• jakub

    moje zena se rozhodla, ze si poridi silnici… v bazaci jsem nasel tyto: poradte, kerou by jste si vzali a proc.. v silnicich se absolutne nevyznam a esli vite o necem lepsim dejte vedet diky… Prodám silniční kolo na rámu DEMA vel.56 výbava kompletní sada RXIDO V dobrém technickém stavu – kolo bylo složeno v roce 2005 najeto cca 2000,– km Při rychlém jednání sleva. ( pořizovací cena 26 000,– Kč) tel. 603 74 74 09 cena 13 000,–

    nebo: Prodam silnicku Author 4402 v perfektnim stavu. Najeto do 2000km. Komplet Tiagra, kola Ritchey PRO, vzadu OCR, Kolo bylo po zraneni uklizeno do sklepa a nejezdeno.. Cena 14000.

    0 0
    • St1c  

      DEMU nebrat!!!

      0 0
    • grafik  

      hlavne vyzkouset jesi bude sedet geometrie, zrovna predevcirem sem koukal na silnicku canondale za 18 -slint-

      0 0
    • Sabbath  

      Raději toho authora. Kamos ma tiagru a je s ni spokojeny. K te deme bych nemel duveru. Hlavne at to vyzkousi.

      0 0
    • Vrci  

      upřímně ani jedno. Jak vyadá čtyři roky nejeté kolo, které má z nějaké důvodu jedno kolo měněné? Upřímně nevim co je sada RXIDO – google to nezná ve spojení s campou, shimanem, modollem ani sachsem, takže nevim jak by se na to scháněly náhradní díly.

      Sice jsem odpůrce shimana a sorry zvlášť, ale to už radši tohle www.koloshop.cz/index.php?… www.bikecentrum.cz/spec_offer.php – GTR 4.0 2005 nebo radši www.sirer.cz/?… na xenonu, možná bude i nějaká starší alfa www.koloshop.cz/index.php?…

      0 0
      • jakub  

        díky to GT to asi vyhraje, já totiž fakt silničním kolům moc nerozumím, s bajkem bych si asi poradil ale silnice ee a novy kolo by asi mohlo neco vydrzet diky diky..

        0 0
      • Thorn  

        „RXIDO“ bude „RX100“, takze predchodca tusim Tiagry z cca roku 2000…

        0 0
    • jakub  

      vkladam dalsi dotaz jakou by jste vzali???

      www.cyklodema.cz/frame.php?…

      nebo:

      www.merida-bike.cz/prodej/road-880

      0 0
      • grafik  

        dema v barve 45 by nemusela vypadat spatne ;)

        0 0
      • Vrci  

        rámově se mi zdá lepší [čti teoreticky tužšší] merida a má přehazovačku a smyk aspoň ze sory a ne z 2200 (obdoba Turney). Ale sora neni šťastná volba co se týče ergonomie – řadit se dá po pružině, jen při horním úchopů beranů nebo při držení za těla pák a pouze po jednom pastorku. Na osmi převodech se špatně hledá a je třeba furt přehazovat velká malá placka vepředu. Já bych vzal něco na Xenonu – získáš lepší životnost (C9) a příjemnější ovládání.

        0 0
        • Thorn  

          Alebo o rok Xenon s 10 pastorkami, Campa ohlasila ofenzivu :-)

          0 0
        • Pavlis  

          Povez Campou prakticky nedotcenemu. Jak jde radit u ni pri spodnim uchopu? Vzdyt maji vsechny modely taky packy nahore ze strany jako Sora ne?

          0 0
          • Vrci  

            jenže u sory je výš a dál od trubky beranů tak na něj palcem nedosáhnu a to mám celkem dlouhé prsty. U cmapy je 4 cm od zadní stěny beranů (konce objímky), u shimana 8,5 cm. Já mám palec dlouhý 7 cm.

            PS spodní úchop je dle mého chápání a používání v části mezi objímkou egropák/dualů a posledním zlomem před koncem beranů.

            0 0
            • Pavlis  

              No myslim, ze si asi rozumime. Kazdopadne to budu muset pro sychr kdyz ne tento rok tak snad pristi vyzkouset. Rikal jsem si jen, jestli nema campa nejak jinak osetrene razeni pri spodnim uchopu nez pres ty male packy. Vypada to, ze ne:)

              0 0
              • Vrci  

                já mám takové tušení, že shimano vyrobylo vstupní sadu (pro první silnice) sora proto, aby připomínalo campu a svou mizernou ergonomií od ní odrazovalo.

                0 0
          • Vrci  

            tys hrál v Trio z Beleville? Úžasnej film.

            0 0
            • Pavlis  

              Kez by:) Jen jsem chtel tomu filmiku udelat trosku reklamu, treba se nekdy nekdo zepta, odkud je ten obrazek:) Jinak pro me je samotna animace a cast filmu tak po zavod proste uzasna a prave ta cast, kdy babicka hleda cim zabavit kloucka…A pak videt toho rozzareneho kloucka drandit po dvorku…proste nezapomenutelne a sem to tak nejak patri. Skoda jen, ze se jim ten filmik ke konci trosku rozpadl:(

              PS: Na tom obrazku je „bajk“ poprve a snad i naposledy, kdy jsem mel sloping :-) Mozna take proto v slopingovych silnickach vidim detska kola:)

              0 0
              • Vrci  

                mě se z toho filmu nejvíc pobavily masáže šlehačem a luxem, centrování kol ladičkou a bezvadnej trenažér používanej pro sázky mafie.

                Je pravda, že od únosu děj nemá spád.

                0 0
                • Pavlis  

                  A taky sedis pri jidle na vaze? :) Jj, na nektere napady jsem celkem cubrnel.

                  0 0
          • Thorn  

            Proste dočiahneš :-)

            0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.