• halam

    Docela by zajímalo kolik je tu lidi z Vyškova? tak se hlaste…mimochodem mohly by se zorganizovat nějake vyjížďky

    0 0
    • rarášek1  

      Z Vyškova ne, ale z Letonic, původem Rousínovák

      0 0
    • rock  

      Ha, dneska jsem projížděl Vyškovem, namyslel jsem si trasu okolo Opatovické přehrady … nicméně ani já z Vyškova nejsem …

      0 0
      • rarášek1  

        Ty jsi jezdil kolem chalupy? Proč nezaboucháš na vrata. Celý den si marně lámu hlavu kam pojedu. Nakonec jsem trenoval na brdky.

        0 0
    • gobike  

      Smula, ja jsem z Prostejova…

      0 0
    • mab  

      Primo z Vyskova ne, ale z B.Malkovic takze nedaleko.

      0 0
    • kubrt  

      ale jo z vyskova jsem tady ja a nejsem sam vim i o dalsich :-)

      0 0
    • frank1  

      No nazdar. Já jsem přímo z Vyškova. Co se týká vyjížděk, jsem pro. Navrhněte trasu a termíny. Uvidíme, jak to bude vycházet časově. Loni a dva roky zpátky jsem se zúčastnil vyjížďky do VVP Březina. Byla organizovaná a celkem v pohodě. Nevím bohužel kontakty na organizátory a jestli se vůbec něco letos konalo. Organizoval to Ing.Karel Slezák. Kdo něco ví, ať se ozve.

      0 0
    •  

      Čus, z Vyškova pochází půlka mojí rodiny (Nosálovice, Nouzka, Dukelská + ještě Pustiměř a Nemojany ), ale já su Liteňák od Beróna:) Bratranec z Pustiměře je akorát v Brně v nemocnici – bajkoval v Alpách a trošku si pochroumal ruku – převoz z Rakouska a operace se šroubama. Mimochodem prej se mu docela dost hodila i helma – teď už se nedá použít. No teď je už prej v pohodě, akorát do práce a na kolo to ještě chvíli nebude…

      0 0
    • Martula  

      Ahuja, jsem 24 km od Vyškova, ale s klukama z Rostexu jsem už párkrát byla, jen mám potom o trošku víc km, ale není problém se někdy domluvit..:o)

      0 0
    • mab  

      kde se vam ve Vyškově nebo okoli nejlip nakupuje?

      0 0
    • fichtl500  

      Kučerov :D ale už tam nebydlím :(

      0 0
    • Stanley_vy  

      Kdo to vyhrabal? :)

      0 0
    • stewe12  

      Hlásím se, sem přímo z centra Vyškova:)

      0 0
    • Stanley_vy  

      Tady se s těma Vyškovákama najedenou roztrh pytel…

      0 0
    • Dava111  

      Aho lidi ty komentáře jsou asi pěkně staré ale zkusím je obnovit, jsem taky z Vyškova a sháním nějakou cyklo skupinu, která občas třeba udělá i cyklo výlet mimo hranice vyškova, např na víkend nebo tak nějak, jsem samozřejmě i pro vyjíždky na vyškovsku. zatím jezdím sám a je to někdy nuda, myslím si že nejsem sám kdo by takovou skupinu lidí hledal. Tak napište a můžem se domluvit. Určitě Vás musí být víc.

      0 0
      • mastihuba  

        jezdi s Usnulama :)

        0 0
        • Dava111  

          Usnulovci jezdí hromadně snad jen na jaře tu prvomájovou vyjíždku, a ti jsou na mě už asi velcí profíci, (bez urážky), ne že bych byl salát, ale nějak jsem nesehnal na jejich stránkách že berou členy. Dík za tip ale tohle jsem zrovna nemyslel.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.