• Meesha

    Budete tam nekdo? Zavodit, koukat?

    Anketa: tip na mistra:

    6x
    38%
    1x
    6%
    3x
    19%
    0 0
    • JancA  

      jela bych, ale nastydla, neni cas, vecer musim bejt v praci atd…Jinak to bude asi pekne masakr…vsichni se na to pekelne pripravujou, myslim ze Vokrouhlik, Kluhavy nebo Boudny, prekvapit ale muze Zerzi…

      0 0
      • Meesha  

        ta trat je prej kotel, tak bych rek, ze Zerzi tam s technikou moc neuspeje… Uvidime :-) Ja jedu na celej vikend, abych si to v patek projel a tak a v nedeli na pulmaraton :-)

        0 0
    • ydaho  

      já budu fandit Ježkovi, jako vždycky, to je srdcař…

      0 0
      • zirecek  

        Ano, JEŽEK. To je pan jezdec, i když asi nevyhraje.

        0 0
        • ydaho  

          černý kůň vždy nevítězí… :) ale srdce má…

          0 0
      • skipXC  

        ježek se tam prej na treninku zrakvil… nějaký stehy na noze či co…

        jestli pojede to nevim

        0 0
        • ydaho  

          no neřikej… a já se tam i docela v neděli chystal se podívat (

          0 0
    • civetta  

      Budu fandit. Trat je nadherna, ma bejt pekne, koupaliste je hned vedle a stanek primo pod skokanskym mustkem 8-))) Kdo vyhraje je mi jedno – tipnu Vokrouhlika, tomu to tam jelo dalece nejlip i loni. Tusite jestli jede Terezka?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Já tam nejedu ani závodit ani jako divák. Závodění už jsem si odzkoušel ve Velkých Losinách a díky nechci, ať žije silnice… :)) Jinak tam bude kámoš, který vede docela dobře, dokonce teďka přestoupil do České Spořitelny a to je teprve kadet…blázen… :))

        0 0
    • DW6  

      Já bych vsadil na Nijse,Terka tam bude určitě.Myslím,že dneska se spořka nastěhovala do Kamenice a už tam trénují.Kdo nemá techniku,tak zde nemá,co pohledávat.Bohužel tam budu až v neděli,sobotu tedy zameškám:(Trat je oproti lonsku těžší.Jinak máš už Meesho fotky z Drtikola?

      0 0
      • Meesha  

        asi ne? Co je Drtikol?! :-)

        0 0
      • Meesha  

        Prijede Nijs? Vis este o nekom?

        0 0
        • DW6  

          Drtikol je závod UACu,myslel jsem,že si to byl ty s tím fotákem,tak promin..Jo,má přijet Nijs,alespon minulý měsíc se o tom mluvilo,že je to 100%Myslím,že je i na upoutávacím plakátu.To je snad jedinej,pak nějací Němci,asi Thomas Nicke a Lehmann,ale spíš pojedou na ten maraton v Rakousku.

          0 0
    • zac  

      tak se jedu mrknout v sobotu…

      0 0
    • Maara  

      Vyhraje Zerzi

      0 0
    • rarášek1  

      Závodníci jedou už zítra najíždět trať, mechanické depo až v pátek. Už se těším, bude to nádherná sobota i neděle. Doufám že Bouďas obhájí. Česká Kamenice je nejhezčí XC trať u nás.

      0 0
      • civetta  

        Bingo! Gratulace Tobe i Boudasovi, jel neskutecne – dokonce tak, ze ke konci mohl Ponorku i Zabu pro jistotu behat (ostatne skoro stejne rychle jakoby to jel). Jinak ale me elitaci zklamali, moc jich to nejezdilo (v cele napr. s tretim Eberlem, jestli jsem ho poznal dobre). Celou dobu na kole jsem videl jenom Kulhavyho – pochvala! 8-))) Kdo neprijel, udelal chybu, vazeni. Takze – chlapi kamenicky – jeste ten svetak, prosim!!!

        0 0
        • PietroUL  

          Parádní závod! Až k ponorce jsem si představoval, jak bych to všechno dával, pak už moje představivost selhala :) Smekám před těma, kdo jí sjeli celou. No a postupka, to byla čtvrtá dimenze :) Fakt neskutečnej zážitek.

          0 0
          • rarášek1  

            Právě jsem se vrátil z Č.Kamenice. Tolik defektů, co bylo pod skokanským můstkem jsem ještě neviděl. Plné ruce práce všech mechaniků.Co se týká závodu, tak naprostá paráda. To co předváděl Bouďas a Kulhoň bylo perfektní. Pavel vsadil na sílu a Jarda chytá opět fazónu. V prvním kole to vypadalo na Spěšňáka, o to větší radost jsem měl, když do druhého kola jel Pavel a Jarda. Prostě špica. Holt ti nejlepší jsou ze Slavkova u Brna :-).

            0 0
    • jecnak  

      Proc musi byt ty nejlepsi akce v jeden den >:-(

      0 0
    • DW6  

      Jedete někdo přes Ústí n/L v neděli do Kamenice na 1/2maraton?Na benzín přidám.

      0 0
    • Meesha  

      tohle bylo PEKLO Luxusni trat a nadhernej zavod! Svetovej pohar by slusel a nevidel bych to jako unreal… Protridim cca 1500 fotek a vyvesim na Bikebase – pak hodim link

      0 0
    • zac  

      tak nejaky fotky¨ www.lukash.cz/…e/index.html

      0 0
    • Meesha  

      Malý reportík a fotky z Elity

      www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0
    • Maara  

      Nevíte někdo jestli bude ňákej záznam z Kamenice v TV? Hledal jsem to v programu, ale nenašel

      0 0
      • Meesha  

        DNES 18:25 CT4 Sport

        0 0
        • civetta  

          Melo to bejt v nedeli odpo na CT1, ale kvuli prodlouzenymu tenisu (baraz ve FedCupu – no comment) se to prej (byl jsem na kole) nestihlo, NICMENE na muj nasranej e-mail mi ted kupodivu prisla povzbudiva odpoved:

          Dobrý den, aktuální změnou bylo „Mistrovství ČR horských kol Česká Kamenice“ zařazeno do vysílání v náhradním termínu – 21.7.06, program ČT2 v 19:05 hod.

          Takze ma sanci i ten kdo nema CT4. Hallelujah!!!

          0 0
          • ydaho  

            dík za info, já nejel na kolo a ten tenis si vytrpěl :) pak beach a konec studia sport a infarkt na krku..

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.