ho chces…aby pak jeste byl:(

                      0 0
                      • dada  

                        klidne hned kdyz bude akce 50%off :)

                        0 0
                        • scret  

                          ty woe,to zas neblazni,tolik dat fakt nemuzu:( To neni ani nakup… Napisu ti do mejlu za kolik…

                          0 0
    • Smazaný účet  

      TAK JESTE JEDNOU, FOTOS NAAAA: kuba@sun.ujep.cz

      :-))

      0 0
    • Smazaný účet  

      tyjo ale stejnak to byl paradni vylet co ? :-)))) kua, by sme meli zase za mesic udelat neco podobnyho ;-)

      8-)

      0 0
      • scret  

        jj,hezky!

        0 0
      • SELMIRA  

        jako další svatební cestu? a kde vezmem ty novomanžele? ;o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          az konecne otevresh srdce nekterymu z tech napadniku co ti porad nosej kvetiny pred dvere ;-)))))))

          noooo a jinak, muzeme jet klidne jen tak :-)))) pac nasto baviiiii ;-)

          0 0
        • SELMIRA  

          tam jsem už byla ale neva Hlavně pozor na Jóžina. :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            je to tam krasny, tam je totish Krasno a tam ja bydlel nez me spolklo UL :-))))

            0 0
            • SELMIRA  

              Krásenské údolí je krásné. Akorát tam trochu chcípla liška a pejsky tam dávaj dobrou noc. Ale to je právě vončo. :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                naaahodou :-) u nas na fsi :-))) je cilej ruch :-))))) tak napriklad sousedovic fena Tina, ma stenata, jiny sousedi maj kotata od kocky co je chlupata, deti delaj ratata, pac sou prazdniny, v kiosku prodavaj zmrzlinu, v hospode tocej gabinu !, taky myslifci maj lof, a pac voni strilej jeleny, tak sem se v lese bal, sou to hieny ! :-)))))) jo a starosta ma novyho favorita, to jen tak navokraj :-))))) chrrrr :)

                0 0
        • SELMIRA  

          a další měsíc můžem sem

          www.jhmd.cz/…ices084c.htm

          nebo

          www.jhmd.cz/…ices084c.htm

          Česká Kanada

          0 0
          • SELMIRA  

            neb mělo bejt sem

            www.jhmd.cz/…ices083c.htm

            0 0
            • Smazaný účet  

              na nadrazi by chtel spat kazdy :-))))))))))))

              0 0
              • SELMIRA  

                já už jsem spala ale na trochu míň luxusnim nádraží na opravdu opravdickém heč

                0 0
                • lidumil  

                  To já taky a dokonce ve vagonu – v Mikulově a v Horní Plané u Lipna. Nádhera…

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    PCHE ve vagónu to nic nejni my normálně na zemi na nádraží teda s karimatkama a spacákama, to zas jó

                    0 0
                    • lidumil  

                      To já v Budapešti, heč, a ráno mě ztloukli policajti .-(

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        ty wogo tak to vedeš asi tak o 5 a 0,5 bodu :o))

                        0 0
                        • lidumil  

                          No vono to zase nebylo tak žůžo a navíc slznej plyn do očí nic moc :-( Tak jsme to podruhý už neriskovali.

                          0 0
                          • scret  

                            co to proboha bylo za akci??

                            0 0
                            • lidumil  

                              žádná akce, byli jsem s kamarádkou v Budapešti a páč lilo, nechtělo se nám do kempu, tak jsme zaujali polohu ležmo na nádraží nakonec v čekárně a cajti mě probudili kopanci do zad, něco drmolili tou jejich zk…nou hatmatilkou a když jsem vylez ze spacáku, vylepšili to slzákem do očí. BYli dva a vypadalo to, že maj dohromady IQ tak asi 38.

