kraťasy, vložky-obecně+ Sensor-Pellœ-Kalas

42 nepřečtených
  • delfyn

    Sháním kraťasy nakonec vybírám mezi Pellœ(s velkou reflexní plochou), Sensor Race nebo Profi, Kalas Denim. Mám otázky:

    1. s kšandama nebo bez?(zatím jsem jezdil bez a neměl jsem s tím problém, navíc při rychlí potřebě na malou se nedovedu představit boj s kšandama:))
    2. vložku se žlábkem nebo bez(zatím mám zkušenosti s axonem, taková velká plína to už nechci, chci aby byla tlustší pouze plocho navrchu sedla)
    3. Z těch tří nahoře který, příp jiný(zainvestuju max 1500)

    dík

    0 0
    • delfyn  

      to tady nikdo nejezdí v kraťasech?:)

      0 0
    • TheIF  

      nedovedu představit boj s kšandama ??? Proč si chceš koupit něco z laclem až podkrk ? Není potřeba sundávat kšandy normálka to zhrneš dolu, vždyť je ty kalhoty jsou elastické.

      Vložka bude asi individualní, mě sedla od Nalini www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
      • kubad  

        Ty od pellsu jsou levné a v pohodě sedí, životnost dobrá.

        0 0
        • delfyn  

          a ta vložka v nich je v pohodě? Jaké si jinak jezdil?

          0 0
          • kubad  

            Senzor, NewLine,Cannondale, Sýkora,Pearl Izumi,Sugoi Určitě nejsou nejlepší ale v poměru k ceně spokojenost, Mám jedny krátké s laclema a 3/4 s laclem, vložka v pohodě a to se radši neptej na jakém sedle jezdím

            0 0
      • delfyn  

        ty i dobře vypadaj, je tam něco reflexního?

        0 0
      • Vašur  

        Hele, tam píšou, že je tam vnitřní kapsa. Kde a jak je udělaná? a je k něčemu? Když mám kapsy na dresu, ale obvykle batoh na zádech.

        0 0
        • TheIF  

          Tak to netuším, já měl modely 04 a 05 a tam kapsa nebyla

          0 0
    • kolda  

      já mám kalas Titanium, spokojenost. předtím Sensor, kalas má podle mně lepší vložku.

      na bagbike je mají za dobrou cenu.

      0 0
      • delfyn  

        jaký Sensor jsi měl?

        0 0
        • kolda  

          čoveče, přesně ti to neřeknu, černý elasťáky s bílým logem, vložka myslím coolmax. stály kolem 1500, možná to je model Race?

          každopádně Titanium se mi zdají lepší. ale každá prdel je jiná..

          0 0
    • JMT  

      sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se sensor nebrat-pare se

      ale je to skoda, jinak fakt super kratasy

      0 0
      • delfyn  

        to jsem si tady přečetl že šlo jen o blbé série po reklamaci prý už nebyl problém, tak nevím

        0 0
        • JMT  

          mam dvoje letosni volny (rozparali se v rozkroku) mel sem z lonsky vyadn serie (vydrzeli svih) pak z naky uz lepsi (vydrzeli cely dvy svihy) mam letosni- ty uz sou prej v poho (ale sypou se taky)

          0 0
      • kolda  

        me se taky paraly.

        0 0
    • rasto  

      pellsy sedi v poho. vychytana vlozka. reflex se rychle opere. doporucuji bez reflexu (par kacek usetris). jinak s ksandama: mas lepe chranene ledviny. (na pupku shrnes dolu – no problemos).

      0 0
    • Lister  

      Vložka, kterou dává Kalas do nejvyžšího modelu není špatná, ale musí se párkát oprat, já mám teď volné Pearl Izumy a od té doby jsem se nějak nedonutil ty od Kalase na sebe oblíct :o)

      0 0
    • yetti  

      Myslim, ze co se tyka kratasu, Ti nikdo nemuze spravne poradit, protoze kazdej ma jinou postavu a kazdej vyrobce ma trochu jinej strih. Takze kazdymu sedi logicky neco jinyho. Takze zajdi nekam do kamenaku, kde maji poradny vyber a zkousej a to co Ti sedne urcite poznas.

