rámy cannondale - praskaj taky? :))

34 nepřečtených
  • HastySnail

    co si tak letmo vzpomenu, nedokážu si vybavit jedinou značku, která by dělala především pak FS rámy co neprasknou. Ale cannondale se v tomhle mém přemýšlení řadí mezi špičku, protože jsem o něm slyšel snad jen jednou jedninkrát. Možná je to daný tím, že jich tolik nejezdí… ale myslím že ani to už momentálně není zas až tak moc pravda a proto se ptám – praskaj? :)) Slyšeli jste o konkrétních případech? Jinak na cannondale jsem se zaměřil hlavně protože o něm uvažuju na příští rok – jinak do té skupiny rámů „držáků“ bych asi zařadil veškerej titan a pak možná ještě značky jako SantaCruz, RockyMountain, Norco, Intense, … co Kona? :) … ale to je moje představa – mýlím se? :) díky za reakce.

    0 0
    • kurýr na bajku  

      jednoho prasklýho u středu sem viděl, ale puklina dál nepostupovala…

      0 0
    • enjoy  

      a nezapomen tam zaradit taky RB:-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        To sou nějaký východoevropský Thaiwanci, ne ?

        0 0
      • HastySnail  

        RB sice možná nepraskaj, ale mam k nim tak nějak odpor… jediný celkem povedený RBčko mi přijde CRX – dokonce jsem o něm jeden čas i uvažoval, ale těžce opožděná reakce ze strany firmy RaceBike mne odradila. :-// jinak věřim že jsou fajn… ale neni to můj styl. Třeba Speedster… bleeee… už by mohli konečně taky inovovat… mam pocit že už minimálně 5 let prodávaj to samý.

        0 0
    • gobike  

      Urcite ne, dyt praskaji jenom meridy, nic jinyho v zivote neprasklo, zato meridy praskaji jak na bezicim pasu.

      0 0
      • HastySnail  

        no na tom něco bude… kór když to tvrdí její majitel… já sám už jsem jich osobně pár viděl… kámoš měl dokonce prasklou na dvou místech… teda vlastně ještě má a pořád na ní jezdí… :D já jí mam teprve chvilku a považuju se za vyhublýho cyklistu, takže si pořád držim nějakou naději že pode mnou vydrží nějakej ten rok, dva… :))

        0 0
      • kurýr na bajku  

        je vidět, že už do toho docela vidíš ,–)

        0 0
      • sportovni_biker  

        jo no, souhlasím

        0 0
      • rasto  

        praskaj i gary fisherove :-/

        0 0
      • Páník  

        a uz je to tu zas

        0 0
    • wroum  

      praska vsechno a a canon neni vyjimkou. Franta Mrazek by moh dlouho povidat.

      0 0
    • MARIN  

      Vim o praskle karbonove zadni stavbe Jekyla

      0 0
      • kubad  

        Sorry, ale Jekyll nemá a neměl, karbonovou zadní stavbu. Co to bylo za kolo?

        0 0
        • MARIN  

          Tak ted si me dostal nejsem znalec C ale mel jsem za to ze to byl Jekyll – no kdyz nebyl tak v kazdem pripade celopero od C se zadni karbonovou stavbou. Jo kdyz nad tim tak premyslim tak Jekylla pak dostal misto toho praskleho ktery se uz nevyrabel ale nazev …

          0 0
    • repa  

      Mě praskla ta tenká trubka v zadni stavbě. Nikdo ti to nespraví. Reklamačka se už vleče 2 měsíce a asi ještě dlouho bude. Hliník všeobecně má nízkou životnost.

      0 0
      • enjoy  

        reklamace uznana? no ja vim ze ti nemusim rikat,ze na vyrizeni maji 30 pracovnich dni:-)

        0 0
        • repa  

          U mě je to trochu víc komplikované. vysvětlení by bylo na dlouho.

          0 0
      • raceman  

        zapoměl dodat že mu prasknul cannondale

        0 0
      • ota  

        Řepo,bude ten Duratec?

        0 0
        • repa  

          Jo bude už příšti týden . Bude opět s Lefty. Vyabavení bude kombinace XTR a XT . Mělo by se to vlést zas pod 10kg

          0 0
    • ddd - andy  

      :-D

      0 0
    • Peslezedirou  

      Praská vše kromě rámů od Franty M. :o)

      0 0
    • JIRA  

      Minulý týden jsem viděl asi pět prasklých „C“. Měli je v obchodě pověšený jako dekoraci. Třikrát to byl RAVEN, pak SUPER V a rozpůlený sjezďák. Taky tam měli RAVENa předělanýho na silničku. :) Bylo to kousek od Lugana.

      0 0
      • kubad  

        Raveny praskaly – proto je přestali dělat.Ale to byl karbon + magnezium lepený rám , předběhl trochu svou dobu – hlavně možnosti lepidla,

        0 0
    • senožrout  

      Sám jsem jeden jejich ruplej FS viděl. Ale můj stařík už to kroutí desátým rokem a to vozí i 120kg a zatím drží. :-).

      0 0
    • lanko  

      Praská všechno ( i Cannondale ) když to používáš k čemu to není konstruovaný. Takhle mi praskla zadní stavba Jekylla. Z větší části to byla velká konstrukční chyba. Tenhle typ zadní stavby se prodával jen pár měsíců. Od té doby ( 6/2004 ) zatím nic neprasklo :-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.