                              0 0
                              • scret  

                                tak to je drsny

                                0 0
                                • lidumil  

                                  To bylo ještě za totáče, pak jsme našli príma bydlení kousek od centra za pár šupů. Nebyla to sice taková „romantika“ ale pohodový spaní s komfortem a koneckonců se v posteli některý věci dělaj líp :-)

                                  0 0
          • SELMIRA  

            totiž romantika! Je to sice na nádraží. Ale na úzkokolejce. A ta v noci nepremava a přes den je to jedno.

            0 0
      • hmi  

        by nebylo spatny projet stredohorsky trajly a vecer usporadat blues event u Fandy v Probostove…;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tyjo ! :-))))

          0 0
        • SELMIRA  

          ojty! :o))))

          0 0
          • hmi  

            tak jo? Selma asi jeste u Fandy v Habesi nebyla…?

            0 0
            • SELMIRA  

              no, to ne ale vim, co byla Habešská kríze a taky znám Habešskou kočku s krví bažinného rysa, kterou v 60. letech 19. stol. přivezli britští vojáci z Etiopie a začli ji šlechtit. Takže z původně divéké africké kočk vznikla kočka domácí, elegantní a půvabná. V společnosti přítulná, nežná a opatrná. :o)))

              Tak to se k Fandovi těším.

              0 0
    • kacacka  

      ty zebra mi pekne bolej :(, tak mam cas se valet a nasla jsem v jednom threadu odkaz na kolo, co by se mi libilo…co vy na to??? www.kolokolo.cz/…-fisher/hkek

      0 0
      • kacacka  

        koukam, ze se v praci pekne flakate, zatimco ja tvrde makam a se mnou si pak odpoledne nikdo nepise, E BU :(

        0 0
        • DW6  

          mě se moc ten Fisher nelíbí..posílám ti link na Ravíčko,sháněl jsem ho kamarádovi a levnějc jsem ho nesehnal,navíc je lepší a o dost levnější.. www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… já se zas v sobotu zaplet do šarvátky a mám polámanej nos:)jinak jsem byl na houbách a plnej bágl:)

          0 0
          • lubos  

            ale Vcka misto hydraulik a horsi vidlice /si myslim/

            0 0
            • lubos  

              jinak je to Ravo hezci, to jako jo :)

              0 0
              • DW6  

                ta RST je o něco slabší(navíc má zamykání,je to lehká závodní vidle)..véčka Kačce budou stačit..navíc kamarád si to Ravo před týdnem koupil a ještě tu cenu ukecal,myslim,že mu to nechali o 1tisíc korun levnějc jinak kvůli pádu budš kupovat nové kolo?to je docela dobrý

                0 0
                • kacacka  

                  kvůli pádu nee…jen bych chtěla víc drandit sjezdy a neřešit každej šutřík :))

                  0 0
                  • DW6  

                    .chápu.

                    0 0
                    • kacacka  

                      jaký byly závody…vyhráls po našem tréninku aspoň nějakou cenu :))

                      0 0
                      • DW6  

                        byl sjem až 6. v kategorii,je fakt,že jsem dal pár dobrejm,ale 5lidí přede mnou je sakra dost..ale ted odpočívám,vyjedu jen dnes a v sobotu si spravim náladu na silnici a pak hurá do těch Doks

                        0 0
                • lubos  

                  Ja jsem tam videl Manitou

                  0 0
                • scret  

                  RST – „lehka zavodni vidle“ no dovol abych se zasmal:)) no lehky nejsou a „zavodni“ jsou mozna v tom ze v zime to vubec nechodi,takze takovej zimni LO nebo ze by inteligentni tlumeni?:)))

                  0 0
                  • dada  

                    taky mne to zmatlo…ale dévéčko tím myslel RockShoxTora…je to každopádně debilita to takhle zkracovat…

                    0 0
                    • scret  

                      no promin ale i tak,Tora nema s lehkou zavodni vidli podle me nic spolecnyho:)

                      0 0
                      • dada  

                        mne se neomlouvej…tu zkratku sem nevymyslel :)

