• mawerick

    Ahoj všem:), mám dva dotazy: 1)nevíte z jakého „hliníku“ vyří Cannodale rámy? 2)potřebuju sehnat nálepky které vydrží vypalování laku (cca 250 stupňů) dík

    0 0
    • Manas  
      1. Netusim – stranky vyrobce.
      2. sci-fi, jedine lakovat
      0 0
    • wroum  

      jses si jistej tou teplotou? normalne se lak vypaluje teplotou kolem 120 – 130 stupnu a to samolepky vydrzej.

      0 0
      • mawerick  

        no teď jsem mluvil s tím člověkem co mi to má dělat a říkal že vypalujou kolem 200… Tak jsem to tam dal jen jako rezervu;)

        0 0
        • wroum  

          jak rikam, delal sem samolepky pro lakovnu kde se vypaluje teplotou do 130 C a to normalni folie vydrzej. 200 uz asi ne :-). A i kdyby to vydrzela folie, tak lepidlo bude bublat a udela v bezbarvem laku bublinky.

          a schvalne sem hledal a nasel sem, ze i nejkvalitnejsi bezny folie (ty co se pouzivaj pro signmaking) vydrzej max 140C, pak dochazi k trvalejm zmenam velikosti. takze bys musel slozite shanet a zkouset vhodnou folii, ktera bude pravdepodobne specialniho urceni a IMHO sehnat ji a odzkouset bude narocnejsi nez sehnat jinou lakovnu…nehlede na skalu barev

          0 0
    • pz-km  

      k te teplote – prasky se vypaluji pri ruznych teplotach – prumyslove aplikace 300–350 nebo uni 160–200 autolaky se vypaluji pri asi 120–130, dvouslozkove zpravidla pri 90 vse ale zalezi na tom, co rekne vyrobce barvy/prasku… vetsina nalepek by mela vydrzet az 200, ale zase zalezi co rekne vyrobce…

      takze dokud konkretne nedas presny typ, je to strileni od pasu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.