• vasil

    poradte, kde najdu popisy tras – terén i silnice (dovolená se blíží) spíše něco kratšího

    0 0
    • BB  

      www.sweb.cz/monolink/

      0 0
      • Hurka  

        Jo, soubory neexistují… nějaký mrtvý link (na tom webu)

        0 0
        • blue  

          musis pouzit MSIE, ostatni prohlizece ignorujou diakritiku v nazvech souboru a adresaru

          0 0
    • Darkson  

      www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…

      !!!!!!!!!!!!!

      0 0
    • climber  

      Výhoda Křivoklátska je, že když se nebudeš cpát k řece tak je skoro všechno sjízdný. Tak si kup normální turistickou mapu a po značkách to můžeš vesele smažit.

      0 0
    • vasil  

      křivoklÁT a okolí schválně sem si nechal zkontrolovat pravopis ve wordu (asi mám nějakou ostravskou mutaci :-)

      0 0
    • lenochod  

      máš-li rád adrenalin, bajkni si oboru v Lánech :o)))

      0 0
    • kesu  

      urcite se jed podivat na klicavu,po cerveny je tam docela peknej sjezd,pak doporucuju cervenou od hradu krakovec smerem na berounku,je tam asi 30brodu a je to moc pekny udoli.jo a za fotku se omlouvam je z mobilu

      0 0
      • Elwing  

        ya ya tam sem jela, dá se to tam pěkně smažit dolu :)

        0 0
      • vasil  

        vypadá to hezky, ale kde jsou na cestě nějaké šutry :-))) to abych si nějaké přivezl v batohu z beskyd

        0 0
        • minifisch  

          neboj taky se tam nejake najdou :) mam to tam vsude projete hehe bydlim totiz kousek od Krivoklatu a okoli .)

          0 0
      • blue  

        žádnej Krakovec… Brtník to je :-)

        0 0
      • divinol  

        jo,tam to znám…mám na Klíčavě chatu takže dobré zázemí pro výlety…ta stezka je dobrá,hlavně nahoru…

        0 0
        • divinol  

          slušný šutry jsou když se jede po silnici od Lán směrem zpět na Zbečno a odbočí se na zelenou,je tam dobrý sjezd do Městečka u Křivoklátu…dá se pěkně mazat ale nesmí vlítnout pod brýle vosa,jako se to stalo mě minulý týden…to jsem myslel,že se p..... :-)

          0 0
      • rasto  

        asi pred 4 rokama se na tomto sjezdu vysekal grafik od vela na tom jejich velozajezdu: zlomil si klicni kost :-) vzdy, kdyz ho sjizdim, mi stavaj vlasy strachem :-) to se mi moc casto ve sjezdech nestava.

        0 0
        • divinol  

          jestli to je ono…nejdříve rovinka podle pole na kraji lesa,potom po l.straně samotná chata v lese a pak už začíná kamenitá cesta,která se stále svažuje a pak se stáčí doprava.....

          0 0
          • rasto  

            staci doprava a konci asfaltkou, ktera (doprava) miri na klicavu? tak to je ono :-)

            0 0
    • Traction  

      Ahoj byl jsem tam předloni na výkend doporučuji koupit za devadesát korun cyklomapu.Teď jsem mimo domov napiš kdy jedeš mohl bych jí naskenovat a poslat ti jí.

      0 0
      • vasil  

        dík, určitě jdu do mapy-vždycky si kupuju v oblasti kam jedu šlo mi spíše o typy na trasy :-)

        0 0
    • Rychlej turista  

      /…/article.php?… Připrav se na delší, ale parádní čtení :-D

      0 0
      • vasil  

        :-))) díky za tip ale jsem 4 měsíce po dovolené a nevím, kdy se tam zas dostanu ale zase vím na koho se obrátit-nabídka je vyčerpávající

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.