                        0 0
                        • scret  

                          no RST,to je zkratka jak brno,nechapu zkracovat tak „dlouhej“ nazev Tora,no nic,to je jenom moje ranni fylozofovani:))))

                          0 0
            • scret  

              ma to Blacka,nerekl bych ze je horsi nez Tora…asi vec nazoru…

              0 0
              • DW6  

                nene,v te závorce jsem mluvil o Blackovi,špatně jsem se vyjádřil

                0 0
      • lubos  

        chybi mi tam tlumic ;o)

        0 0
        • lubos  

          Jinak dobry, za tu cenu …

          0 0
          • kacacka  

            stejne sem nikde nenasla kolik by ten GF mohl vazit :( treba se za to stydej :)…o ravu vim, navic ted mam ravo a jsem spokojena…jen to neni bike :)…a to je dilema nejvetsi

            0 0
            • lubos  

              Tady je link na vyrobcu www.fisherbikes.com/…e_detail.asp?… (geometrie a tak). Vahu samozrejme neuvadeji, tak jedine secist komponenty :o), ram by mel byt do 2kg. Jinak to ma na rozdil od Rava 10cm zdvih, ale nevim jestli jsi myslela prave to, ze Ravo neni bike :P

              0 0
            • lubos  

              bude o neco tezsi si myslim, tipoval bych tak /kdyz pominu plaste/ navic 400g kvuli kotoucim hlavne. A mozna nevim, jestli tam nebude znacny rozdil ve vaze vidlic.

              0 0
      • Smazaný účet  

        sive, me se libi :-))) by vam to spolu sluselooo :-)

        0 0
        • kacacka  

          se ti libi? dyk to nema tlumič…:)

          0 0
          • Smazaný účet  

            dyk taky na nem nebudu jezdit ;-))

            0 0
            • kacacka  

              to psal dada…mi porad krade marvina :) na sjezdy mam prece v zaloze tvyho mastodonta…jen jsem chtela, aby ses citil taky trochu bezpecneji :)))) navic jeste nic nekupuju :) jen uvazuju…ach jo

              0 0
              • Smazaný účet  

                ten GF ma styyylek :-)) si totish myslim ze kolo by se ti melo libit, abys ho mela rada a rada na nem jezdila :-)

                a bejt na me, tak pockam, prisetrim, sezona se chyli ke konci, mash u adamka 10% slevu, a kaufnul bych tohodle mazlika: www: www.mtbs.cz/katalog06.html?…

                :-))))

                0 0
              • scret  

                hele Kacko,ja bejt tebou,tak jdu bud do toho Rava anebo Sppeslika anebo bych si postavil kolo na ramu od Spydera… Do 30 tis. si tam postavis takovyho lehouckyho vymazlence,ze to je pomalu k neuvereni…

                0 0
                • kacacka  

                  diky vsem, ja zatim jen sonduju a budu asi jeste vyckavat a uvidim po dovce :)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Já myslim, že k holce modrooký ladí jedině ten Spešlíček. Amen!

                    0 0
    • Smazaný účet  

      bry den :-) jak se mate ? co delate ? :))))

      0 0
      • dada  

        včera sem nasadil na kačky kolo XT véčka a avidy páčky tak to dneska pojedem někam vyzkoušet…ale teď hnijem v práci…:(

        0 0
        • Smazaný účet  

          tyjo :))) takovej luxus :-)))) bude brzdit samo :-))) me dneska padne az f 8sm vecer ;-) fcera sem jen langsam zajel na pivo do libochovan....., me uz to nejede ani po rovine… :-)

          0 0
        • scret  

          ses teda moc pres kapsu neplacnul:))) Ja myslel ze ji koupis rovnou cely kolo:) nee ale vazne,myslim ze XTecka na krose je uplne mazec,pac to bude brzdit vyborne!

          0 0
          • kacacka  

            potvrzuji, ze brzdim jak drak a to jednim prstikem…tak jo to kubajs dycky chtel :))) jede dneska nekdo s nama???

