• arcco

    Ačkoliv nepatřím mezi výkonnostní cyklisty, šel jsem do toho a za 700 se nechal zmrtvit (TF.max 203).Další hodnoty raději neuvádím, pro trénované by byly k smíchu :-) Není od věci se občas podívat pravdě do očí.Za ty prachy to až tak nebolí.

    0 0
    • arcco  

      A ještě

      0 0
    • enjoy  

      za 700,– si se byl projet na rotopedu?

      0 0
    • luke777  

      za tech 700 si dostal co? jednu jizdu, mereni vykonu?

      0 0
      • arcco  
        • určení prahů (AE, Anp)
        • já měl 4.odběry, ale ex trénovaní můžou mít i pět
        • přepočet Watáže /kg váhy
        • určení setr.stavu
        0 0
    • maxtor  

      Nějak nechápu, o co v tomto threadu jde…

      0 0
      • enjoy  

        a o co jde tobe?:-D

        0 0
      • arcco  

        skromně jsem chtěl uvést, že jsem byl na zátěžovém testu (bez spira), že mě to stálo viz.výše a že to je kousek od Ostravy.

        0 0
        • revish  

          cau orlovaku :o) chci si ty testy tez udelat, kde presne v Bohumine to najdu? muzes napsat nejaky kontakt? diky orlovak

          0 0
          • arcco  

            na první fotce je ten název vidět.APOLLO Bohumín, tel.kontakt je ve Velu. Ale popsat, kde to přesně je, ehm. Ptej se na hospodu Budka, kousek od ní. Ale raději bych se první domluvil telefonicky.

            0 0
            • revish  

              ok diky, a co jinak, kde v okoli orlove nejcasteji jezdis, treba se nekde na horach potkame.

              0 0
              • arcco  

                pokud je čas, tak poblíž Jarošového letiště, sady ilesopark je nahoru dolů a když to spojíš…

                0 0
    • Páník  

      Ja zas kazdy tyden provozuju zmrtveni v Benesove…ta hospoda se jmenuje Bejkárna:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.