      0 0
    • easyrider  

      Mám měsíc Sensor Race. Materiál je poněkud tlustší, vložka neschne uplně nejlíp a hlavně bych jí potřebovval přešít o kousek dozadu – není vhodně umístěná. Jinak provedení zatim vpoho – mám je ale jako záložní.Jestli mohu doporučit vložku tak takovou červenou se žlábkem z více kusů…-ve předu je takovej černej – schne jak blázen a je úplně suprová. Mám jí v kraťasech NW Raptor. (ta vložka se jmenuje MULTI LEVEL a info je na stránce www.northwave.it)

      Jo a určitě se šlema – je to pohodlnější a praktičtější… Mám vyzkoušeno oboje…

      0 0
      • tk  

        taky mam sensor race a nemuzu je jezdit. vlozka je posunuta dopredu uplne mimo sedici partie. misto na vlozce sedim obema kostma na plochym svu.

        0 0
    • skobi  

      sensor je shit. koupil jsem si kratasy protoze moira od nich je bomba. ale ty kratasy sem vysedel behem 300km a vlozka ted vypadá jak zmoklej ubrousek. uz do nich nikdy nejdu! sensor nebrat.

      0 0
    • easyrider  

      Jo Petře, dnes mi přišel rám. Vše vpořádku i doklad. Je krásnej a už se nemůžu dočkat až se povozim. Ještě jednou díky za vše!

      0 0
    • MARIN  

      Mam ten nejlepsi model od Kalas a Sensor Race a jednoznacne jsou lepsi ty Sensory – lip sedi strih,silnejsi vlozka ktera se ale nikde nekrabati.ted v lete mi vyhovuje ze maji bocni paneli z takovy sitoviny-pekne to vetra- jeden sev se zacinal parat ale uz jsem ho zpevnil – proste po roce a neco pouzivani muzu napsat ze lepsi kratasy jsem za 15 let na kole nemel Kalas – ze zacatku se mi zdali dobry ale postupem casu se mi nejak zacala krabatit vlozka a na prde.i opruzeniny a navic zacala vlozka v predni casti neprijemne rezat zevnitr stehen. U Pells se mi nelibila vlozka tak jsem pred rokem vzal prave Sensory Ted jsem jeste spokojenej se Specialized.

      0 0
      • sis  

        hm, ty Kalase mam chvili a tyhle problemy mam taky + jeste se mi zda ze ta vlozka blbe schne:-/ ale zas sedi nejlip ze vsech co jsem mel… snad se to nejak podda

        0 0
    • delfyn  

      a nějaký jiný tipy na kraťasy nikdo nemá?

      0 0
    • Smazaný účet  

      musim rict ze takovy hadry na bike od niku vubec nejsou spatny a cenouve jsou uplne stejny,ne-li aji levnejsi nez ostatni…

      0 0
    • Jane  

      Sem si dneska koupila kraťasy Louis Garneau Zone 8. Jedná se tedy o pánský model (bez šlí) – doteď jsem jezdila pánský Northwave Core, ale už jsem je nikde neviděla… Ty LG mě zaujaly – zajímavě tvarovaná vložka, osm panelů a materiál s příměsí Nylonu pro zvýšení odolnosti… Zítra vyrážím na bike, tak je hned vyzkouším. Chtěla jsem jet už dnes, ale zrovna začalo pršet. Doufám, že budou dobrý – jo a cena 1430 Kč – když jsem je prohlížela v obchodě, tak bych čekala, že budou dražší… www.louisgarneau.com/eng/catalog.asp?…

      0 0
    • Vobluda  

      mam Craft Valhalla a jsem plne spokojenej.. vlozka je vyborna – ma asi 6 dilcich casti a ne jako obvykle plenky:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.