            0 0
            • Smazaný účet  

              noooo, pac sem si na tom tvym drakovi asi zase zlomil ten zlomenej prst ;-))))))))))))))))) pri brzdeni ;-)

              0 0
              • kacacka  

                to kecas :))) takovy narceni…esi te to boli, tak prijed a ja ti to pofoukam, ale udelal sis to na svym…zarucene…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  :-)))) nene :-)))))

                  0 0
                  • kacacka  

                    si to s tebou vyridim, az te nekde potkam :))) ja du zase makat, tak se decka mejte fajn a vymyslete nejakej vejlet…co takhle vyjet zitra???

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      zitra jedu do Krasna :-) pristi tejden dame to nemci a rytinu jo ? :-) dyz mash ty jednoprstovy brzdy tedka ;-)

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        ktože jedeš do Krásna BEZ NÁS??? :o(

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          tak pojedte :-))))

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            nemohem máme přece EBB! Tak to tam okoukni a příště jedem s Teboj.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              to tam mam vokoukly ;-)))) sem tam bydlel par let ;-))))))) uz se tesim na tradicni osmickovej vokruh: prameny-kladska-marianbaden-nimrod-prameny-3krizky-krasno

                              z nimroda do pramenu vede takova totalne bozi stezka lesem, vypada to tam jako f panovi prstenu :-)))) deeeeeeep :-)

                              navic ma chcat, tak to bude uplne bozi, tam je to totish nejlepsi dyz chcije, z nejakyho duvodu ;-)

                              0 0
                              • dada  

                                si stejně magor :)

                                0 0
                              • SELMIRA  

                                prameny znám kladskou taky i mariánky ale zrovna nimrod ne. Tak to se tesim! :o)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  u nimroda maj dobry pivo, a squelej gulash :-)))) ( nepresolenej ! :-) a navic sou hodny a prijemny a zmoklyho cyklistu posadej na polstarek :-))))) no fakt :)))

                                  0 0
                              • Smazaný účet  

                                tyve, tak nakonec tam zase nejedu....., normalne mi vola mom, ze prej at nejezdim ze jede parit !!! ;-))) to sou ty rozjety 60satnice ;-)

                                0 0
                    • scret  

                      ja bych nekam jel,bohuzel ted nemam kliky,cekam na prostredni XT prevodnik:(na vikend jedeme s Kacko na Moravu za jejima pribuznejma,takze az nekdy pristi vikend…

                      0 0
            • SELMIRA  

              gratulace k novejm brzdám! hodně úspěšných zastavení a tak. :o)

              0 0
    • Smazaný účet  

      zdar :)) tak kde ste byli o weekendu ? :)) my sme trochu mapovali adolfof-sneznik :-) utajene, neznacene trasy nas vedly :-)))) bylo tam krasne :)

      nejaky crazy photos: hactar.ujep.cz/

      0 0
    • scret  

      zdar lidi,uz jsem zas tu!:) Ja byl o vikendu na Morave a vcera jsem si dal jeste v kolbenu volno:))

      0 0
      • dada  

        sem si všim…dneska tam přindu znovu a jestli pasy nepojedou tek te nahlasim kolbenoj i daňkoj!

        0 0
    • dada  

      hele co takhle sada MSR nádobí BlackLite Classic? koukal sem ze od MSR berete a tohlencto se mi libilooo?

      0 0
      • scret  

        no nejsi narocnej:))mrknu na to… Ale moc veci ted nebereme standardne od MSR na kram…

        0 0
      • scret  

        hmm,tak jsem na to koukal a ja bych do toho za ty prachy nesel… tak uprava je jako teflon:( A jeste abych tahal na vandr drevenou varecku…:)

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak jak draci ? :-) dame dneska vyjezd ? do nemecka ? dolu rytina ? prucelka ? ;-)

      17:00 oblibeny startovni cas na oblibenem miste ( senkovna… ;-)

      kdo pojede ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.