• Kubiczech

    Zdravim. Planuju zentra nebo v pondeli nakup nejakyho tachometru. Pouziti pro dva obvody, bezdrat. Mate pro me nejake tipy? Uvazuju o Sigme BC 1106 nebo 1200 + dalsi snimac. Ale slysel sem tady urcitou kritiku, ale konkretne se moc nikdo nevyjadril. Navrhujete neco jineho? Dekuju za vase nazory

    0 0
    • Petr_67  

      Sigma BC 1200, drátový. Bezdráty se rušej s tepákama a vedením VN. Osobní zkušenost.

      0 0
    • Pebe  

      mám Cateye MicroWireless, ale to docela drahý, druhá sada vysílače a držáku tachometru stála cca 900,–. Zase ale nemusíš řešit kontakty mezi tachometrem a přijímačem, navíc můžeš dát i na představec, což u Sigmy nejde.

      0 0
      • Kubiczech  

        No popravde dat za tu sadu navic 900 korun se mi vubec nechce, zvlast kdyz se kouknu na 390 u te Sigmy. Takze bych do sve specifikace pridal i rozumnou cenu – studentskou cenu.

        0 0
        • Shaddy  

          Záleží na tom, jaké kdo má priority. Já používám Cateye Strada (s drátem). Zatím maximální spokojenost. Do bezdrátu bych nešel z důvodů, jako psal Petr67 výše. Navíc – co je jednoduché, bývá spolehlivé ;o)

          0 0
          • Petr_67  

            Máš v profilu uvedený správný věk? Závidím Ti Tvé mládí ;-)

            0 0
          • Kubiczech  

            Ja mam zase naopak s bezdratem ty nejlepsi zkusenosti, a proto „obalovat“ kolo do kabelu se mi nechce. Pricteme k tomu i tu estetiku. Vcera sem sem byl poptat, objel sem asi pet kramu v okoli a vysledkem byl Cateye za 15 stovek. Prijimac k nemu stoji dalsich 9 + magne a drzak. Nic jinyho nikde nemaj, spotreb tachometru s letem koukam poradne roste… Jinak sem asi rozhodnuten pro Sigmu za 990Kc, ale nikde nemuzu najit ikram, kde by byl jak tachak, tak nahradni sada soucasne – platit dvoje postovny se m i fakt nechce. Na zadnou jinou alternativu v podobny cenovy relaci sem taky nenarazil… )=

            0 0
      • Vrci  

        Sigmu jde dát na představec

        0 0
    • GTman  

      Já mám Speedmastera 7000 bezdrát, mám ho asi 5 let a stěžovat si rozhodně nemůžu. Taky se mi nelíbí balit kolo do drátů. Před tím jsem měl Cateye, taky bezdrát. Model si přesně nepamatuji, ale byl dost drahej a na tehdejší dobu to byla špička. Bohužel mi ho na Slovensku ukradli z kola, když jsem kolo sice zamknul, ale šel jsem si na předzahrádce kiosku k okénku koupit pití. Stačí minutka nepozornosti a … No já vim. Za blbost se platí.

      0 0
      • Kubik  

        Mam taky speedmaster 7000+bezdrat modul a muzu potvrdit ze je to fakt nezmar…Akorat bych rek ze dneska uz se nedelaji..

        0 0
    • gerrard  

      Mam VDO starsi model a spokojenost. Jedine co bych mu vytkl ze nejak zapomina rikat ze potrebuje vymenit baterku. Zadne ruseni jsem zatim nezaznamenal.

      0 0
    • Hanato  

      Taky jsem chtel asi pred pul rokem bezdratovou 1106, ale nejak nebyla na skladech, tak jsem si koupil dratovou, ale jinak jsem s tim tachacem moc spokojeny…

      0 0
    • pajasimi  

      VDO C3 DS

      0 0
      • Kubiczech  

        Tohle VDO nevypada spatne, ale cenam trosku nerozumim. Nekde za 1200Kc nekde za 1600Kc, snimac za 750Kc. Ciste ekonomicky porad ta Sigma, ale uz to hloda…

        0 0
    • yetti  

      Podle mne snad nic nemuze byt blbejsi nez Sigma bezdrat. Myslim, ze je to nejhorsi komponent, kterej momentalne na ziletce vozim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.