salzkammergut - slow motion team CZ, nahlaste se

23 nepřečtených
  • Bulda

    Nevím, jestli jste to zazanamenali, ale na Salzu zavedli tzv. slow motion hodnoceni, tj. tym, ktery stravi na treati nejvice casu, max. pocet clenu je 100 (resp. tech, kteri budou hodnoceni, je totiz max 100 cen), jelikoz nas jede 7 dvoustovku a plno dalsich kilo (Beeda, Cabbage, Medunka, Tulda a plno dalsich, o kterejch nevim), tak je jasny, ze tam nejakej cas pobudem :)), k rprihlaseni do tymu je treba cislo, ktery mi poslou mailem, tak ho sem pak hodim , ale stejne mi napiste na mail, at vim, kdo do toho s nami jde a koho pripadna vyhra nemine :))) vice info zde www.salzkammergut-trophy.at/show_page.php?…

    0 0
    • pegal  

      tak nevim jestli se zrovna Beeda do tohoto hodnoceni hodi .. :)

      0 0
      • Bulda  

        vzhledem k tomu, ze 100 nas urco nebude a ze jede stovku, tak jo, kdyby nas bylo vic :)) tak by se jeho cas nepocital, si to tam precti…

        0 0
    • Medunka  

      Tak teda snek souhlasi

      0 0
      • Bulda  

        jo, takovejch vic :)) a vyhra je jista …mysli na to az budes premyslet, jestli mas do kopce makat a dolu brzdit :))))

        0 0
    • Bulda  

      Jinak jmeno teamu jsem chtel původně dat jako anketu,ale jelikoz by se to protahlo, tak jsem diktatorsky zvolil sam :)) Loneliness of a long distance rider (zasveceni ctenari vedi odkud vitr vane :) …česky tedy: Osamělost přespolního jezdce :) Jestli vite o dalších, kdo jedou, dejte jim vědět, dik

      0 0
    • Beeda  

      Nemam s tim problem a ani asi i kluci od nas z teamu, jen jestli nemusime mit v prihlasce/vys­ledkove listine nazev „$slowmotiote­am“(necetl jsem ty podminky) Jeste asi nejsme na soupisce poradatele. B.

      0 0
      • Bulda  

        tohle sem zkopiroval: Prihlaska se potvrdi a kazdy tym dostane pridelen registracni cislo. Kazdej jezdec musi zadat toto cislo pri akreditace! Nebude se kontrolovat ci nekdo je skutocne clenem teto tymu/svazu, ale objavy se ve vysledkove listine jednotlivcu vylucne jmeno tymu! Ceny se odevzdaji po zavode kontaktni osobe, ktery se stara o rozdeleni cen mezi ucastniky. Jestli to dobre chapu, tak na prihlasce muzes mit tym jakej chces, tohle je jako neco navic

        0 0
    • tulda  

      Ahoj, se taky přidám. Aspoň se budu mít na co vymlouvat, až se stanu nejpomalejším mužem Rakouska :-)

      0 0
    • Medunka  

      Musime porazit Slovaky, je jich o 5 mil min a jak se roztahujou www.horal.sk/…tionuvod.php

      0 0
      • McBlacky  

        tech ale je teda :/

        0 0
        • Bulda  

          no jestli jsem to dobře pochopil, tak tam ten seznam, to jsou všici, co to už někdy jeli a maj přidělený zákaznický číslo, což neznamená, že to jedou i letos ......bych neházel bika do žita :))

          0 0
    • Darkson  

      si mě dopiš na startovku. myslim, že pro tuhle soutěž jsem ideální člen týmu, pač snaha bude dojet v limitu:)

      0 0
    • Bulda  

      tak už tam jsme www.mountainbike-challenge.at/…_wertung.php jen je to zda se spatne prelozeny na ty cesky mutaci, a neprihlasuje se to az pri prezentaci, ale chtej to predem, tak mi kdyztak poslete svy inicialy a regisracni cilsa, ja jim poslu seznam

      0 0
    • Bulda  

      napsal jsem jeste tomu vedoucimu slovaku, mozna by bylo lepsi se pridet k nim, vic hlav vic vi a vic bikeru dyl jede :))) tak uvidim

      0 0
      • cabbage  

        dobrej nápad, teď ještě polopatický návod, jak se přihlásit(třeba mi pořád uniká to reg. číslo)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.