• MrtweyUbrus

    Koukám po sedle kolem 1500Kč, chci aby bylo pohodlný, netlačilo a hlavně bylo pohodlný i po najetých 100km i v těžším terénu.Hodně lidí chválí sedla WTB ale nevím, ještě jsem nejezdil, máte nějaké zkušenosti?jaký typ vybrat?Zároven jsem přemýšlel i o FIZIK NISENE 06 s wingflex, ale ty jsou prý zase až moc měkký, takže nevím, každou radu uvítám:O)

    Anketa: WTB vs. FIZIK

    WTB
    1x
    50%
    1x
    50%
    0 0
    • yetti  

      Kazdemu podle jeho zadku …

      0 0
    • TinkTink  

      WTB nekomu vyhovuje, nekomu ne – mne konkretne ne :)…takze viz predchozi reakce :)

      0 0
    • easyrider  

      Hm já mam Velo za 300,– a i po 100km je pohodlný, to je fakt zbytečnej dotaz. Každýmu podle svý pr…

      0 0
    • pop  

      zadek si zvykne na vše

      0 0
      • TinkTink  

        Myslim ze to az tak pravda neni…driv by tomu mohly predchazet zdravotni ujmy :)

        0 0
      • yetti  

        Uz 800km si snazim zviknout na sedlo LOOK a vypada to, ze to nepujde. Rikam si je to spicovej vyrobek, to si musi sednout, ale proste muj zadek rika ne. Kamos se na tom svezl a rikal, ze mu sedi dobre. Takze radit v otazce sedla asi nejde :-(

        0 0
      • Balrog  

        to není pravda

        0 0
        • Balrog  

          to patřilo pro POPa

          0 0
        • pop  

          panové,je to pravda…zkuste jezdit každý den na kole třeba do práce(kdybyste viděli ty sedla na kterých jsem jezdil-třeba to papundeklový-potom je každý s molitanem zážitek :))) Zadek si zvykne-potom když změníte sedlo,tak to zase trvá než se vysedí na jinej tvar :)

          0 0
    • hup73  

      Mám WTB, minulou sobotu jsem dal 200 a pohoda, ale bez terénu, jen asfalt. V terénu asi jen 80 a taky bez problému.

      0 0
    • Archer  

      Mam Fizik Nisene Wing Flex Black (novy, Ti vzpery, myslim ze 06). Je super, legke, ten Wing Flex skutocne funguje. Ale po nekolika stovek km jsem zjistil, ze pro muj zadek je trochu uzke. Koupil jsem se Specialized Rival 143, ten je o neco sirsi, mne to vic vyhovuje.

      S WTB zkusenosti nemam.

      Kdyz chces, tak ten svuj Nisene te prodam za tisicovku. Je uplne novy.

      0 0
    • jaski  

      mam WTB rocket V a je to des a hruza. hlavne teda prvni svihy kdyz sem ho osedlal. prvni den to slo. druhej den sem uz chtel vyndat imbus a sundat ho a dojet na sedlovce. no ale ted po roce uz se to nejak uklidnilo. pokud jedu jenom v sedle tak me boli prdel ale kdyz jedu treba teren kde musim chvili ze sedla tak je to docela pohoda. toz tak

      0 0
    • mosquito  

      a co BBB BSD-08 www.bike-eshop.cz/…esign-bsd-08

      uz ho zkousel i nekdo jinej nez tu jeden typek na BF co o nem psal?

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.