• jurahasic

    Zdravím všechny bikery.Prosím o radu jaké množství oleje patří do noh RS Judy C 99'system pružina otevřená olej. lázeň.Díky

    0 0
    • delfyn  

      já to tam liju o oka:) mám SL většinou liju postupně až se chod vidle utiší

      0 0
    • pali  

      nebola v ponuke az v roku 2001 ? v ´00 v ponuke judy nebola model ´01 : prava noha – 130 cc 5–10 wt
      lava – 30 cc

      0 0
      • MlokCZ  

        Nevim jak Judy C, ale Judy obecně je v nabídce už o hodně dříve než 99. Já měl ještě nedávno doma kolo s Judy XC ročník 98. A ještě tu mám dokonce jedno kolo s RS Indy C, to je teprve vidle pamětník.

        0 0
      • delfyn  

        ty platí to tak pro všechny Judyny? i pro SL 2000?v levý ten olej jen maže a v pravý tlumí? já mám v obouch stejně(že bych vozil zase něco navíc?:)))

        0 0
        • pepek  

          Měl jsem Judy XC 99 a potřebovalo to do tlumicí nohy : 120 ml a do té druhé jenom 60–70. Tak to chodilo nejlépe, ale předpis je pro obě nohy: asi 120ml. Jo a s hustčím olejem jak 2,5W to chodilo špatně.

          0 0
          • delfyn  

            souhlas omylem jsem nalil 10W a jinak citlivá vidlice pobrala jen moje houpání, ale ne rázy od terénu:)

            0 0
          • delfyn  

            teď jsem v ní jezdil olej do jízdních kol a funguje v pohodě jen ten olej jak je řičí tak jakoby syčí jak protíká:)U týhle vidlice se nebojím si dělat servis sám:)

            0 0
        • pali  

          je to tak v lavej len maze a v pravej tlmi, preto ten nepomer tunnig spocival v hustote oleja v tlmeni a zmenou tuhosti pruziny + predpatie, jazdil som par sezon judy sl, ten udaj mam z orig. manualu, daval som tam hydraulicky olej ten ma asi 5W chodilo to v pohode

          0 0
          • delfyn  

            a co máš teď? já jsem mezitím jezdil Manitou SX-E, pak ještě Marzochi MX Comp ETA, ale Judy je Judy myslím že jsem to někde už psal možná i tobě, tak jsem se k ní vrátil

            0 0
    • miki  

      tak tady máš vše podle manuálu.

      0 1
      • delfyn  

        jé nemáš ten manuál takhle celej:)

        0 0
        • miki  

          mám chceš ho naskenovat a poslat??na mail.

          0 0
          • delfyn  

            to by bylo super, ať vím co dělám špatně, mám nějak vícejazyčnej drek a tam je prdlajs

            0 0
          • delfyn  

            jinak jaká je spokojenost u tebe s Judy Race?

            0 0
            • miki  

              Tak nestěžuji si je to olej takže dobrá žehlička mám jí 5 let na kotoučích a jednou měněný futra po 2 letech .

              0 0
            • miki  

              jinak manuál máš na mailu

              0 0
              • delfyn  

                ještě jednou díky, moje Judy změní jen barvu, možná nechám stříbrnou a jen něco dokreslím:)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.