Lago di Garda, Tremalzo v září

13 nepřečtených
  • Otto

    Nechystáte se někdo v tomto termínu na Lago ? Minule bylo málo času, Monte Tremalzo nemám projeté a chtěl bych to napravit. Moje partyja nějak zlenivěla, a jet tam se skoromanžolkou nepovazuji za dobrý nápad. Tak pokud máte volné másto, dejte vědět. Petr

    0 0
    • Silas  

      V zari tam jedem, berem to jeste pres Livigno a taky stavime tak jako kazdy rok v Saalbachu. Jsme z Havirova a zatim mame vzadu volna dve mista.

      0 0
      • kubad  

        Já se taky chystám, ale nevím ještě přesne kdy a v jaké sestavě.

        0 0
      • pened  

        ted jsme se vratili z Livigna. Tydenni pobyt – super pojezdeni, na trasach minimalni pohyb lidi, nemelo to chybu :-)

        0 0
        • Pospa  

          Soráč že se tu přiživím, ale ten tvůj e-mail nefunguje chtěl se tě požádat o radu co se týká Livigna. Plánujeme tam jet příští rok. Letos jsme byli na Gardě a opravdu paráda, ale myslím si, že za ten týden jsme dali to nejdůležitější a chtělo by to změnu. Okud si čerpal trasy nebo jinak je tam dost tras na celý týden nebo musíš přejíždět ?

          0 0
          • pened  

            pockej chvili, cele to zpracujeme a zavesime na web. Popisy tras vcetne GPS, pudorysne nakresy, slovni popisy a hlavne fotky. Puvodni zdroj byl tady bike-gps.com/ , ale maji v tom docela binec. Museli jsme dost kombinovat, abysme neduplikovali trasy. Na druhou stranu – stalo to opravdu za to :-) .

            0 0
            • Pospa  

              Napiš mi potom prosím tě kam to dáte na web. Díky moc

              0 0
    • scret  

      Nevi nekdo odkaz s aktualnim pocasim v oblasti Cortiny atd.???

      0 0
    • krychlicka  

      ted sem ztama prijel,bylo tam nadherne a pokud jedes z tremalza sjezd smerem k jezeru(tj vyjedes tam po slnici smerem z bezzecy)tak si priprav poradnej fotak,pac neco tak nadhernyho sem jeste nevidel…ten sjezd je opravdu brutalne krasnej..tes se

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.