Kdo za vas je marathon man ? ? ?

54 nepřečtených
  • lempl

    taka je to za nama serie 3zavodu konanych ve 3ruznych zemich EU :-) bylo by super to tu trosku zhodnotit, porovnat zavody, trati, organizatory a hlavne pridat vase jeste zive vzpominky a nejaka fota z dnesniho zavodu v Nemecku :-)

    0 0
    • lempl  

      tak ja sem uspesne zdolal cca 300km behem 3zavodu (malevil:)-zzasvecenci vedi;) serie a tim padem se tesim „titulu“ marathon lempl 2006 rekl bych ze na psychiku byla nejtezsi asi salka, na techniku* nemecko (pls cabbage posli fotky jecnakovi;) poradatele to meli zvladnute nejlip asi na malevilu??? salka skoda zasobeni obcerstvovacek a pak chybky s trati nemecko zas nezna cipy, a nedalo jedinou tycku:-/ ale jen pivo, na ktery se asi budu dosmrti koukat ve vytrince;) a neumej narozdil od rakusaku objednat pocasi:)))) pride mi ze napad protahnout lidi 3ruznejma zemema je velice zajimavy, tak by bylo super pokracovani

      *rozumnej zavodni stroje

      0 0
      • zac  

        zacsveceni vedi… :)

        0 0
      • jecnak  

        Nebylo by vubec spatny, kdyby se do serie pridal ma pristi rok zavod na Slovensku, v Polsku a Madarsku.

        0 0
      • cabbage  

        pošlu, až bude online, zas si nepamatuju to ftp… fotil lempl, tak mi obsah a kvalitu fotek nedávejte za vinu;)

        btw: nemam ani tašku s tričkama ani s pivem, a protože si z auta vyndaval množství větší než malé cinkajících igelitek jseš hlavní podezřelý…:o)

        0 0
    • jecnak  

      Maratonwoman 2007 :-D

      0 0
    • McBlacky  

      Předpokládám že Malevil pojedem tak jako tak a příští rok má být Salzka 200km ne dva okruhy ale jen! – info od hlavního pořadatele kterýho jsme vezli autem do Německa. Takže to pojedem taky určite a když k tomu přidaj něco rozumnýho a ne EBM tak proč nejet znova. Na EBM je jedinej dobrej „unigue item“ +2 max speed. Zasvědcení vědí, já si pro něj pojedu příští rok :)

      0 0
    • Želva1  

      Určitě jsem nechtěla hlasovat tak, jak se mi to povedlo – jsem nějaká přepracovaná…

      0 0
    • jecnak  

      Tak a je to pred nama www.bikebase.cz/article.php?…

      Pridan zavod v Polsku v Krkonosich. Vypada to na slusnej masakr na zacatek sezony 101 km – 3.136 výškových metrů www.bikemaraton.pl/index.php?…

      Btw diky Gooode ;-)

      0 0
      • Bulda  

        hmmmm, ten snih vypada dobre, navic je to kousek za harrachovem, pisu si do denicku :)) a jelikoz uz je tedy znam termin Malevilu, tak predbezne bloknu chajdu, osvedcila se, ne??

        0 0
        • jecnak  

          Jj chajda byla super. I kdyz teda vyjizdet se po zavode do kopce :-P Mlcim, mlcim, mlcim. Blokuj.

          0 0
          • Bulda  

            co je psano, to je dano, Jecnak si bere stan …nekteri to jiste uvitaji :))))

            0 0
        • McBlacky  

          jj chata super příště víc černýho pivka :)

          0 0
      • cabbage  

        to zas bude dilema:-(

        0 0
      • cabbage  

        hmmm www.bikemaraton.pl/…0602_080.jpg tak katastrofa zůstane asi doma ikdyž se líp nosí;)

        0 0
        • McBlacky  

          taky myslím že na fulu to pujde líp projet :)

          0 0
          • jecnak  

            200/200 a poradne se rozjet. Otazka je ovsem co se zbytkem trati >:-D

            0 0
          • cabbage  

            ale zase lepší než kdyby tam byla šotolinová cesta…

            0 0
            • Gung-Ho  

              Ty to nemáš jednoduchý co?…Asfalt špatnej, šotolinový cesty špatný, kořeny a kameny na Brdech taky špatný…:-))

              0 0
      • Darkson  

        super. už jen změnit závod v německu a nebude to mít chybu. na to polsko se těšim. škoda, že letos Blacky nedojel Německo a Bulda tam vůbec nedorazil, mohla být bohatá bedna:-/.

        po dojetí Salzy jsem si říkal, že už tohle nikdy nepojedu a teď už jí mám v deníčku zaškrtlou:-)))

        0 0
        • cabbage  

          to o tý salce sem si řikal v 2.-3. kopci;o)

          0 0
        • McBlacky  

          všechno dobrý ale ty prachy za salku to je šílený

          0 0
          • Darkson  

            upřímně řečeno, prachů vynaloženejch na zdolání 200 km vůbec nelituju. jsem zvědavej, jestli letos bude jiná trasa

            0 0
        • Bulda  

          pristi rok se pocitaj jen tri nejlepsi vysledky, takze je to v suchu :)))

          0 0
    • McBlacky  

      hmmm tak ta rakef v nemecku a předčasné ukončení mě stálo třetí flek v hodnocení… to bych blil

      0 0
      • cabbage  

        no, kdyby ten závod vynechali tak jedině dobře(z pohledu příjemných zážitků)…

        0 0
      • Bulda  

        …napodobne .....nic si z toho nedelej, co mam rikat ja, pro me navic brambora v ceskym poharu i s jednim chybejicim zavodem …me ty Budejice staly bednu urcite, nejspis to misto vprostred :((

        0 0
    • dancing dog  

      hmm…extrémisti !!!!!!!!!!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.